Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kessie Gdy Linda bluzga, to dzieci przestają płakać, kwiaty rozkwitają, a świat staje się piękniejszy.
7
0
@Lucerfi Oczywiście, że po Bayernie/PSG. Z Realem to chyba nawet nie możemy się spotkać w 1/8.
0
@LionelM95 Z jego obecną dyspozycją to będzie dobrze jak w ogóle coś strzeli
1
@culer_5306751 Bardziej pytanie czy w ogóle warto im cokolwiek za niego płacić
0
@Cotutajsiedzieje 200 raczej nie, ale to, że miałby więcej niż Ronaldo jestem niemal pewien.
Zresztą osiągnięcie ponad 100 bramek dla Argentyny to jest kosmiczne osiągnięcie. Żadnemu innemu piłkarzowi z tamtego kontynentu się to do tej pory nie udało.
5
@takisobiektos Klasycznie wyżej sra niż dupę ma. Myśli, że jak zaczynał w szkółce na zachodzie, to z automatu jest większym talentem niż chłopaki z polskich klubów. Weryfikacja w Ekstraklasie wciąż czeka na Mateuszka i patrząc na to jak rozwija się jego przygoda z piłką (karierą tego nie można nazwać) prędzej czy później do tego dojdzie.
2
@FcPortoFan1999 Oczywiście, że Kulesza za perfekcyjne zarządzanie PZPN i doprowadzenie do sukcesu polskiej piłki kopanej, którą zastał drewnianą, a zostawi murowaną.
0
@Mns21 Olisadebe to przecież Polak xD
0
@MOLESTA Nie ma znaczenia co siwy mówi. I tak nie dotrwa do końca sezonu
6
@macio_944 Nie no obiektywnie to Haaland/De Bruyne powinni dostać i mówię to ja, wielki fan Messiego od samego początku jego przygody z profesjonalnym futbolem.
Najlepsze jest to, że sam Messi pewnie ma w dupie, czy to dostanie czy nie. On już chilluje bombe na emeryturze
3
@takisobiektos Dymy w Pogoni, a wydawało się rok temu, że to spoko poukładany zespół.
2
@MarcepanowyKsiaze U mnie Barca, Lipsk, Braga i Celtic. Tego sobie i państwu życzę
0
@Emhyr Co tam w Bayernie im przeskoczyło, że nagle chcą płacić grubą kasę?
1
@Nhyz I tak Xavi będzie grał tych swoich 4 pomocników. Może chociaż Fermin więcej minut dostanie.
2
@Qba2312 Lecha nie szkoda w ogóle bo spartaczyli to tylko i wyłącznie na własne życzenie. Szkoda jedynie punktów, które przepadły
0
@Ukasz United też jest do ogrania.
28
Brighton świetny kierunek. Jak tam nie błyśnie, to już nigdzie nie błyśnie.
0
@Encore Mieć do wyboru pewnie całą czołówkę w Anglii i wybrać klub, w którym jest największy pierdolnik...
0
@Mocher91 Rok temu była taka sama gadka, gdy szedł do Totków. Nikt nam złamanego grosza za niego nie da
2
@JohnB Przecież Felix jesli tu trafi, to też będzie się odbudowywał. To jest obecnie cień piłkarza, którego większość podziwiała w Benfice.
2
@Medium Całe życie drugi. Jak nie za Messim, to za Haalandem.
1
@DonMatteo901 Prokurator stanu wojennego zasiada w trybunale konstytucyjnym. Tak właśnie wygląda to rozliczanie z komuną przez PiS. Zabrali emerytury zwykłym, szarym funkcjonariuszom, a grube ryby, które na prawdę ludzi dojeżdżały w tamtych czasach siedzą sobie w sejmach, spółkach skarbu państwa i mają się dobrze.
0
@AllBundy Od odejścia Messiego, to i owszem
2
@P33ck Już mają Tiger Cup, to po co się spinać na jakieś trzeciorzędne rozgrywki?
2
Jak dla mnie to i dla pingwinów z Madagaskaru mogą nagrywać. Liga wymaga i tyle. Chłopaki niczemu winni.
1
@pioz123 Tebas to akurat chętnie by Rubialesa udupil
8
@barcelonaLM Najlepszy to jest i tak Iglesias. Chłop zrezygnował z gry w kadrze, a tu się okazuje, że babce się nawet podobało i kręciła z tego bekę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AdiKingu96 Jesteśmy najlepszą drużyną w Hiszpanii. Myślę, że sporo klubów chciałoby być takim pośmiewiskiem