Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FrankliN7 Oni to ten sam level propagandy co TVP Info
2
@TheAdmiral Nie ma dowodów na to, że płacili za wplywanie na decyzje sędziowskie.
0
@ShawnC I wygrał mistrzostwo Hiszpanii. Arteta po wygraniu niczego znowu może wydać 200 baniek, w tym 70 na miernego Havertza i ulepszać sobie skład jak tylko mu się podoba, a Xavi musi zadowolić się Oriolem za 3 bańki + okazyjnymi opcjami za darmo.
20
@Essos Szacun, bo miał na pewno wielomilionowe oferty od Arabów, a wybrał Sevillę, z której wypłynął na szerokie wody.
Lubię takie powroty
0
@bari_94 Jak dawno zmieniono by trenera? Przecież dopiero co wygrał z Barceloną Superpuchar Hiszpanii i mistrzostwo (pierwsze od 4 lat). Mieli go w presezonie wywalić, czy po tych 4 kolejkach obecnych rozgrywek.
Zacznijcie doceniać to co mamy, bo z buta ładnie grać nie będziemy. Klub postawił na wynik, ponad wrażenia artystyczne. My musimy wygrywać tytuły, bo inaczej upadniemy. Wyobrażasz sobie teraz pod jaką presją pracuje Xavi?
1
@Kgorecki2500 De Zerbi, Nagelssman. Nie widzę innych sensownych kandydatur
1
@escarabajo David Villa chyba też tam pokopał
6
@Sulimo Jeszcze lepsze jest to, że ma Fermina, który jako fałszywy skrzydłowy grywał już nieraz i radził sobie tam, ale woli męczyć tego Gaviego i marnować jego potencjał
0
@Barcaa12 No i szacun za to, że nie sprzedał się Arabom.
2
@Comfortable_ Barcelona bracie.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, czy on by wytrzymał z tymi leśnymi dziadkami z pzpnu. Gość absolutnie nie gryzie się w język i nie pierdzieli się w tańcu z niczym.
To mogłaby być mieszanka zbyt wybuchowa
2
Motor w tamtym roku awans po barażach, mimo, że w połowie sezonu byli w strefie spadkowej. Teraz celem raczej było utrzymanie i ustabilizowanie drużyny na poziomie 1 ligi, ale chłopaki grają świetnie, dobrze punktują i zaraz może się okazać, że będą się bić o awans do Ekstraklasy. Feio jest jaki jest, ale pojęcia o swojej robocie i warsztatu trenerskiego nie można mu odmówić. Jeden z lepszych szkoleniowców w naszym kraju obecnie.
1
@Cotutajsiedzieje Ten placek jak 10+10 przez rok w lidze zrobi to będzie sukces
1
@Khajio Dawać go tam. On rzuciłby wyzwanie Bayernowi
0
@tristan87 Tebas z Lahozem na kierownicy i można oficjalnie zamykać hiszpańską piłkę.
17
@FutbolFan W środku może tak, ale na zewnątrz to wygląda jak chlebak albo toster jakiś. Nowe Camp Nou to przynajmniej będzie wyglądało jak prawdziwy stadion, jak historyczna arena igrzysk, jak koloseum, gdzie gladiatorzy walczyli na śmierć i życie.
1
@LionelM95 Od czasu do czasu taka pogoda jest spoko, ale jak sobie pomyślę, że zaraz będzie tak prawie non stop, to aż mi się coś robi
44
@Deviler Taki na korzyść Realu Madryt.
8
@Cule1234 W meczach Realu będą się zdarzać takie akceptowalne błędy.
0
@KibicBarcy123 Bellinghamem na kiju ligi nie wygrają.
0
@Firestone Co by nie mówić to on mentalnie do rządowych pasuje idealnie. Odzwierciedlenie boiskowego cwaniaka, chama i pyszałka. Takich to oni tam lubią.
0
@Nicko Real w tym roku w 1/8 leci. Zobaczysz
0
@Emhyr Czas nie oszczędza Lucho
11
Zdecydowanie bardziej podobają mi się takie działania na rynku, niż gdy wypieprzalismy grube miliony.
7
Świetna robota wykonana przez zarząd Laporty.
13
Powiem wam, że ujowo wrócić do domu i dowiedzieć się o śmierci ziomka z Ukrainy z którym pracowałem, z którym jeszcze parę miesięcy temu piło się wódkę na mieście. To już trzeci. Pieprzona wojna....
9
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Taka prawda. My za 3 banki multum jakościowych wzmocnień na wielu pozycjach. Oni wyjebane 200 baniek i tylko Bellingham się do czegoś nadaje
0
@Panpiwkarz Zmieniło się to, że zostaliśmy mistrzem Hiszpanii. Z Koemanem to byłoby nieosiągalne.
2
Grzegorz Piechna - ligi duma hej!