Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bari_94 Tak jak się przejechała po Ordabasach z Kazachstanu?
1
@Adran360 Idealnie zmrożony
0
@Crystal37 Toć on w kadrze zagrał moze ze 4 dobre mecze na krzyż
3
@HighestInTheRoom Przecież Grosicki po 30 minutach się będzie pod respirator nadawał. Niepowolany Glik?
1
@VamoSBarca88 Coś pięknego. Zrobił to jak jakiś Neymar xD
3
@Rewolucja123 Ronald Koeman
0
Przeskoczyliśmy Mołdawię w tabeli. Jest sukces
0
@_M4rtin Nie lepiej było Michniewicza zostawić. Ja od początku byłem za wywaleniem go, i będąc konsekwentnym Santos jest do odpalenia bo nie zmienił nic. Jakoś Paulo Sousa potrafił wpoić im do tych pustych łbów, że da się grać inaczej i na tą kadrę za jego kadencji przynajmniej dało się patrzeć. Kto wie co byśmy byli w stanie z nim osiągnąć, gdyby polskie piekiełko go nie zaszczulo.
I po co te kpiny w moim kierunku? Normalnie luźno rozmawiamy, po kolejnym fatalnym meczu polskiej drużyny, ale skoro chcesz ze mnie prezesa robić, to Santosa na selekcjonera nie wybrałbym nigdy.
6
Przypominam jakie zarzuty (chodzi o czysto piłkarskie) były do kadry Michniewicza. Brak stylu, przepychanie meczów, nie dało się tego oglądać itp. Sam uważałem, że Czesiek jest do wywalenia.
Wylosowaliśmy grupe najsłabsza jaką się dało i od nowego selekcjonera wymagać mieliśmy lepszej gry, odmłodzenia kadry, nowego pomysłu. Miało być budowane coś nowego, coś na przyszłość. Przychodzi Santos i praktycznie jesteśmy w punkcie wyjścia. Gramy tak samo, albo i gorzej. Drżymy o awans na euro, mimo grupy smiechu. W podstawowym składzie wychodzi ciągle min. Krychowiak. Dziś mecz zaczynali sami doświadczeni gracze (nie licząc Kamyka, Skórasia i Kiwiora), a i tak nie byliśmy w stanie strzelić amatorom bramki.
Czy z polską reprezentacją w piłkę kopaną leci jakiś pilot?
0
@VegetaPolska Współczuję pchać się w ten burdel.
3
@Deviler Bardzo dobrze, że nie wygrali. Zasłużyli na lańsko w Kiszyniowie. Nie potrafią grać w piłkę.
0
@Borneo Szybki to on nigdy nie był. Chodzi o to, że od mundialu stał się ponad przeciętnie drewniany
1
@Deviler Musi to na Rusi. W Polsce jak kto chce
0
@escarabajo I tak z taką grą w Tiranie dostajemy na dziurę
2
Szkoda Wysp Owczych. Mogli tu remis ugrać
6
@fart Przecież gdyby nie ten pechowy karny to nic byśmy tu nie strzelili. Szkoda ich jak nie wiem xD
0
@FCB24 Najgorszy to był Skóraś
2
@Faro XDDD chłopie to są armatorzy. Ja wiem, że na naszym tle wyglądają całkiem całkiem, ale oni jutro wstają do roboty
1
Kurwa się napiął jak Ronaldo xddddd
2
@PatrychoO Do reklam
0
Myślę, że przydałaby się chłopakom jakaś premia za te 60 minut.
0
@Matheu12 Jak to u słabych drużyn często bywa
0
Kiwior na nos dorzucil
3
Gdzie te osobowości? Santos wystawił prawie same stare wygi kadry i nie potrafili amatorom przez 45 minut gola strzelić, ale to w młodzieży jest problem. Glika pewnie brakuje, albo Błaszczykowskiego xD
1
Dobra jeszcze 45 minut i będzie cenny punkt.
0
Kurwa w rękę sobie kopnął xddddd
0
Bronimy remisu. Nie ma co ryzykować
1
"Dał się zaskoczyć, nie widział rywala wybiegającego zza pleców no i jest żółta kartka" - klasyczny Krychowiak
0
@Saviola88 A Cash na ławce siedzi i się śmieje
1
@Romario87 Oni tu przyjechali walczyć. To nasze łamagi mają w piłkę grać, ale wiadomo jak im to wychodzi. Nawet na tle amatorów