1

@bari_94 Tak jak się przejechała po Ordabasach z Kazachstanu?

1

@Adran360 Idealnie zmrożony

0

@Crystal37 Toć on w kadrze zagrał moze ze 4 dobre mecze na krzyż

3

@HighestInTheRoom Przecież Grosicki po 30 minutach się będzie pod respirator nadawał. Niepowolany Glik?

1

@VamoSBarca88 Coś pięknego. Zrobił to jak jakiś Neymar xD

3

@Rewolucja123 Ronald Koeman

0

Przeskoczyliśmy Mołdawię w tabeli. Jest sukces

0

@_M4rtin Nie lepiej było Michniewicza zostawić. Ja od początku byłem za wywaleniem go, i będąc konsekwentnym Santos jest do odpalenia bo nie zmienił nic. Jakoś Paulo Sousa potrafił wpoić im do tych pustych łbów, że da się grać inaczej i na tą kadrę za jego kadencji przynajmniej dało się patrzeć. Kto wie co byśmy byli w stanie z nim osiągnąć, gdyby polskie piekiełko go nie zaszczulo.
I po co te kpiny w moim kierunku? Normalnie luźno rozmawiamy, po kolejnym fatalnym meczu polskiej drużyny, ale skoro chcesz ze mnie prezesa robić, to Santosa na selekcjonera nie wybrałbym nigdy.

6

Przypominam jakie zarzuty (chodzi o czysto piłkarskie) były do kadry Michniewicza. Brak stylu, przepychanie meczów, nie dało się tego oglądać itp. Sam uważałem, że Czesiek jest do wywalenia.
Wylosowaliśmy grupe najsłabsza jaką się dało i od nowego selekcjonera wymagać mieliśmy lepszej gry, odmłodzenia kadry, nowego pomysłu. Miało być budowane coś nowego, coś na przyszłość. Przychodzi Santos i praktycznie jesteśmy w punkcie wyjścia. Gramy tak samo, albo i gorzej. Drżymy o awans na euro, mimo grupy smiechu. W podstawowym składzie wychodzi ciągle min. Krychowiak. Dziś mecz zaczynali sami doświadczeni gracze (nie licząc Kamyka, Skórasia i Kiwiora), a i tak nie byliśmy w stanie strzelić amatorom bramki.
Czy z polską reprezentacją w piłkę kopaną leci jakiś pilot?

0

@VegetaPolska Współczuję pchać się w ten burdel.

3

@Deviler Bardzo dobrze, że nie wygrali. Zasłużyli na lańsko w Kiszyniowie. Nie potrafią grać w piłkę.

0

@Borneo Szybki to on nigdy nie był. Chodzi o to, że od mundialu stał się ponad przeciętnie drewniany

1

@Deviler Musi to na Rusi. W Polsce jak kto chce

0

@escarabajo I tak z taką grą w Tiranie dostajemy na dziurę

2

Szkoda Wysp Owczych. Mogli tu remis ugrać

6

@fart Przecież gdyby nie ten pechowy karny to nic byśmy tu nie strzelili. Szkoda ich jak nie wiem xD

0

@FCB24 Najgorszy to był Skóraś

2

@Faro XDDD chłopie to są armatorzy. Ja wiem, że na naszym tle wyglądają całkiem całkiem, ale oni jutro wstają do roboty

1

Kurwa się napiął jak Ronaldo xddddd

2

@PatrychoO Do reklam

0

Myślę, że przydałaby się chłopakom jakaś premia za te 60 minut.

0

@Matheu12 Jak to u słabych drużyn często bywa

0

Kiwior na nos dorzucil

3

Gdzie te osobowości? Santos wystawił prawie same stare wygi kadry i nie potrafili amatorom przez 45 minut gola strzelić, ale to w młodzieży jest problem. Glika pewnie brakuje, albo Błaszczykowskiego xD

1

Dobra jeszcze 45 minut i będzie cenny punkt.

0

Kurwa w rękę sobie kopnął xddddd

0

Bronimy remisu. Nie ma co ryzykować

1

"Dał się zaskoczyć, nie widział rywala wybiegającego zza pleców no i jest żółta kartka" - klasyczny Krychowiak

0

@Saviola88 A Cash na ławce siedzi i się śmieje

1

@Romario87 Oni tu przyjechali walczyć. To nasze łamagi mają w piłkę grać, ale wiadomo jak im to wychodzi. Nawet na tle amatorów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?