1

@FcPortoFan1999 Pięknie się składa, że akurat od dziś samochody osobowe na ruskich blachach nie wjadą do Polski

2

@partymaker A jak dla mnie elastyczność taktyczna to duży plus. Niech sobie kombinuje jak lubi

2

@DonMatteo901 De Zerbi zmiażdżył łysego

5

Zdecydowanie za mało się mówi o naszym trenerze po tym meczu. Pięknie wykonana robota przez Xaviego.

2

@Firestone Tutaj nikt ci tego nie powie. Xavi tylko obrywa za słabą grę, za dobrą nikt go nie pochwali.

4

Pięknie kadrę skompletowaliśmy za 2,50 i dwie znalezione butelki. Jedyne kogo brakuje to zmiennika dla Balde.

1

@norbi77 I o to chodzi. A później przyjdzie ci maruda jedna z drugą i powiedzą, że Felix do zmiany bo dużo traci.
Nie traci piłki ten, co nic nie próbuje do przodu.

6

@Pawlak1992 Przecież on Leona nienawidzi, ale trafiłeś. Tak, Bartman to debil.

32

Jeszcze jutro Real w dupe i weekend idealny

4

Zlać mistrzów świata, na ich hali, w takim stylu. Czapki z głów Panowie. Pięknie rewanż wzięty

4

I jeeeeest!!!! Jesteśmy Mistrzami Europy!

0

Dawać Panowie! Skończcie to w 3 setach

2

Leon as w piekielnie ważnym momencie.

3

Wróciła prawdziwa Xavineta

0

Golazo golazo golazo

2

No będą ciężary jeszcze. Włosi złapali rytm

0

Ciekawe jakie fikołki będzie sadził Bartman w studiu, żeby tylko Leona nie pochwalić

0

@SinMistico Do czerwca wytrzyma. Później problem sam się rozwiąże

0

@Toretto Nie mamy za co wykupić xD

0

Ależ się Włosi obudzili pod koniec

4

@PatrychoO Brak technologii goal- line to nic innego jak przyzwolenie na robienie przekrętów

1

Śmiechy z United uzasadnione, ale i tak wciąż są wyżej w tabeli niż wydające miliard w dwa okienka Chelsea.
Tymczasem w takim Brighton piłeczka chodzi aż miło.

4

@Gibbon_FCB Jakby podporządkowali mu absolutnie wszystko, od akademii, po transfery i pierwszy zespół tak jak zrobili to w niebieskiej części Manchesteru, to obecnie United byłoby na miejscu City.

0

@Luciano99 Po prostu nastała era The Citizens. Manchester stał się niebieski. Czerwone diabły przy klubie z sąsiedztwa są już tylko ciekawostką.

1

@Sulimo van de Beek to niestety źle wybrał klub, a do tego jeszcze doszły nawracające kontuzje.
Może gdyby zmienił otoczenie, to jeszcze coś by z niego było.

1

To mówicie, że potężne PSG z biznesmanem na kierownicy zdobyło 8 punktow w 5 meczach Ligue1?
https://zapodaj.net/plik-NWusYK0NdL

4

@Kuba_1 To już lepiej byłoby Abde zostawić niż sprowadzać tu tego placka.

1

@Deviler Akurat z Betisem powinien zacząć z ławki dla swojego dobra. Zaraz mamy mecz w Lidze Mistrzów, gdzie Robercik na pewno odbebni 90 minut.

2

@Gaz Dembele jest zbyt głupi, żeby być gościem, na którym ma się opierać jakikolwiek projekt, tak jak to miało być u nas. Pod uwagę trzeba brać też jego problemy ze zdrowiem. W każdym sezonie się leczy. Jedyne do czego się nadaje, to bycie opcją z ławki i nic więcej, ale nie z tymi zarobkami.
Podsumowując, straciliśmy na nim bardzo dużo pieniędzy, ale całe szczęście, że już go tu nie ma.

1

@sokot A to nie miało być tak, że to zboże z Ukrainy miało tranzytem jechać przez Polskę do portu i płynąć dalej? Tylko oczywiście jak zwykle ktoś u nas, z mocnymi plecami wyczuł biznes i puścił to na polski rynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?