Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Pięknie się składa, że akurat od dziś samochody osobowe na ruskich blachach nie wjadą do Polski
2
@partymaker A jak dla mnie elastyczność taktyczna to duży plus. Niech sobie kombinuje jak lubi
2
@DonMatteo901 De Zerbi zmiażdżył łysego
5
Zdecydowanie za mało się mówi o naszym trenerze po tym meczu. Pięknie wykonana robota przez Xaviego.
2
@Firestone Tutaj nikt ci tego nie powie. Xavi tylko obrywa za słabą grę, za dobrą nikt go nie pochwali.
4
Pięknie kadrę skompletowaliśmy za 2,50 i dwie znalezione butelki. Jedyne kogo brakuje to zmiennika dla Balde.
1
@norbi77 I o to chodzi. A później przyjdzie ci maruda jedna z drugą i powiedzą, że Felix do zmiany bo dużo traci.
Nie traci piłki ten, co nic nie próbuje do przodu.
6
@Pawlak1992 Przecież on Leona nienawidzi, ale trafiłeś. Tak, Bartman to debil.
32
Jeszcze jutro Real w dupe i weekend idealny
4
Zlać mistrzów świata, na ich hali, w takim stylu. Czapki z głów Panowie. Pięknie rewanż wzięty
4
I jeeeeest!!!! Jesteśmy Mistrzami Europy!
0
Dawać Panowie! Skończcie to w 3 setach
2
Leon as w piekielnie ważnym momencie.
3
Wróciła prawdziwa Xavineta
0
Golazo golazo golazo
2
No będą ciężary jeszcze. Włosi złapali rytm
0
Ciekawe jakie fikołki będzie sadził Bartman w studiu, żeby tylko Leona nie pochwalić
0
@SinMistico Do czerwca wytrzyma. Później problem sam się rozwiąże
0
@Toretto Nie mamy za co wykupić xD
0
Ależ się Włosi obudzili pod koniec
4
@PatrychoO Brak technologii goal- line to nic innego jak przyzwolenie na robienie przekrętów
1
Śmiechy z United uzasadnione, ale i tak wciąż są wyżej w tabeli niż wydające miliard w dwa okienka Chelsea.
Tymczasem w takim Brighton piłeczka chodzi aż miło.
4
@Gibbon_FCB Jakby podporządkowali mu absolutnie wszystko, od akademii, po transfery i pierwszy zespół tak jak zrobili to w niebieskiej części Manchesteru, to obecnie United byłoby na miejscu City.
0
@Luciano99 Po prostu nastała era The Citizens. Manchester stał się niebieski. Czerwone diabły przy klubie z sąsiedztwa są już tylko ciekawostką.
1
@Sulimo van de Beek to niestety źle wybrał klub, a do tego jeszcze doszły nawracające kontuzje.
Może gdyby zmienił otoczenie, to jeszcze coś by z niego było.
1
To mówicie, że potężne PSG z biznesmanem na kierownicy zdobyło 8 punktow w 5 meczach Ligue1?
https://zapodaj.net/plik-NWusYK0NdL
4
@Kuba_1 To już lepiej byłoby Abde zostawić niż sprowadzać tu tego placka.
1
@Deviler Akurat z Betisem powinien zacząć z ławki dla swojego dobra. Zaraz mamy mecz w Lidze Mistrzów, gdzie Robercik na pewno odbebni 90 minut.
2
@Gaz Dembele jest zbyt głupi, żeby być gościem, na którym ma się opierać jakikolwiek projekt, tak jak to miało być u nas. Pod uwagę trzeba brać też jego problemy ze zdrowiem. W każdym sezonie się leczy. Jedyne do czego się nadaje, to bycie opcją z ławki i nic więcej, ale nie z tymi zarobkami.
Podsumowując, straciliśmy na nim bardzo dużo pieniędzy, ale całe szczęście, że już go tu nie ma.
1
@sokot A to nie miało być tak, że to zboże z Ukrainy miało tranzytem jechać przez Polskę do portu i płynąć dalej? Tylko oczywiście jak zwykle ktoś u nas, z mocnymi plecami wyczuł biznes i puścił to na polski rynek.