6

@goryl-16 Przykro mi. Nagroda zarezerwowana dla Xaviego za wygranie trypletu. Pimienta musi poczekać na swoją kolej

6

Chelsea prędzej wróci do gry w Premier League niż to United łysego. Dużo potencjału jest w tej kadrze

1

@Ukasz Trzy równorzędnie ujowe, ale są

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcepanowyKsiaze Już ostatnio na Antwerpię stawiales, bo Xavi raczył bez Oriola wyjść.

2

@shahman Ta do wyborów się nie ugniemy, a po wyborach najwyżej się powie, że to wina Tuska, albo Putina.

2

@kryhaa Ta skompletuj 3 kadry meczowe, jak my wydajemy 3 miliony euro, sprzedajemy za 80, a Tebas i tak każe nam redukować limit xD

1

@FcPortoFan1999 Ale to musiałby jeszcze do kolegi Forbricha podzwonic, bo bez tego wyników nie będzie.

1

@Emhyr Z niego jest taki materiał na kapitana, że w kadrze będzie Bułka bronił, a ten nawet nie przyjedzie na zgrupowanie, bo się obrazi.

0

@tristan87 Czego się spodziewali po trenerze, który zostawił Legię (najbogatszy klub w Polsce) w strefie spadkowej? Jeden epizod w reprezentacji to za mało, że mówić o nim, że jest dobrym trenerem. Tam i tak było więcej szczęścia, niż rozumu, czy planów Czesia.

0

@tomek8756 PiS jest głównie antyTusk

5

@tristan87 No jak się 711 odbije od ligi wielbłądów to ja nie wiem, czy znajdzie zatrudnienie nawet w Ekstraklasie. Jedyny pozytyw dla niego, że kasy zarobi tyle, że będzie ustawiony tak, czy siak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@GeraltzKatalonii Bierz poprawkę na to, że Nacho reprezentuje rządowy klub. Jak dostanie coś więcej niż zwykła pauza za czerwo to będę zdziwiony.

2

@DLFCB Tu się powinno skończyć na jakimś dodatkowym zawieszeniu. Czysty debilizm i bandytyzm boiskowy.

0

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że nie nadejdzie dzień, w którym Kane przebije rekord goli Lewego w Bundes, bo ty chyba byś się przez to powiesił

0

@MessiForeverTheBest Dziś remis i każdy zadowolony.

2

@Emhyr Nie każdy łysy będzie Guardiolą.

0

@Herato Lepiej zacznijcie też doceniać Xaviego, bo gość w przeciwieństwie do trenerów dwóch wymienionych przez Ciebie drużyn robi świetne wyniki na krajowym podwórku.

12

Te psy (nie obrażając świetnych zwierzaków oczywiście) z Getafe, to mają jakiś immunitet na kartki? Jak takie zapasy mogą się kończyć bez kary indywidualnej? Dalej niech sędziowie przyzwalają im na te brudne, bordolasowe zagrywki, to na pewno liga zyska na atrakcyjności. Rok temu Ferran z Saviciem wyrwali po czerwonej za takie zapasy, a byli mniej agresywni niż Suarez w tej sytuacji.

1

@Kgorecki2500 Chcą odbudowywać Belgrad drugi raz? O ile na Rosję bata nie było i za podpalenie Ukrainy można w nich walić tylko sankcjami, tak Serbowie w razie co dostaną pałą przez łeb.

0

To co dziś będzie grane po meczu? Liga Negreiry, czy może karta rasizm?

5

Ale co Lapcio podpuścił Pereza na Turka ze szkła za 50 baniek, żeby za chwilę wyjąć z kapelusza darmowego Fermina Lopeza to jego.

0

@abram3k Już zapomniałeś chyba jak Gavi fatalnie grał przez ostatnie pół roku. To są młode chłopaki, wahania formy są i będą.

0

@Gaucho Po co krytykować przed meczem? Raphinha ostatnio dobrze funkcjonowal grając niżej. Dla mnie to duży plus dla Xaviego, że kombinuje z ustawieniami

0

@Herato Ta tylko oni za dwóch dali tyle, co my za samego Coutinho xD

1

@BorzyKrzys Nie wiem jak Ukraińcy traktują Zeleńskiego, ale wiem, że wojskowi z pierwszej linii są mocno wkurwieni na dzialania ich polityków przeciwko Polsce. Oni tam doskonale zdają sobie sprawę ile nam zawdzięczają, a to co widzimy obecnie to niestety polityczne rozgrywki między oligarchami, Zelenskim i naszymi rządzącymi. Prości ludzie jak zwykle stracą na tym najwięcej.

1

@Bulbazaur17 Z Niemcami na Euro 2016. Niby 0:0, ale graliśmy jak równy z równym.

0

@Emhyr To niedobrze. Kolejne straty punktów będą bolesne

6

@QuaReL Co to znaczy dał im mistrzostwo? Scudetto Napoli z zeszłego sezonu to sukces, na który zapracował cały zespół. Nie było głównego aktora, bo zarówno Osimhen jak i Kvaradona, Zieliński, Kim, czy Di Lorenzo mocno się wyróżniali i byli kluczowi. Najbardziej wyróżnić to można Spaettiego jeśli już. Widać na odejściu kogo, ta drużyna straciła najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?