Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@goryl-16 Przykro mi. Nagroda zarezerwowana dla Xaviego za wygranie trypletu. Pimienta musi poczekać na swoją kolej
6
Chelsea prędzej wróci do gry w Premier League niż to United łysego. Dużo potencjału jest w tej kadrze
1
@Ukasz Trzy równorzędnie ujowe, ale są
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarcepanowyKsiaze Już ostatnio na Antwerpię stawiales, bo Xavi raczył bez Oriola wyjść.
2
@shahman Ta do wyborów się nie ugniemy, a po wyborach najwyżej się powie, że to wina Tuska, albo Putina.
2
@kryhaa Ta skompletuj 3 kadry meczowe, jak my wydajemy 3 miliony euro, sprzedajemy za 80, a Tebas i tak każe nam redukować limit xD
1
@FcPortoFan1999 Ale to musiałby jeszcze do kolegi Forbricha podzwonic, bo bez tego wyników nie będzie.
1
@Emhyr Z niego jest taki materiał na kapitana, że w kadrze będzie Bułka bronił, a ten nawet nie przyjedzie na zgrupowanie, bo się obrazi.
0
@tristan87 Czego się spodziewali po trenerze, który zostawił Legię (najbogatszy klub w Polsce) w strefie spadkowej? Jeden epizod w reprezentacji to za mało, że mówić o nim, że jest dobrym trenerem. Tam i tak było więcej szczęścia, niż rozumu, czy planów Czesia.
0
@tomek8756 PiS jest głównie antyTusk
5
@tristan87 No jak się 711 odbije od ligi wielbłądów to ja nie wiem, czy znajdzie zatrudnienie nawet w Ekstraklasie. Jedyny pozytyw dla niego, że kasy zarobi tyle, że będzie ustawiony tak, czy siak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@GeraltzKatalonii Bierz poprawkę na to, że Nacho reprezentuje rządowy klub. Jak dostanie coś więcej niż zwykła pauza za czerwo to będę zdziwiony.
2
@DLFCB Tu się powinno skończyć na jakimś dodatkowym zawieszeniu. Czysty debilizm i bandytyzm boiskowy.
0
@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że nie nadejdzie dzień, w którym Kane przebije rekord goli Lewego w Bundes, bo ty chyba byś się przez to powiesił
0
@MessiForeverTheBest Dziś remis i każdy zadowolony.
2
@Emhyr Nie każdy łysy będzie Guardiolą.
0
@Herato Lepiej zacznijcie też doceniać Xaviego, bo gość w przeciwieństwie do trenerów dwóch wymienionych przez Ciebie drużyn robi świetne wyniki na krajowym podwórku.
12
1
@Kgorecki2500 Chcą odbudowywać Belgrad drugi raz? O ile na Rosję bata nie było i za podpalenie Ukrainy można w nich walić tylko sankcjami, tak Serbowie w razie co dostaną pałą przez łeb.
0
To co dziś będzie grane po meczu? Liga Negreiry, czy może karta rasizm?
5
Ale co Lapcio podpuścił Pereza na Turka ze szkła za 50 baniek, żeby za chwilę wyjąć z kapelusza darmowego Fermina Lopeza to jego.
0
@abram3k Już zapomniałeś chyba jak Gavi fatalnie grał przez ostatnie pół roku. To są młode chłopaki, wahania formy są i będą.
0
@Gaucho Po co krytykować przed meczem? Raphinha ostatnio dobrze funkcjonowal grając niżej. Dla mnie to duży plus dla Xaviego, że kombinuje z ustawieniami
0
@Herato Ta tylko oni za dwóch dali tyle, co my za samego Coutinho xD
1
@BorzyKrzys Nie wiem jak Ukraińcy traktują Zeleńskiego, ale wiem, że wojskowi z pierwszej linii są mocno wkurwieni na dzialania ich polityków przeciwko Polsce. Oni tam doskonale zdają sobie sprawę ile nam zawdzięczają, a to co widzimy obecnie to niestety polityczne rozgrywki między oligarchami, Zelenskim i naszymi rządzącymi. Prości ludzie jak zwykle stracą na tym najwięcej.
1
@Bulbazaur17 Z Niemcami na Euro 2016. Niby 0:0, ale graliśmy jak równy z równym.
0
@Emhyr To niedobrze. Kolejne straty punktów będą bolesne
6
@QuaReL Co to znaczy dał im mistrzostwo? Scudetto Napoli z zeszłego sezonu to sukces, na który zapracował cały zespół. Nie było głównego aktora, bo zarówno Osimhen jak i Kvaradona, Zieliński, Kim, czy Di Lorenzo mocno się wyróżniali i byli kluczowi. Najbardziej wyróżnić to można Spaettiego jeśli już. Widać na odejściu kogo, ta drużyna straciła najbardziej.