Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Jest mobilizacja w narodzie.
0
@PatrykBarca Najlepiej jakby stały się obie te rzeczy.
16
Dla redakcji TVP najcięższy dzień od paru lat. Wyobraźcie sobie jak ciężko było skleić materiał na wiadomości bez wspomnienia o Tusku i totalnej opozycji.
0
@Emhyr Jak nasi będą dalej łapać urazy w takim tempie, to jeszcze zagra w pierwszej drużynie
5
@tomek8756 2,62? To jeszcze rezerwy były xD
1
@Lionel_Messi10 Wiadomo, że ilu ludzi, tyle opinii. Jednemu bardziej będzie się podobał Skyfall, a drugiemu Goldeneye.
1
@Dari0G Najbliżej książkowej wersji Bonda był właśnie Craig i moim zdaniem również Timothy Dalton.
1
@Lionel_Messi10 Brosnan moim zdaniem trochę skrzywdzony przez fabule filmów swojej ery. Te części z nim (no może oprócz Goldeneye) były strasznie kiczowate, no ale wtedy to było modne. Moore w pierwszych filmach fajnie, ale już w dwóch ostatnich, a szczególnie w "Zabójczym widoku" wyglądal i zachowywał się jak zabawny gawędziarz, erotoman w podeszłym wieku.
8
0
Ojojoj, ojojoj. Co ty ze mną robisz? Co ty ze mną robisz? Najpierw wódkę grzejesz, potem wódkę mrozisz
2
Jest mobilizacja elektoratu pisowskiego. Dziadki i babki mało się nie potratowaly w lokalu wyborczym
0
@Messibestplayerintheworld Może już w styczniu iść.
4
@BordowyPtak xDD aleś porównanie strzelił. Takie nie za bardzo
2
Piosenka o wojnie w Czeczenii, ale tak jakby ciągle na czasie. My ciągle o imperium agonii mamy marzenia, lecz na wschodzie niedługie o wolności są sny i okrutny wolności jest koniec. Nasza wolność też nie jest dana raz na zawsze.
Czasy są jakie są. Wojna w Ukrainie, wojna w Izraelu. Dopiero co rozpierdziel był w Karabachu. Człowiek często narzeka, że a to zarobki nie takie, a to co innego nie pasuje, a nawet nie zdajemy sobie sprawy jak kruche jest nasze życie. Wystarczy kilka różnic zdań smutnych panów w garniturach i będziemy się nawzajem zabijać...
0
Dobra bitka na FENie teraz
0
@MarcepanowyKsiaze @takisobiektos @Barcasub po co wybierać mniejsze zło? Jak dla mnie to oni wszyscy mogą się wybić do zera. Tylko cywili szkoda, bo cierpią na tym wszystkim najbardziej.
1
@tomek8756 Wiecznie młody Tom Cruise
https://zapodaj.net/plik-jy7KDSpzmv
10
@Herato No i jeszcze "lider Premier League po 8 rozegranych kolejkach sezonu 2023/24".
0
@Jackazz Do usług ;) Osobiście polecam.
0
@MarioVeB! To oglądałem już z 5 razy, więc chyba na Bonda się skusze. Zobaczę ile z kina pamiętam
9
Jakby ktoś był zainteresowany to dziś o 21:35 w reżimowej jedynce poleci "Nie czas umierać", ostatni film, w którym Daniel Craig wcielił się w rolę Jamesa Bonda.
1
@Tomo1989 Bardzo daleko, ale i tak najbliżej z Polaków. Ciekawe, czy znajdą się sponsorzy i uda mu się budżet na F3 uzbierać
0
@FcPortoFan1999 A ja chciałbym zobaczyć Milika i Bukse razem na boisku, tylko nie wiem, czy dwóch napastników to nie będzie zbyt ofensywne ustawienie naszych patałachów na mecz z potężną Mołdawią.
0
@Criss18Barca Akurat Błaszczykowski to od zawsze miał ból dupy o to, że Nawałka dał opaskę Lewandowskiemu. Nie spodziewałem się po nim innej wypowiedzi.
1
@Barca1922 Przecież Ronaldo nie ma nawet żony, to jakie cudzołóstwo.
0
@Montjuic Można by ich było wywozić do Rosji.
0
@mekston Będzie ciągnął do 2026, żeby nawet na ławkowego się załapać. Może akurat się pofarci, Bruno, Felix i inne Ramosy mu wygrają mundial, to później będzie najważniejszą i największą gwiazdą na celebracji.
10
Jak na polskiego piłkarza, to wręcz niespotykany luz i świetna technika. Oby mu tylko żaden drwal krzywdy nie zrobił w tej 1 lidze.
3
@Emhyr Game Over Kristofer!
https://zapodaj.net/plik-SVAe9iIEgu
0
@Kidd A z jakiej racji miałby być w ogóle powołany? Sportowo się nie broni, to nie przyjechał. Gość jest cienki, stoi w miejscu, w ogóle się nie rozwija. Już wolałem tego Rece, który jak przyjeżdżał z Serie A, to przynajmniej miał jakieś liczby. Sama łatka młodego talentu i gra w Romie to za mało na powołanie.