0

@Nazio_87 Jest mobilizacja w narodzie.

0

@PatrykBarca Najlepiej jakby stały się obie te rzeczy.

16

Dla redakcji TVP najcięższy dzień od paru lat. Wyobraźcie sobie jak ciężko było skleić materiał na wiadomości bez wspomnienia o Tusku i totalnej opozycji.

0

@Emhyr Jak nasi będą dalej łapać urazy w takim tempie, to jeszcze zagra w pierwszej drużynie

5

@tomek8756 2,62? To jeszcze rezerwy były xD

1

@Lionel_Messi10 Wiadomo, że ilu ludzi, tyle opinii. Jednemu bardziej będzie się podobał Skyfall, a drugiemu Goldeneye.

1

@Dari0G Najbliżej książkowej wersji Bonda był właśnie Craig i moim zdaniem również Timothy Dalton.

1

@Lionel_Messi10 Brosnan moim zdaniem trochę skrzywdzony przez fabule filmów swojej ery. Te części z nim (no może oprócz Goldeneye) były strasznie kiczowate, no ale wtedy to było modne. Moore w pierwszych filmach fajnie, ale już w dwóch ostatnich, a szczególnie w "Zabójczym widoku" wyglądal i zachowywał się jak zabawny gawędziarz, erotoman w podeszłym wieku.

8

Wczoraj minęło 18 lat od ogłoszenia, że szóstym odtwórcą roli Jamesa Bonda będzie Daniel Craig. Pamiętam głosy niezadowolenia. Były opinie, że gdzie mu tam do przystojnego i czarującego Brosnana, a moim zdaniem wypadł genialnie w tej roli. Tylko Sean Connery był lepszym 007. Craig świetnie się wpasował i rozwinął aktorsko do tego stopnia, że ciężko mi sobie teraz wyobrazić kogoś innego jako Bonda.

0

Ojojoj, ojojoj. Co ty ze mną robisz? Co ty ze mną robisz? Najpierw wódkę grzejesz, potem wódkę mrozisz

2

Jest mobilizacja elektoratu pisowskiego. Dziadki i babki mało się nie potratowaly w lokalu wyborczym

0

@Messibestplayerintheworld Może już w styczniu iść.

4

@BordowyPtak xDD aleś porównanie strzelił. Takie nie za bardzo

2


Piosenka o wojnie w Czeczenii, ale tak jakby ciągle na czasie. My ciągle o imperium agonii mamy marzenia, lecz na wschodzie niedługie o wolności są sny i okrutny wolności jest koniec. Nasza wolność też nie jest dana raz na zawsze.
Czasy są jakie są. Wojna w Ukrainie, wojna w Izraelu. Dopiero co rozpierdziel był w Karabachu. Człowiek często narzeka, że a to zarobki nie takie, a to co innego nie pasuje, a nawet nie zdajemy sobie sprawy jak kruche jest nasze życie. Wystarczy kilka różnic zdań smutnych panów w garniturach i będziemy się nawzajem zabijać...

0

Dobra bitka na FENie teraz

0

@MarcepanowyKsiaze @takisobiektos @Barcasub po co wybierać mniejsze zło? Jak dla mnie to oni wszyscy mogą się wybić do zera. Tylko cywili szkoda, bo cierpią na tym wszystkim najbardziej.

1

@tomek8756 Wiecznie młody Tom Cruise
https://zapodaj.net/plik-jy7KDSpzmv

10

@Herato No i jeszcze "lider Premier League po 8 rozegranych kolejkach sezonu 2023/24".

0

@Jackazz Do usług ;) Osobiście polecam.

0

@MarioVeB! To oglądałem już z 5 razy, więc chyba na Bonda się skusze. Zobaczę ile z kina pamiętam

9

Jakby ktoś był zainteresowany to dziś o 21:35 w reżimowej jedynce poleci "Nie czas umierać", ostatni film, w którym Daniel Craig wcielił się w rolę Jamesa Bonda.

1

@Tomo1989 Bardzo daleko, ale i tak najbliżej z Polaków. Ciekawe, czy znajdą się sponsorzy i uda mu się budżet na F3 uzbierać

0

@FcPortoFan1999 A ja chciałbym zobaczyć Milika i Bukse razem na boisku, tylko nie wiem, czy dwóch napastników to nie będzie zbyt ofensywne ustawienie naszych patałachów na mecz z potężną Mołdawią.

0

@Criss18Barca Akurat Błaszczykowski to od zawsze miał ból dupy o to, że Nawałka dał opaskę Lewandowskiemu. Nie spodziewałem się po nim innej wypowiedzi.

1

@Barca1922 Przecież Ronaldo nie ma nawet żony, to jakie cudzołóstwo.

0

@Montjuic Można by ich było wywozić do Rosji.

0

@mekston Będzie ciągnął do 2026, żeby nawet na ławkowego się załapać. Może akurat się pofarci, Bruno, Felix i inne Ramosy mu wygrają mundial, to później będzie najważniejszą i największą gwiazdą na celebracji.

10


Jak na polskiego piłkarza, to wręcz niespotykany luz i świetna technika. Oby mu tylko żaden drwal krzywdy nie zrobił w tej 1 lidze.

3

0

@Kidd A z jakiej racji miałby być w ogóle powołany? Sportowo się nie broni, to nie przyjechał. Gość jest cienki, stoi w miejscu, w ogóle się nie rozwija. Już wolałem tego Rece, który jak przyjeżdżał z Serie A, to przynajmniej miał jakieś liczby. Sama łatka młodego talentu i gra w Romie to za mało na powołanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?