Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB No to się przywitają. Kibole Legii pobiją kiboli AZ. Później wam zamkną stadion na 3 mecze najwyżej, ale co to na was.
4
@Aragorn33 A co wy im niby możecie zrobić? Spuścicie wpierdol Bogu ducha winnym piłkarzom AZ bohaterzy? Kibiców i tak byście tłukli, więc nic nowego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@MesQueUnClub96 Jeżeli Lewy zagra choć minute z Bilbao, bądź Szachtarem, to Duda powinien odebrać mu obywatelstwo.
0
@AdiKingu96 Messi też jest kontuzjowany
0
@maroon Uprawnienia na piłe? Jedyne kto tu może beknąć to strażacy. Wydaje mi się, że nie mogą sprzętu dawać tak o, byle komu.
24
Te 30 baniek za Dembele to piękny deal. Wuj z tym, że straciliśmy na nim w ciul kasy. Najważniejsze, że wreszcie się go pozbyliśmy. Zarabiał też niemało i przy okazji Yamal skorzystał.
48
No i niestety będzie się ten smród ciągnął za nami jeszcze przez jakiś czas. Każdy błąd będzie poddawany w wątpliwośc. Nikt nie spojrzy na to, że Taylor jest po prostu chujowym sędzią, co nawet fani Premier League potwierdzą.
7
1
@VegetaPolska To tak samo jak wam w Madrycie wydaje się, że przyjdzie do was, bo was kocha od dziecka, a jemu tylko na kasie zależy i pójdzie tam, gdzie mu więcej zapłacą.
1
@hayek Praktycznie ze wszystkim xD
0
@AlphaNumeric XD w zeszłym sezonie był nawet lepszy.
1
@Rysiu Pamiętam jak w presezonie za Valverde chyba zagrał w pierwszym składzie i zrobił niesamowite wrażenie. Niestety nie miał zdrowia na takie granie
0
@Emhyr Oni się przecież co roku napinają na majstra. Ściągają jakiegoś Sancho Pancho, spinnera co bije kobiety, czy innego Onane, co nie potrafi piłki w ręce złapać za grubą kasę, a później ich weryfikują Burnleye i Crystal Palace.
Rok temu było podobnie. W lutym/marcu mieli miesiąc w miarę dobrej gry, gdzie wyeliminowali nas z LE, to czytałem, że idą na majstra Premier League, mimo, że mieli chyba ze 14 punktów straty do Arsenalu. Jak się skończyło, to wszyscy wiemy.
1
@don'T.R.I.P.e 1:2 albo 2:3 dla Barcelony. Mecz będzie ciężki, jak to wyjazdy w Lidze Mistrzów. Porto to też nie jest zespół z pierwszej łapanki i na pewno powalczą mocno.
2
@barcelonaLM Jak nie będzie Kaczyńskiego z Pisu i Tuska z PO, to nie ma po co włączać. Wyślą pewnie swoje podnóżki
5
@mekston Zaraz madryciarze by chcieli każdy przegrany mecz powtarzać, bo jak powszechnie wiadomo oni nigdy nie są gorsi sportowo, tylko co najwyżej sędzia ich przekręci
0
@Tomo1989 Wierzysz w to? Polska też już oficjalnie nie ma co dać, a za chwilę pojedzie kolejne 30 sztuk PT-91
0
@Kibic1998 U mnie nie było diesla 95, zrobili awarie instrybutora i można było lać verve 98 po 5.99, ale dziś już chyba i tego nie ma.
4
@Emhyr Ciekawostka jest taka, że Żuk jest tylko rok młodszy od Yamala xD
13
@Kuba_1 Jak dobrze, że się go pozbyliśmy.
1
@Borry Na wyjeździe do zaakceptowania. U siebie pasuje wygrać
0
@Pedri16Future Lewy tyle dostał za drapanie się po nosie xD.
1
@aspr1me To nie to samo Napoli co w zeszłym sezonie. Odejście Spalettiego jest gorsze, niż strata jakiegokolwiek zawodnika. Ja tam się za bardzo na nic nie nastawiam.
2
@MesQueUnClub96 W sumie, gdyby zmienić tak 3-4 bramki to byśmy z Bayernem zremisowali 4-4, a tak to było 8:2.
11
@Kuba_1 Messi zasłużenie i po raz ostatni
4
@fart Ahhh jak pięknie szasta się nie swoimi pieniędzmi.
1
@Benz A to jak przegrywa się trzema bramkami to nie można być wkurwionym za bandyckie wejście debila w twojego kolegę z drużyny? Okej. Kolejny popis inteligencji Viniciusa.
0
@agaFCB Dobra ale chyba narwanemu 19-latkowi można wybaczyć faul w złej tercji boiska, czy w złym momencie. Lewy stary wyjadacz to zupełnie inna para kaloszy. On powinien już wszystko ogarniać.
0
@PatrykBarca Przecież nie mówię, że będzie to w tym roku. Po prostu uważam, że ten zespół zostanie szybciej poukładany niż United.