0

@AFA90 Jak tak dalej będą kupować wszystkich jak leci, to chłopak się w szatni nie zmieści.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szkutnik91 Kounde mniej od Militao i Araujo? Przecież ten gość to potwór. W formie z obecnego sezonu zjada zarówno jednego i drugiego.
Najlepszy pomocnik La Liga mniej warty od Fede, czy Pedriego?

3

@Hosh Czesiu pokazał mu parę myczków, powiedział do kogo podzwonic.

2

@SteuerFreiMoney Mogli was jednak zostawić takich zgruzowanych po tym 1945 roku, w łapach ZSRR. Może wtedy zrozumielibyscie co to znaczy prawdziwa okupacja

8

@DonMatteo901 Wreszcie skończy się powoływanie tego lalusia tylko za to, że siedzi w niezłym klubie

2

"Jeszcze dzień, wyjdę stąd.
Rzucę bagnet, rzucę broń.
Przeskoczę każdy mur"

1

@Torpeda0991 Racja. Tu powinno być ze 4:0, ale my sobie nawet okazji nie stwarzaliśmy.

1

Pochwalę Probierza za sporo debiutów jak na pierwszy mecz. Wiadomo, że przeciwnik to totalne leszcze, ale taki Santos nawet w takim meczu wolałby grać Bereszynskim i Krychowiakiem

1

@escarabajo Słaby poziom to jest w ekstraklasie. Jak ktoś jest dobry piłkarsko, to na tle takich amatorów się obroni

1

@mekston Z Czechami nie wygramy.

0

Dobra, sędzia wyrównał siły. Teraz to już na pewno pokażemy dominację genetyczną

12

Jakbym pierwszy raz w życiu mecz oglądał i by mi nikt nie powiedział, którzy są profesjonaliści, a którzy idą jutro do roboty na 6, to bym nie wiedział.

0

@bartas97 Z amatorami wypadałoby strzelać inaczej niż z karnych

7

@LaLigaPD Przecież tu nie chodzi o to, że się umawiał (niewiadomo, czy nie tak na prawdę) tylko, że na 100% wiedział, że Stuu ma ciągoty do dzieci i nic z tym nie zrobił. Teraz jak się dupa pali, to będzie się przyjaciela wypierał.

1

@PatrykBarca Bardziej Will Smith

5

@Emhyr Zaniolo znany głównie z odpałów pozaboiskowych ale, że Tonali, to się nie spodziewałem

0

@Emhyr Jak zacznie ciężko pracować i przyłoży się do poprawy swoich braków, to Pablo Torre może być jeszcze na prawdę dobrym piłkarzem. 20 lat to jest jeszcze czas na rozwój.

1

@zibiku A widziałeś, żeby jakiś premier, albo prezydent jakiekolwiek innego kraju (pomijamy jakieś batustany w Afryce, czy Azji) wrzucał na swoje sociale memy dotyczące opozycji? Macron? Meloni? Biden? No kurla, my podobno jesteśmy krajem aspirującym do liderowania w Europie środkowo-wschodniej. Będąc na takim stanowisku, trochę nie wypada.

2

Komentarz usunięty

0

@Barcasub Nie strzelimy tyle

2


Szkoda, że Oliveira wypadł z karty, ale Costy w ogóle nie żałuje. Usman vs Chimaev to będzie potężna walka.

1

@Azi Hamas sprowadził krzywdę, krew i śmierć na niewinne palestyńskie dzieci. Oni musieli sobie zdawać sprawę z tego, że odwet będzie bezlitosny i Izrael odpowie ze zdwojoną mocą, a mimo wszystko dokonali tych zbrodni.

2

A co to za dramat w Ajaxie, że po 6 rozegranych meczach są w strefie spadkowej? Nawet jeśli wygraliby dwa zaległe mecze, to po 8 kolejkach i tak będą mieć 13 punktów straty do liderującego PSV (swoją drogą ci mają z kolei perfekcyjny start sezonu). Jakiś burdel w strukturach? Trener nie podołał?

2

@Emhyr W Napoli żaden trener z charakterem za długo nie wytrzyma. De Laurentis jest specyficznie jebniety. Na prawdę trzeba mieć nerwy,.żeby z nim współpracować

11

@HighestInTheRoom Rachoń to nie jest żaden dziennikarz. Nie obrażajmy prawdziwych dziennikarzy zestawiając z nimi tego partyjnego aparatczyka.

6


Nie spodziewałem się tego po Katy Perry

1

@FcPortoFan1999 No wiem, przecież Morawiecki bez powodu nie rzucalby publicznymi pieniędzmi na premie, prawda? PRAWDA?

0

@FcPortoFan1999 My to mamy szczęście, że akurat z nami trafił mu się "gorszy" mecz, bo by się chyba z 5:0 skończyło

0

@RosjaninBut A czyli najpierw to #muremzamundurem, ale jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i się postawił, to będzie jechany. Żałośni są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?