Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 Jak tak dalej będą kupować wszystkich jak leci, to chłopak się w szatni nie zmieści.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szkutnik91 Kounde mniej od Militao i Araujo? Przecież ten gość to potwór. W formie z obecnego sezonu zjada zarówno jednego i drugiego.
Najlepszy pomocnik La Liga mniej warty od Fede, czy Pedriego?
3
@Hosh Czesiu pokazał mu parę myczków, powiedział do kogo podzwonic.
2
@SteuerFreiMoney Mogli was jednak zostawić takich zgruzowanych po tym 1945 roku, w łapach ZSRR. Może wtedy zrozumielibyscie co to znaczy prawdziwa okupacja
8
@DonMatteo901 Wreszcie skończy się powoływanie tego lalusia tylko za to, że siedzi w niezłym klubie
2
"Jeszcze dzień, wyjdę stąd.
Rzucę bagnet, rzucę broń.
Przeskoczę każdy mur"
1
@Torpeda0991 Racja. Tu powinno być ze 4:0, ale my sobie nawet okazji nie stwarzaliśmy.
1
Pochwalę Probierza za sporo debiutów jak na pierwszy mecz. Wiadomo, że przeciwnik to totalne leszcze, ale taki Santos nawet w takim meczu wolałby grać Bereszynskim i Krychowiakiem
1
@escarabajo Słaby poziom to jest w ekstraklasie. Jak ktoś jest dobry piłkarsko, to na tle takich amatorów się obroni
1
@mekston Z Czechami nie wygramy.
0
Dobra, sędzia wyrównał siły. Teraz to już na pewno pokażemy dominację genetyczną
12
Jakbym pierwszy raz w życiu mecz oglądał i by mi nikt nie powiedział, którzy są profesjonaliści, a którzy idą jutro do roboty na 6, to bym nie wiedział.
0
@bartas97 Z amatorami wypadałoby strzelać inaczej niż z karnych
7
@LaLigaPD Przecież tu nie chodzi o to, że się umawiał (niewiadomo, czy nie tak na prawdę) tylko, że na 100% wiedział, że Stuu ma ciągoty do dzieci i nic z tym nie zrobił. Teraz jak się dupa pali, to będzie się przyjaciela wypierał.
1
@PatrykBarca Bardziej Will Smith
5
@Emhyr Zaniolo znany głównie z odpałów pozaboiskowych ale, że Tonali, to się nie spodziewałem
0
@Emhyr Jak zacznie ciężko pracować i przyłoży się do poprawy swoich braków, to Pablo Torre może być jeszcze na prawdę dobrym piłkarzem. 20 lat to jest jeszcze czas na rozwój.
1
@zibiku A widziałeś, żeby jakiś premier, albo prezydent jakiekolwiek innego kraju (pomijamy jakieś batustany w Afryce, czy Azji) wrzucał na swoje sociale memy dotyczące opozycji? Macron? Meloni? Biden? No kurla, my podobno jesteśmy krajem aspirującym do liderowania w Europie środkowo-wschodniej. Będąc na takim stanowisku, trochę nie wypada.
2
Komentarz usunięty
0
@Barcasub Nie strzelimy tyle
2
Szkoda, że Oliveira wypadł z karty, ale Costy w ogóle nie żałuje. Usman vs Chimaev to będzie potężna walka.
1
@Azi Hamas sprowadził krzywdę, krew i śmierć na niewinne palestyńskie dzieci. Oni musieli sobie zdawać sprawę z tego, że odwet będzie bezlitosny i Izrael odpowie ze zdwojoną mocą, a mimo wszystko dokonali tych zbrodni.
2
A co to za dramat w Ajaxie, że po 6 rozegranych meczach są w strefie spadkowej? Nawet jeśli wygraliby dwa zaległe mecze, to po 8 kolejkach i tak będą mieć 13 punktów straty do liderującego PSV (swoją drogą ci mają z kolei perfekcyjny start sezonu). Jakiś burdel w strukturach? Trener nie podołał?
2
@Emhyr W Napoli żaden trener z charakterem za długo nie wytrzyma. De Laurentis jest specyficznie jebniety. Na prawdę trzeba mieć nerwy,.żeby z nim współpracować
11
@HighestInTheRoom Rachoń to nie jest żaden dziennikarz. Nie obrażajmy prawdziwych dziennikarzy zestawiając z nimi tego partyjnego aparatczyka.
6
Nie spodziewałem się tego po Katy Perry
1
@FcPortoFan1999 No wiem, przecież Morawiecki bez powodu nie rzucalby publicznymi pieniędzmi na premie, prawda? PRAWDA?
0
@FcPortoFan1999 My to mamy szczęście, że akurat z nami trafił mu się "gorszy" mecz, bo by się chyba z 5:0 skończyło
0
@RosjaninBut A czyli najpierw to #muremzamundurem, ale jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i się postawił, to będzie jechany. Żałośni są.