Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AlphaNumeric Chłopie... Ty możesz normalnie w lustro spojrzeć?
7
Spójrzcie na te kocie ruchy, na te gesty rękami.
0
@gumaz Różnie. Wczoraj było w barze.
67
Z Viniciusem to jest tak, że nawet jakby był białym blondynem, rasy aryjskiej o niebieskich oczach to i tak by ludzi irytowal i wk*****. Dlaczego? Dlatego, że jest boiskowym prowokatorem i symulantem. Kolor skóry w jego sprawie ma na prawdę najmniejsze znaczenie.
3
@FutbolFan Na zdjęciu 3 potencjalne ofiary rasizmu, ale męczennik Vinicius wie, że to na pewno o niego chodziło.
1
@gumaz Wtedy było z butli, ale zaraz z chłopakami na wieś idę, to pójdzie kuflowe
0
@Rewolucja123 Co ty porównujesz? Pedri często wypada, ale jak wraca po kontuzji to praktycznie z miejsca wskakuje na swój topowy poziom i na nim zostaje, aż do momentu kolejnej kontuzji. Fati po ostatnim urazie ma tylko przebłyski i to niezbyt częste.
Oczywiście daleki jestem od skreślania go, bo jest młody i nigdy nic niewiadomo, ale na ten moment to on nie prezentuje poziomu godnego ławki w Barcelonie
0
@Encore Moim zdaniem on będzie następcą Piolego w Milanie, Inzaghiego w Interze, albo Allegriego w Juventusie.
4
@Emhyr No ja sobie dziś ostatnie koszenie trawy zrobiłem. Krótkie spodenki, koszulka i zimny radlerek. Tak to można życ
1
@Swistus172 Jakiekolwiek zwycięstwo i będzie dobrze
24
Może dziś tak być xD
2
@tbas No i wszystko się zgadza. Stadion wygląda jak wielki kibel to jest i spłuczka.
2
@FutbolFan Z tego co gdzieś mi się rzucilo w oczy to na Ukrainie zginęło coś w przedziale 10-15 tysięcy ludności cywilnej. Trzeba też brać poprawkę, że może to być niedoszacowane, sporo osób uważa się za zaginione i nie mamy danych z wielu miejsc, które obecnie są pod okupacją Rosji np. Mariupola, a tam była gruba masakra.
4
@AmigoBlancos 222 milionów za niego wydawało się być dobrą ceną, ale i tak wolałbym, żeby został. Zwłaszcza z upływem czasu, gdy wiemy jak te pieniądze za niego zostały spalone w piecu, jak nakręciło to spirale szastania pieniędzmi, co doprowadziło klub na skraj bankructwa.
0
@barcelonaLM Siemoniak w wywiadzie mówił z sensem. Chcą minimum utrzymania obecnego poziomu wydatków na armię i zwiększenia liczebności zawodowców do 150 tysięcy + wot i dobrowolsi kolejne 70/80 tysięcy. Spoko rozwiązanie, wolę 150 tysięcy wyszkolonych zawodowców niż to co mamy obecnie. Pracownicy cywilni składają przysięgi, żeby dostać większą wypłatę, a wartości bojowej nie maja żadnej. Błaszczak trąbił o tym, że już 180 tysięcy żołnierzy mamy. Tak mamy, jak się wlicza WOT, pracowników cywilnych, wszystkich urzedasów zza biurka to może mamy, ale siła armii od takich liczb nie wzrasta.
18
Ciągle gada o Miliku, nawet książkę napisała o tym, że jest byłą Milika, ale ona nie rozumie czemu ludzie uważają ją tylko za byłą Milika.
8
@Kgorecki2500 Nie było żadnych szans na premiera dla Kosiniaka. Tusk jest liderem opozycji i on nim zostanie. W sumie to nawet lepiej, dość już rządzenia z tylnego siedzenia jak Kaczyński przez ostatnie 8 lat.
1
@IronSanHybrid Kaczyński może być z siebie dumny. W końcu o to mu chodziło.
1
@Kgorecki2500 Jakim cudem ten imbecyl połączył demokrację z zagrożeniem dla katolików?
5
@HighestInTheRoom Mógł też wleźć do jakiejś ziemianki i po prostu palnąć sobie w łeb. Nie chce mi się wierzyć, że taki stary dziad byłby w stanie ukrywać się jak jakiś El Chapo.
2
@Lionel_Messi10 No i elegancko. W końcu dostaje ją głównie za grę w reprezentacji
1
@FcPortoFan1999 Coś mi się nie wydaje, że lepiej. Spytaj się obywateli Węgier, czy im się lepiej żyje od tej polityki Orbana.
1
@mordini123 Miejsce idealne jak na nasz poziom.
16
@tristan87 Guz mózgu skróci mu wyrok drastycznie.
3
Komentarz usunięty
0
@kuz Dubiela w ogóle nie szkoda. Powinien zniknąć z internetu, ale ataki na jego rodzinę są niedopuszczalne. Jego siostra nie zasłużyła sobie niczym na to, żeby być gnębioną. Tak samo te groźby do jego matki są niedopuszczalne. Ludzie na prawdę powinni się ogarnąć i pomyśleć co robią.
1
@Hasszz Jak zajmą Ukrainę to będzie dla nas tragedia. Całą wschodnią granicę od Suwałk po Rzeszów będziemy mieli z ruskimi.
4
0
@LeoFan10 To może mi się coś pojebało
3
@TheNekro94 I jak on wtedy stanął butami na tym tronie/krześle kurla. Myślałem, że pękne ze smiechu