Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oddałbym Pedriemu wszystkie swoje mięśnie nóg, żeby tylko mógł grać non stop bez przerwy. Proszę państwa, co to jest za piłkarz.
0
Psy szczekajoo, karawana jedzie dalej.
22
O tym mówił Gundogan (sam tez jest dziś cienki). Gdzie jest ten wkurw tych chłopaków? Gdzie chęć odkupienia win, odbica sobie porażki z Realem? Wszystko miałkie, bez wyrazu, bez jaj...
0
@Firestone Flick to gwarant niczego. Przecież on wygrał cokolwiek tylko w tym posranym sezonie covidowym, a w kadrze się skompromitowal. Do tego wybulic trzeba z 4 razy tyle co na Xaviego. Nie stać nas obecnie na takie opcje.
@LucasW123 Conte? Wtedy dopiero byłoby narzekanie na brak wyników w Lidze Mistrzów.
1
@Firestone Bez przesady. Fundamenty są. Mistrzostwo Hiszpanii nie wygrało się przypadkiem.
0
@vangoor Wielka Barcalona to była jak na boisko wychodził Messi, Xavi z Iniestą, czy Puyolem. Te nasze małe gnojki jeszcze niczym sobie nie zapracowaly na respekt u rywali. Teraz jesteśmy klubem jak każdy inny.
0
@OrangeFcb A i tak jest lepszy od Camavingi
3
W tym sezonie graliśmy już klasyczne 4-3-3, czwórką pomocników, a ostatnio próbujemy z trójką obrońców i wahadłami. Jak na "taktycznego betona" (widziałem, że jest grono kibiców tutaj, czy to na x narzekająca na to), to Xavi jest nawet elastyczny jeśli chodzi o ustawienie. Widać, że próbuje dopasowywać formację pod zawodników w formie. Niech gotuje nasz Generał.
1
Ławka rezerwowych wreszcie dziś jakoś wygląda. Christensen, Pedri, Raphinha, Yamal, Ferran. Pedri będzie musiał trochę powalczyć o skład, ale to akurat dobrze. W końcu nie jest tak, że chłopak wraca po mięśniówce i musi odrazu po 90 minut tyrać, bo jego jedyną alternatywą byl jakiś Roberto, czy inny Riqui Puig.
5
Xavi rzucil wszystko co ma. Jazda z Baskami.
0
@maciar Górnik Łęczna, Lechia, GKS Tychy
1
Bayern to może grać najgorsze gówno, odpadać z trzecioligowcami, a przyjdzie do meczu z Borussią, to i tak ich zgwałcą.
0
@RosjaninBut „Ta historyczna amnezja Polaków ostatecznie doprowadziła do tego, że w XXI wieku Rosja ponownie ma niebezpiecznego wroga w Europie Wschodniej. Wróg jest histeryczny, niegrzeczny, arogancki i ambitny. Wróg z maniami wielkości i kompleksem niższości. I będziemy go traktować właśnie jako wroga historycznego, wierząc, że jest on w zasadzie niezmienny. A jeśli nie ma nadziei na pojednanie z wrogiem, Rosja powinna mieć tylko jedną i bardzo twardą postawę wobec jego losu”. ~ panie Miedwiediew powiem tak - dopóki nie wyciągnięcie do nas swoich brudnych, czerwonych od krwi sowieckich łap, to nie będziecie mieli śmiertelnego wroga w Polsce. My budujemy armię, żeby się bronić, a nie atakować sąsiednie państwa.
2
@AmigoBlancos Dobrze by było. Wreszcie jakaś odmiana i powiew świeżości.
5
@D10SLEO Ci to potrafią pieniądze palić w piecu. Wydane tyle co City, a jak patrzysz na ich kadrę, to wygląda to żałośnie. Na boisku jeszcze gorzej.
25
@LukaszFan Kane to jeden z najlepszych napastników ostatniej dekady. Klasa sama w sobie.
3
@LukaszFan Tydzień odpoczynku był. Niech wyjdzie najsilniejsza jedenastka. Musimy dziś zainkasować komplet punktów.
7
@D10SLEO Oni dali za niego aż 80 milionów? XD To już lepiej było dołożyć i do samego końca próbować tego Kane'a wyciągnąć.
0
@A4ron Co by nie mówić, to nie łatwo jest zwolnić gościa, który dał Ci historyczny sukces w postaci awansu do Ligi Mistrzów. Zapracował sobie na kredyt zaufania, ale coś mi się wydaje, że jego czas dobiega końca.
3
@DonCarletto I niech tam zostaną.
1
@titikaka Sęk w tym, że Moriba nie był pomijany. Dostawał sporo minut, Koeman mu ufał, liczył na niego, a ten i tak się wypiął.
27
Patrząc na to jaką szansę dostali Araujo, Pedri, Gavi, Balde, obserwując z przyjemnością eksplozję talentu Fermina nie wiem jakim debilem musi być Ilaix Moriba, żeby wybrać inną ścieżkę rozwoju i pieniądze. Przecież gość miał idealny czas do zaistnienia w tym klubie. Brakowało nam takiego pomocnika, graliśmy jakimś Puigiem, Iliasem, Jutglą, czy innym Nico, więc konkurencji dużej nie było. Do tego Koeman go lubiał i dawał mu grać. Fermin rok temu za słaby na Barce B, obecnie szturmuje pierwszy skład, a Moriba to nawet nie wiem gdzie gra i czy w ogóle gra.
0
@Barcanajlepszyteam Nie są to dobre wieści dla Polski. Amerykanie podpalili nasz region Europy, z nas zrobili hub przeładunkowy, przez który leci całe uzbrojenie, a teraz zwijają zabawki i radźcie sobie sami?
1
@DonCarletto Zidane tam nie pójdzie. Sam mówił ostatnio, że czeka na coś poukładanego więc albo Real po raz trzeci, albo reprezentacja Francji
0
@MesQueUnClub_87 Niech se kuźwa powołają pomocników ze swojego ulubionego klubu. Aaaa, nie mają tam Hiszpanów?
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli w pierwszych tygodniach nie obronimy się sami, i nie pokażemy, że jesteśmy mocni, to nikt nam nie pomoże. Niestety czasy są jakie są i obowiązkowa zeta to na prawdę powinien być temat podnoszony coraz częściej w mediach. Nie obronimy się tym co mamy, jeśli nie będziemy mieli przeszkolonych ochotników/rezerwistów. Brakuje przede wszystkim ludzi. Błaszczak tworzy kolejne dywizje widmo,.mimo, że obecnym brakuje personelu.
1
@barcanawieki No ja niestety już piątkę przyjaciół/znajomych.
6
@Androchem Możliwe, dlatego @Rust_Cohle nawet się do niego nie przyznał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Straciliście jakichś znajomych/bliskich w wojnie na Ukrainie?