0

@ricardo0705 Pewnie nikt z top 5 nie chce mu dać walki, a co by nie mówić Dos Anjos to znane nazwisko i kasa się będzie zgadzać. Z Gaethje, Oliveirą i Islamem byłby raczej bez większych szans. Z Poirerem nie zawalczy. Jedynie z Chandlerem jakoś go widzę, ale ten chyba zajęty wiecznym czekaniem na McGregora.
Mimo wszystko wolałbym zobaczyć rewanż z Armanem albo Dariushem.

2

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Najbliższa okazja już niedługo bo grają z mocnym Liverpoolem.

2

@Puyolex Nie no Fermin dziś od pierwszej minuty musi zacząć, bo ostatnio gra za mało.

0

@Cygan BRC Możesz nie wiedzieć, ale są też Polacy, którzy są Żydami i obchodzą takie święta.

0

@Rewolucja123 Dawać Napoli. Nie są już tak mocni jak w zeszłym roku, ale sprawdzian jakiś by tam był. Ogólnie każdy do przejścia, ale z Interem raczej nie bylibyśmy faworytem.

5

@mekston Warto podkreślić, że jest to na prawdę bardzo prestiżowy i ważny plebiscyt

2

@PatrychoO Jakbyś miał taką Mariannę za żonę to też byś pił

4

@lucas/catalan Przecież za parę dni w sejmie będzie wigilia, łamanie opłatkiem, śpiewanie kolęd i składanie życzeń. Jakiej wiary to tradycja? Tak ciężko po prostu być tolerancyjnym? Tak bardzo uwierały go te świeczki, że musiał odstawić pośmiewisko i wstyd na cały świat?

0

@Albatros Jeszcze trochę i będą obrazki jak z ukraińskiego parlamentu, gdzie posłowie się tłukli

6

9

https://x.com/KlemensBrzostek/status/1734615405832949907
W Kiepskim świecie, Kiepskie sprawy

1

@Kuba_1 Brak czarnych akcentów, czyli spodenki pewnie też będą białe, jak w finale ostatniego Copa America.

1

@Essos Fajny chłopak. W przerwie między kontuzjami nawet kilka meczy da radę zagrać.

2

@Bobo25 Chętnych do woja byłoby wielu, bo są tam spore możliwości rozwoju i nie płacą nawet tak źle, ale co z tego skoro ciągle rządzą tam znajomości. Kuzyn właśnie skończył podstawowe szkolenie, 28 dni dobrowolnej w Lublinie. W teorii powinien z miejsca zostać na 11-miesieczne szkolenie specjalistyczne, ale powiedzieli im, że etatów brak. Tylko 9 osób (i to wcale niewybitnych, bo byli tam ludzie po 50, bez żadnych kwalifikacji) z całej kompanii zostało na Lublinie. Chyba nie muszę mówić dlaczego? To w końcu chcemy powiększać tą Armię, czy nie? Wielu ambitnych Chłopaków czeka teraz w domu na telefon, albo calkiem zrezygnowalo ze służby i pójdzie normalnie do roboty, bo nie każdy może sobie poczekać te pół roku, albo rok na miejsce w jednostce.

20


Hołownia ma dobre wyczucie co do dymów. Przecież on widział, że Kaczyński wchodzi na mównicę bez żadnego trybu i wiedział, że może być ostra kompromitacja. Specjalnie mu nie wyłączył mikrofonu.

1

@Majkel34 Zniknąć to może nie znikną, ale jak Kaczora zabraknie to te wszystkie Ziobry, Błaszczaki, Morawiecki i inne Dudy się pozagryzaja między sobą o władzę. Może się to rozlecieć na kilka mniejszych ugrupowań

0

@zadafcb Oj będzie w tym roku co dobrego

1

@BoreekxD To znaczy jest dużo lepszym piłkarzem niż Fati, ale nie zapłaciłbym za niego więcej jak 40 baniek.

2

@MOLESTA Tam jest jego miejsce

1

@Messibestplayerintheworld Aż boje się teraz odpalać ten mecz.

3

@Michael24 Przyganial kocioł garnkowi

3

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1733601609358188977
Marzy mi się u nas w Barcelonie taka waleczna, pressująca i mobilna "9" jak Lautaro.

0

@Marcelinho99 Może pora uczyć się na błędach. Zwolnienie Valverde w środku sezonu było złą decyzją. Tak samo po zwolnieniu Koemana nie zaczęliśmy z miejsca grać lepiej, tylko dopiero od stycznia Xavi wyciągnął tą drużynę na "pudło" w lidze.
Jeżeli mamy zwalniać trenera znowu nie mając zaklepanej żadnej dobrej alternatywy, to jest to bez sensu, bo zaraz Lapcio wyciągnąłby kolejnego Setiena, albo wsadził Marqueza na stołek i nic by się nie zmieniło.

12

W sezonie 2014/15 kolejno:
Messi - 58 goli i 28 asyst
Neymar - 39 goli i 10 asyst
Suarez - 25 goli i 23 asysty
Ależ to był ogień z przodu, inna jakość. Chyba nigdy już nie doświadczymy czegoś takiego.

1

@kulek22 Młody, perspektywiczny, szybki, kapitalne warunki fizyczne, mentalny przywódca na boisku. Jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji. My ofert poniżej 140 milionów nawet nie powinniśmy czytać.

3

@ranger3120 Jeszcze Langlet był

0

@Cotutajsiedzieje Barcelona nie może być 5 lat bez mistrzostwa kraju

0

@NeroTFP1 Chętnie ja przeczytam. Poinformuj jak już będzie w sprzedaży

5

@IronSanHybrid Ale to już trzeba być wyjątkowym ujem, żeby rozkradać pomoc dla armii i cywili w czasie wojny. Chłopaki się tam taplaja w błocie, na mrozie. Przelewają krew, dzień i noc, a jakieś urzedasy z tyłu handlują rzeczami, które były wysłane dla nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?