Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tak, naprawdę
2
Cały DiscoCzarek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kuba_1 Parę tygodni słabszej gry i już takie opinie. Widzę, że większość już zapomniała, że ten sam Kounde przed kontuzją był jednym z najlepszych obrońców w Europie. Może potrzeba mu więcej czasu, żeby znowu wejść na dobre obroty
3
@norbi77 Albo, że placek Dembele by nas zbawil sportowo.
2
@Kondziubarca To w sumie podobnie jak dotychczasowych wyczynów Kuleszy na stanowisku prezesa PZPN.
1
@Popitek12 Nie jest to fizycznie możliwe. Przecież to jest z 50 wyścigów wygranych między jednym, a drugim.
Jeżeli Red-Bull dalej będzie miał taką przewagę to pewnie z 15 wygra
1
@GeraltzKatalonii Może ze sfg byśmy wreszcie zagrożenie stwarzali, bo tak to okazji na bramki mamy sporo, ale co z tego, jak nasza super 9 i inne asy jak Raphinha wszystko partolą. Na to nawet geniusz Messiego nic nie poradzi.
2
@MesQueUnClub96 Przecież Xavi to najlepszy pomocnik w historii futbolu był.
2
@Kaziol47 Bez kitu. United nic nie wygrywa, rok w rok mają problem dostać się do Ligi Mistrzów, wydają kupę siana i ludzie jakoś żyją i kibicują. Tutaj rok po sezonie z dwoma pucharami już tragedia i palenie stosów bo możemy nic nie wygrać. Takie jest życie. Czasy Barcelony seryjnie zgarniajacej mistrzostwa Hiszpanii się skończyły. Teraz musimy doceniać każdy sukces, nawet jeśli będzie to oznaczało wygranie "tylko" Superpucharu Hiszpanii.
0
@Gaz Takich piłkarzy już nie produkują
1
@Uukasz_93 Dobrze, że Brom trochę tych punktów nabil, bo z Rumakiem to jeszcze by spadli
1
@ObiwanKenobi Nieźle mu idzie w Bologni, ale chyba jeszcze za wcześnie. Niech sobie posiedzi tam ze 2/3 lata.
2
@ciema Bierz pod uwagę, że wojna na Ukrainie nie jest prowadzona według doktryny NATO, która zakłada całkowitą dominację w powietrzu nad przeciwnikiem. Jeżeli Rosja chciałby się skonfrontować z Polską, która ma za sobą lotnictwo NATO, a nie biedną Ukrainą, która musi liczyć na stare poradzieckie Migi-29 albo SU-24, to te ich ataki piechotą nie miałyby żadnej racji bytu. Wiadomo, że wojska lądowe i piechoty musimy mieć określoną liczbę i musi tego być sporo, ale konflikt NATO z Rosją wyglądałby zupełnie inaczej niż ten, który toczy się obecnie na Ukrainie, dzięki technologii jaką dysponują kraje sojuszu.
2
@Azi No tragedia, że 16-latek nie odmienił oblicza drużyny
0
No i pierwszy front nam już raczej odjeżdża. O mistrza się nie będziemy bić. To był mecz, który po prostu musieliśmy wygrać, a ZNOWU daliśmy dupy
3
@Lionel_Messi10 Chelsea to wszystkich piłkarzy świata by podpisala
0
@Hosh Jagiellonia trenera Siemieńca robi wrażenie. Idą na mistrza?
1
@bartoszplucinski Jeżeli chodzi o lekkość wchodzenia w drybling to może Doku z City. Chłop ma niesamowite pokrętło, ale ta brazylijska magia jest niepowtarzalna. To jest coś całkiem innego. No i przede wszystkim Belg to typowy skrzydłowy, który robi przeciągi na boku, a Neymar czy Ronaldinho byli też doskonałymi kreatorami.
2
Piękne docenienie trenerskiego młokosa przez legendę. Ancelotti doskonale sobie zdaje sprawę, że w bezpośrednim starciu Xavi już kilka zjadł go taktycznie, albo zaskakiwał pomysłami. Szkoda, że Generał został wrzucony na ten gorący stołek tak wcześnie, bez doświadczenia, z marszu. Jakby potrenował coś w Europie, okrzepł w trenerce trochę bardziej, to jestem pewien, że wyglądałoby to znacznie lepiej, a tak mamy to co mamy. Szkoleniowca, który tak na prawdę dopiero uczy się swojej roboty.
0
@priest9999 Betis to drużyna poza zasięgiem Legii. Jak będą mieli dzień, to ich rozsmarują. Już ostatnio z Realem Madryt pokazali próbkę tego co potrafią grać. Do tego mają bardzo doświadczonego trenera.
1
@BorzyKrzys W sumie to oni Palestyńczyków uważają za podludzi albo gorzej, więc w tych swoich łbach mogą być przekonani o tym, że są humanitarni.
6
@Luciano99 @Lola120 to niezła rakieta
11
W Arabii się jej spodoba. Tam kobiety też noszą luźne ciuchy
6
@kamillek88 Zdecydowanie jest za słaby. Był tylko największą gwiazdą mundialu do lat 17.
7
@Gaz Kurła i najlepsze jest to, że nie potrzebowal wtedy żadnych Felixów, Lewandowskich, czy Cancelów, żeby ładnie grać. Lepił z dzieciaków Nico, Pedriego, Gaviego, Balde i odpadów jak Auba, czy Adama i to na prawdę świetnie się oglądało.
Im więcej dostawał transferów pod siebie, tym gorzej było.
0
@Faro Na firmowego śledzika trzeba iść
20
Budujemy nasz dom na piasku. Cena nie gra roli dziś. Kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic
0
@LM10GOAT Może Mourinho jeszcze?
2
@fart Tego samego Pimiente, który nie potrafił z Barcą B wyjść z trzeciej ligi?