1

@Litman No chłop zarabia zdecydowanie za dużo względem tego co prezentuje na boisku, ale taki kontrakt podpisał z nim Laporta. Podejrzewam, że w lecie będą próbowali rozmawiać o obniżkach i zacznie się wypychanie z klubu, tak jak to miało miejsce w przypadku Frenkiego.

1

@Emhyr Dużo rzeczy mamy do poprawy. Jeżeli udałoby się ogarnąć tą obronę, to znowu zaczęlibyśmy dobrze punktować. Ileż to razy w tym sezonie traciliśmy pierwsi gola? Z 8? W tym dwa razy zdarzyło się to w początkowych 5 minutach. Tak to się o puchary bić nie będziemy.

1

Jakim cudem to United dalej jest na 8 miejscu w tabeli? Kiedy ich nie oglądam to dostają na łeb, 18 goli strzelonych w 19 kolejkach, bilans bramkowy -7, a tu dalej górna część tabeli.

0

@Benz Nie zmienia to faktu, że poziom sportowy tej ligi w porównaniu do europejskich jest śmieszny i zainteresowanie, nazwiska tego nie zmieniają.

7

@VegetaPolska To szkoda, że mu się nie chciało łaskawie przygotować jak tam był.

2

@supraomnes1 W tej lidze to Mierzejewski ładował bramki, zanim Ronaldo dowiedział się o jej istnieniu.

2

Na Krymie już sylwester. Ale urwał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Witam państwa w trzeci dzień świąt. Mamy 26 grudnia, a więc obchodzimy też piękną rocznicę. Dokładnie tego dnia 1991 roku rozpadł się ZSRR.

1

@lntrowertyk Sportowo? Regres, ale możliwe, że na moment, bo Riad to zawodnik ciekawy i mający potencjał. Finansowo? W naszej sytuacji każdy zarobek jest na wagę złota

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Tsygankov kapitalną rundę zaliczył. Zawsze miał to coś

3

Oglądając filmy, czy dokumenty w tematyce II Wojny Światowej często zwracam uwagę na umundurowanie żołnierzy pola walki. Zwróćcie uwagę, że wtedy żołnierze do osłony mieli praktycznie tylko stalowe hełmy. O jakichś poważnych kamizelkach kuloodpornych, ochronnikach słuchu, okularach chroniących wzrok nikt nie słyszał i ci ludzie szli i masowo ginęli w potwornych warunkach, często cierpiąc.
Wiele zrobiono przez te lata, żeby poprawić bezpieczeństwo żołnierzy. Wystarczy popatrzeć jak wyglądają chłopaki na froncie w Donbasie. Tam nosi się kilogramy metalu, różnych tkanin, kevlaru i innych tworzyw sztucznych. Swoje to waży i trzeba być naprawdę sprawnym fizycznie, żeby się w takim pełnym szpeju poruszać, ale napewno jest dużo bezpieczniej.

1

@MarioVeB! Zajebisty film!

7

Jak ktoś lubi, to Szeregowiec Ryan leci na Pulsie

0

@VegetaPolska I co to da? Trener nie jest winny tego, że nasi emeryci z roku na rok są coraz słabsi. Nie jego winą jest też to, że w Polsce szkolenie leży i przez 10 lat nie potrafiliśmy sobie wychować nawet jednego młodego skoczka na poziomie Top 20 Pucharu Świata. Zawalił przede wszystkim Pzn i Tajner. Kolejne zmiany trenerów w niczym nie pomogą. Ja tam jestem za kontynuowaniem współpracy z Turnbichlerem. To młody szkoleniowiec z pasją, który mógłby pomóc w szkoleniu młodzieży. Pytanie, czy jego nie stać przypadkiem na lepsze stanowisko, w jakiejś mocniejszej ekipie?

0

@Mns21 Puyola też byś sprzedał za porządne pieniądze? Gościu to nasz kapitan i lider.

0

@MESSIah16 Dla Realu napewno. Dla Juventusu to był gwóźdź do trumny

0

@tomek8756 Kobiety nie nadają się do działań wojennych. Są tylko wyjątki potwierdzające tą regułę.

13

@Tollusiek Na starość nic się nie poradzi. Ronaldo też był maszyną, wyćwiczony, z klatą jak gladiator, a z dnia na dzień zapomniał jak się piłkę kopie.

2

@takisobiektos Szkoda, że zdziadział piłkarsko.

13

Nasz gruby Luisito był jedyny w swoim rodzaju. Tęsknię za tym potworem

2

@kaamil1910 Zdrówko!

28

Wesołych świąt Panie i Panowie. Mam nadzieję, że spędzicie je miło w gronie najbliższych wam osób. Ja niestety nie miałem tyle szczęścia i spędzam je samotnie. Nie ma w życiu gorszej chujni

2

@Nazio_87 Sztoby chuj stajał i dziengi byli

1

No to tradycyjnie. Kasy, chlania i ruchania.

1

@MichuZ44 Bergkamp, Henry, Kane, Aguero, Lampard, De Bruyne, Rooney, Gerrard, Shearer. Dla mnie każdy z nich wyżej niż Salah, ale myślę, że miejsce w Top 10 by znalazł

0

No to jeszcze zacznijcie pokazywać te aspiracje na boisku i będzie pięknie, bo narazie to zaangażowanie na poziomie zerowym.

0

@barcelonaLM Jak go podpiszą to oficjalnie uznam, że osoby z działu skautingu Barcelony nie mają pojęcia o piłce nożnej

0

@P33ck Oj takiego Nevilla to widziałbym jako następce Ten Haaga w United. Za rok graliby w championship xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?