Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Gavi i Pedri, piękne chłopaki. Tylko albo aż zdrowia im brakuje
4
@Stinger_ W skokach to czasami z konkursu na konkurs się potrafi zmienić. Stoch cały sezon potrafi skakać średnio, a na igrzyskach się o medale zawsze bije
0
@Kgorecki2500 Niby jak ma rację? Tusk rządzi to chyba wygrał. Jak ma się zachowywać? Morawieckiego na stołek wpuścić?
0
To już lepiej było dołożyć i brać tego Osimhena. Przynajmniej strzelałby bramki. Transfer Rayi też dziwny, zwłaszcza, że Ramsdale to świetny bramkarz. O ile wcześniejsze ruchy transferowe Arsenalu mi się bardzo podobały np. wzięcie Trossarda w styczniu, tak w tym okienku ktoś się ewidentnie zapędził. Płacenie takich pieniędzy za Havertza to głupota
3
Pamiętam, że Czeczeńcy dali im wtedy popalić i spuścili niezły łomot w Groznym. To była bardzo krwawa wojna
3
@lampka Tak się śmiejecie z Barcelony, że na kafejce macie po 3 komentarze na dzień i przylazicie tu
2
@Kessie Kurczysyn arką Noego przypłynął na sylwestra
1
@Katalończyk 99 I przede wszystkim już nie depcze po nogach podczas tańca
2
@Roobo Był Bardziej przydatny niż Romeu, ale niestety dla nas każdy zarobek jest na wagę złota.
0
@VegetaPolska Arek, Arek - pogromca szparek
7
@Luciano99 to zdecydowanie król parkietu. Do północy jeszcze daleko, ale chłop już ewidentnie w swoim żywiole
6
@MesQueUnClub96 Bez fotelika cię stary wozi?
11
@blakkudium Zatorski ma przebane
5
@bartekvisca Ja bym poszedł dalej i w ogóle zakazał świętowania sylwestra. Po co to komu? Same problemy przez to i jeszcze biedni lekarze muszą tego dnia wykonywać swoje obowiązki w robocie zamiast spać na nocnym dyżurze.
1
@Kapitan hawk Jomaha, jomaso. Modern Talking trochę tych przebojów mieli
7
@MesQueUnClub96 Zanim wrzucili mu na siłę czeladnika do składu, to wyglądało to dobrze. Zbudował sobie trzon zespołu, jakiś pomysł mial. Napewno grali lepszą piłkę niż obecnie, a jakich piłkarzy miał do dyspozycji Solskjaer, a jakich ma Ten Haag.
0
@Firestone A taki nowy Lampard miał być
3
@Kondziubarca Witam. Alkohol jest dobry tylko "na krótką metę". Sam jestem w podobnej sytuacji, więc wiem co mówię
1
@michal26 Ja z kolei czytałem, że Ritchson dużo lepiej pasuje do roli Reachera niż Tom Cruise, który grał go w dwóch filmach.
1
@MichalZZZ Ja czytałem książki i też zastanawiam się nad rozpoczęciem tego serialu. Ostatnio mi tutaj Panowie polecali
3
@Ojciec5tkidzieci Imperium zła. Tfuu
2
@Emhyr Na uj mu było to PSG... Ludzie się teraz podniecają jakimś Endrickiem, czy Roque, a oni nie mają nawet połowy skilla, którego miał Neymar przychodząc do Europy. On tą brazyliska ligę sam zniszczył.
1
@PatrychoO Ja to zależy. Jak domówka jest ładna to biorę domowke, ale jak wyjazdówka się jakoś wyróżnia to też wleci. No w tym roku biała musi być.
1
@Ojciec5tkidzieci Kurla Piłsudski z tyłu stoi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PatrychoO No ja tam staram się mieć przynajmniej jedną koszulkę z każdego sezonu od paru lat. Mam między innymi tą czarno-zlotą wyjazdówke z Messim, tą specjalną na ligę mistrzów z sezonu 21/22 z Pedrim i domówkę z zeszłego sezonu z Busqutesem. W tym roku chyba wleci biała z Gavim, albo Ferminem.
8
@zodiak_10 Gratulacje dla Krzysztofa. Polejcie mu tam zimnej wódeczki w nagrodę.
4
@PatrychoO Nike zróbcie coś nowego na swoich koszulkach, zaskoczcie nas.
Też Nike:
Obyśmy to gówno zmienili na Pumę. Nawet taka Kappa ładniejsze koszulki robi i byłby to fajny powrót do przeszłości. Szkoda, że u nas głównym czynnikiem decydującym będzie kasa.
0
@agaFCB Czyli wszystko przed nami xD
1
@takisobiektos Jest Lewy przecież. Jeszcze rok/dwa i tak będzie u nas grał.
Apropo Dzeko to świetny grajek, a niedoceniany bardzo. Trochę chłop nastrzelal w karierze