Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
1
5
@draxidox Adamczyk walczy do końca jak lew i się kompromituje. Gość jest skończony
5
@Kgorecki2500 To były szachy 5D Dudy? Kto na tym stracił wizerunkowo, bo chyba nie Tusk?
0
@hayek Nie daj boże. Niech przyszły sezon będzie jego ostatnim w Barcelonie.
2
@MOLESTA No to pora zmniejszyć dobrobyt. Rydzyk ma tam sporo naodkladane, to może się dzielić
9
2
@tbas Kleczek, czy inny Rachon narysowali sobie dwie kreski totalnie z dupy, a ten to wrzuca na Twittera i ludziom wmawia, że tak jest xD Najgorsze, że naprawdę są w tym kraju ludzie, którzy w to wierzą.
1
@Dari0G A to poniekąd też jest tradycja i piękno tego sportu. W F1 co chwilę zmieniają coś dla bezpieczeństwa, a w WRC tak oczywiste rzeczy pozostają niezmienne
1
@RosjaninBut Takie są skutki braku wyizolowanego magazynu amunicji w wozie. Dodatkowo to typowo wschodnie przyzwyczajenie do jeżdżenia na, a nie w czołgu.
2
@NeroTFP1 Benzema poszedł tam kasę brać, a nie w piłkę kopać
1
@blakkudium Moleiro to jakiś kuzyn Pedriego? Z twarzy podobny
0
@4drian0 Chłop otrzymał zaufanie na jakie nie zasługiwał. Xavi go chciał i zabiegał o przedłużenie z nim umowy, stawiał na niego, opierał na nim swój projekt, a ten na koniec się wypiął i przy pierwszej okazji spierdzielil do Paryża. Won z takimi najemnikami. Magiczny jak Neymar, czy Messi to on nie był, więc nie ma za kim tęsknić.
11
Kierowcy WRC są niesamowici. To trzeba mieć jaja ze stali, żeby pałować maksa na takich wąskich drogach, po lasach i innych szutrówkach.
10
@Emilek39 Ciekawe wnioski wyciągnąłeś z mojego wpisu, w którym napisałem tylko, że chłopak został wyniszczajaco wyeksploatowany w swoim pierwszym sezonie. Gratuluję.
14
@Barcanajlepszyteam No dobra, ale można to zrozumieć. 18 lat, pierwszy sezon na najwyższym poziomie. Młody, narwany, to chciał grać. Niewybaczalne jest to, że dużo starsi, doświadczeni szkoleniowcy nie zarządzali nim tak jak się powinno, tylko non stop katowali po 90 minut, a przecież ileż dogrywek grał jeszcze. Powinien mu to ktoś rozradzic. On na tych igrzyskach wyglądał jak 36-letni Iniesta.
24
To co wtedy zrobiono z tym chłopakiem, to była zbrodnia na jego organizmie.
0
@Pressinho Pomijając kwestie finansowe, to przecież Ronaldo w życiu nie pogodziłby się z rolą jokera. Mieliście przykład tego w United, gdy Ten Haag posadził go na ławie bo wolał Rashforda. Zaraz zaczęły się fochy, schodzenie do szatni podczas meczu, wywiady u Morgana. Właśnie dlatego gość nie zaistniałby już w poważnej piłce. Na granie po 90 minut jest za słaby, a przez swoje ego nie da się posadzić na ławce.
8
@draxidox Mejza ją uzdrowił, jak tego chłopa co z wózka inwalidzkiego wstał. Ja pierdziele, że im nie jest wstyd.
2
@karolup Fati rozumiem, ale czemu niby Gavi out z poważnej piłki? Po takich kontuzjach zawodnicy normalnie wracają do gry przecież. Pedri też jest do zbudowania jeszcze, tylko zająć się nim musi ktoś ogarnięty.
2
@Gaz Gavi, Pedri i Balde to jeszcze nie są straceni zawodnicy. Dadzą nam dużo radości w przyszłości.
2
@Stinger_ No bo tylko on traktuje rywalizacje tam na serio. Wszyscy znani: Beznema, Mane, Neymar, Kante poszli tam mieć wyjebane i zarobić chore pieniądze, a ambicja Ronaldo sprawia, że chłop mimo, że jest już na piłkarskiej emeryturze ciągle się napina na jakieś puchary wielbłąda, czy innego szejka, które są nic nie warte w świecie futbolu. Niech strzela jak najwięcej i najdłużej, ale wymienianie jego dorobku strzeleckiego z ligi arabskiej obok takich piłkarzy jak Mbappe, Haaland czy Kane wzbudza raczej politowanie.
Czy w 2019 roku czytaliśmy wszędzie, że zawodnik Al-Nasr z jakiejś tam ligi został najlepszym strzelcem świata? Nie wydaje mi się. Wszędzie wymieniany był Lewandowski, mimo, że tych goli miał mniej.
I nie ma nic złego w podziwianiu wyczynu Ronaldo, ale od tego się zaczyna. Narazie zaczynamy ligi pastuchów brać pod uwagę w statystykach, a za chwilę gówniany Inter Miami, czy śmieszne Al-Nasr będzie zapraszane przez Uefe do Ligi Mistrzów.
3
@tbas W dodatku pewnie będzie gral jakieś ochłapy, bo przecież Xavi Lewandowskiego nie posadzi. Ciężko mu będzie się pokazać
5
@Firestone Musi wyświetlania nakręcać. Chłop zatacza koło. Wczoraj gadał z Najmanem, to może i kopyto będzie.
24
@Felipe_PL Dziwnym trafem nagle przejmujecie się TVP. Jak przez 8 lat PiS miał tam swój prywatny folwark do szczucia na ludzi i prowadzenia agitacji politycznej to wszystko było dobrze. Z miejsca wywalali zasłużonych dziennikarzy i nikt nie krzyczał. Co więcej, oni odrazu na prezesa telewizji publicznej wpierdzielili posła - Kurskiego. Nawet nie kryli swoich zamiarów. To były dopiero wolne i niezależne media
2
@takisobiektos No a jak młody za bardzo gwiazdorzy i dalej kiwa, to trzeba mu sankami w nogi wjechać. Moment się oduczy i na drugi raz będzie wiedział
5
@FcPortoFan1999 Tak to już u nas jest. Polacy są mistrzami w celebrowaniu pięknych porażek.
27
Cześć i chwała Bohaterom! Warto o tym pamiętać.
1
@draxidox Kolonko>Adamczyk
3
@pt9 Trochę to zabawne się zrobiło. Nagle od odejścia Ronaldo i Messiego zaczyna się brać pod uwagę wyczyny Strzeleckie z lig egzotycznych i amatorskich. Do tej pory nikogo nie obchodziło, że w 2019 roku najwięcej goli na świecie sieknął jakiś kebab z Al-Nasr. Każdy mówił, że Messi, czy tam Lewandowski, a takie rozgrywki i rekordy brało się z przymrużeniem oka. Teraz ludzie zaczęli udawać, że ma to jakiekolwiek znaczenie. Każdy wie, że liczy się tylko europejska piłka, a reszta to pastuchy do klepania. No może poza Ameryką Południową.