3

@agaFCB Jak robisz dobry jabłecznik to ozenilbym się z Tobą

1


Typowa rozmowa Kowala na X

7

@Popitek12 Nie widzę przeszkód, żeby ten jeden dzień w roku sobie postrzelać.

6

@blakkudium Zabawne jak zwykły debil Marcon wjechał na psyche wielkim ulicznym prawilniakom.

11

@19Riki20 To tak samo jak wielki prawilniak z Elany bal się walczyć w pierwszej walce. Na równego sobie odważny nie był, a do słabszego charakterniak jakich mało. Cała trójka debili do utylizacji.

1

@tbas Z Najmanem

1

@tbas Ciekawe, czy mąż oglądał xD

1

@MOLESTA Świetny serial. Borewicz top!

1

@MesQueUnClub96 Jeżeli o tych gejów chodzi to ja jestem za, bo lepiej być za gejem, niż przed.

1

@FcPortoFan1999 Ryoyu ich pogodzi

4

@kamilop Griezmann po odejściu Messiego by się przydał. On byłby naszym najlepszym piłkarzem teraz. Takiego boiskowego lidera nam brakuje. Nie rozumiem, po co my braliśmy wtedy gościa, który na boisku dublował się z Leo.

4

@AFA90 Wspominając Romero zawsze przychodzi mi na myśl Mundial w Brazylii i ten mecz. Miał karteczkę tam. Po drugiej stronie solidny Cillessen, który do karnych daru nie mial. Szkoda, że Sergio nie mógł pojechać na mundial do Rosji. Argentyna grała tam praktycznie bez bramkarza, bo Caballero i Armani byli słabi.

0

Granulat cienko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5


Lloris w Los Angeles FC. Ciekawe kiedy Messi ogarnie sobie jakiegoś kumpla-bramkarza, bo ten Kalendarz taki średni jest. Claudio Bravo moze, albo Sergio Romero?

11

@Firestone 40-letni milioner się splakal, bo jakaś gazetka go nie dała do rankingu. To jest ten MENTAL

0

@tristan87 Siuuuuuu

0

@dorkizos W Polsce się każdy spuszczał nad Lewandowskim, bo on wtedy strzelił najwięcej w Europie.

12


Nawet tu nie docenili rekordów i goli z Arabii Saudyjskiej? Zaraz będzie reakcja siostry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kuba_1 Ciekawe co jest większe - jego ego, czy obsesja na punkcie Messiego?

1

@Prorokk Strzelali w Ukrainę. Nie siej fermentu

1

@Emhyr Czyli wychodzi na to, że ruscy celowo użyli naszej przestrzeni powietrznej do ataku na Ukrainę. To był kolejny test i przesuwanie cienkiej czerwonej linii. Ruscy lubią takie rzeczy robić

11


Błaszczak to już jest wyższy level bezczelności i hipokryzji xD

0

@Cvzx Tak. Andrzej już siedzi na kasztance, gotowy do wymarszu na Moskwę.

3

@DonMatteo901 Co za świr. Jeszcze powtarzał tą scene bo kuźwa według niego za długo się motocykla przytrzymał. Gość ma 60 lat xD Sceny w Top Gunie też przecież kręcił latając myśliwcem.

1

@FcPortoFan1999 "W całej swojej historii, gdy sytuacja tego wymagała, rosyjskie przywództwo podpisywało porozumienia, których w rzeczywistości nie przestrzegalo i których nie będzie przestrzegalo. A gdy Rosja odzyskuje siły znowu zaczyna izolować i znęcać się nad słabszymi. Imperium zła. Tym jest Rosja. Imperium zła, którym była, jest i pozostanie"

Prorocze slowa byłego przywódcy Czeczenii - Dudajewa. Rosja nic się nie zmieniła i nigdy nie zmieni.

2

@MesQueUnClub96 Ale to bronią mu trenować? Xavi siłownie na kluczyk zamyka, czy jak?

16

Do Podolskiego mam szacunek za to, że dotrzymał słowa i przyszedł do tego Górnika grać. Po drugie widać, że mu na tym klubie zależy. Szkoda, że musi się użerać z działaczami i prezesami, którzy nie mają choćby ułamka jego zaangażowania.

1

Obecna technologia wojskowa robi wrażenie. Nie chciałbym być w miejscu, gdzie to spadło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?