Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piękny jest w tym sezonie Nico Williams. Szkoda, że nie udało się go pozyskać.
0
@kuz Mój odpalił od strzała, ale dobre 5 minut klekotał jak traktor. -19 to już niezły mróz
0
@DaPidejpi @Cvzx Przejść to Napoli i w 1/4 wylosować jakąś hiszpańską ekipę. Tylko wtedy będziemy mieli szansę porywalizowac o półfinał.
2
@Cvzx Nasi też potrafią zagrać. Z Atletico zasuwali aż miło było patrzeć. Myślę, że na Napoli się zepną.
3
@DaPidejpi Tak po prawdzie to w pierwszej połowie graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy całkowicie wydarzenia na boisku i prowadzilibysmy 2:0 do przerwy, gdyby sędzia nie widział spalonego widmo. To, że w drugiej zagrali jak pipki bez zaangażowania jest osobną kwestią. Takie połowy dekoncentracji nie mogą im się zdarzać, a niestety zdarzają się nagminnie
3
@blakkudium Za to co oni prezentują ostatnio, to powinni jeszcze stadion sprzątać.
0
@pioz123 Ciekawe na uj im to paliwo jak samochodów nie mają
0
@Benz Za sałatą
4
@Kgorecki2500 Dobry wynik afd to nie jest dobra informacja dla Polski.
1
@sevs Przecież rezerwowy bramkarz to właśnie Pena i broni od kiedy Ter Stegen jest kontuzjowany.
0
Nasz Araujo różowy się zagotował
0
@Emhyr Znając życie to jak mamy z kimś się przełamać to z Realem xD
0
@zeko0 Gość jest mega chimeryczny. Potrafi zagrać jak crack, żeby za chwilę zagrać takie szambo jak dziś. Do tego ma te swoje humorki. W życiu nie dałbym za niego więcej niż 40 milionów, także niech sobie Atletico szuka frajera gdzie indziej.
3
@don'T.R.I.P.e Oni mecz z takimi leszczami powinni wygrywac bez trenera. Klucz w tym, że im się nie chce. Nie są głodni zwycięstw. Jedyni, którym zależy to młodzi zawodnicy i wychowankowie jak np. Fermin, Gavi.
5
Znak czasów. Kiedyś jak nam trenera popychali to Valdes mało nie mordowal na boisku. Teraz stoją panienki i przyglądają
1
Ale zajebal chłop tego karnego.
2
Gundo niewidoczny, ale to miła odmiana. Oriola widziałem co chwilę. Oczywiście jak tracił piłkę
8
@against_modern_football A nie ma prawa być zestresowany? Chłopak ma 18 lat i gra drugi mecz w Europie. Zluzuj majty Grzesiu
2
Xavi, Xavim. Oni mecze z takimi amatorami powinni nawet bez trenera wygrywać. Tutaj jest zero ambicji, waleczności i charakteru w tej drużynie. Xavi jaj im nie doczepi
1
Gundogan jak Romeu
2
Chodź Ilkay, popykasz sobie na Barbastro. To jedyna taka okazja w życiu
0
No nic. Musi trza się szykować na dogrywkę
0
@RoberDzik Sędziowanie z amatorami nie jest wymówką.
0
Wniosków z tego meczu to za bardzo nie ma jak wyciągać, ale uważam, że Fermin gra zdecydowanie za mało. Chłopak jest genialny technicznie, ma podanie i strzał. Zasługuje na więcej szans.
0
Pewnie nam coś strzelą, bo Barca na zero z tyłu nie gra.
0
Jedenastka taka w sam raz, żeby ktoś ważny zszedł z kontuzją. Granie na tym pastwisku jeszcze w tym pomoże.
30
Trzech podstawowych środkowych obrońców na czwartoligowca. Płacz później o urazy Xavi...
25
@Herato Oczywiście, że Suarez. Benzema to półka niżej. Luisito wygrał dwa złote buty w primie Ronaldo i Messiego, w tym raz rywalizując z nimi bezpośrednio w tej samej lidze. To mówi samo za siebie
4
@Miszak No tak nie za bardzo. Lewy gra słabo od dłuższego czasu, a młody zagrał dopiero kilka minut w Europie.
3
@Danny Gaucho Penaldo