6


Piękny jest w tym sezonie Nico Williams. Szkoda, że nie udało się go pozyskać.

0

@kuz Mój odpalił od strzała, ale dobre 5 minut klekotał jak traktor. -19 to już niezły mróz

0

@DaPidejpi @Cvzx Przejść to Napoli i w 1/4 wylosować jakąś hiszpańską ekipę. Tylko wtedy będziemy mieli szansę porywalizowac o półfinał.

2

@Cvzx Nasi też potrafią zagrać. Z Atletico zasuwali aż miło było patrzeć. Myślę, że na Napoli się zepną.

3

@DaPidejpi Tak po prawdzie to w pierwszej połowie graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy całkowicie wydarzenia na boisku i prowadzilibysmy 2:0 do przerwy, gdyby sędzia nie widział spalonego widmo. To, że w drugiej zagrali jak pipki bez zaangażowania jest osobną kwestią. Takie połowy dekoncentracji nie mogą im się zdarzać, a niestety zdarzają się nagminnie

3

@blakkudium Za to co oni prezentują ostatnio, to powinni jeszcze stadion sprzątać.

0

@pioz123 Ciekawe na uj im to paliwo jak samochodów nie mają

0

@Benz Za sałatą

4

@Kgorecki2500 Dobry wynik afd to nie jest dobra informacja dla Polski.

1

@sevs Przecież rezerwowy bramkarz to właśnie Pena i broni od kiedy Ter Stegen jest kontuzjowany.

0

Nasz Araujo różowy się zagotował

0

@Emhyr Znając życie to jak mamy z kimś się przełamać to z Realem xD

0

@zeko0 Gość jest mega chimeryczny. Potrafi zagrać jak crack, żeby za chwilę zagrać takie szambo jak dziś. Do tego ma te swoje humorki. W życiu nie dałbym za niego więcej niż 40 milionów, także niech sobie Atletico szuka frajera gdzie indziej.

3

@don'T.R.I.P.e Oni mecz z takimi leszczami powinni wygrywac bez trenera. Klucz w tym, że im się nie chce. Nie są głodni zwycięstw. Jedyni, którym zależy to młodzi zawodnicy i wychowankowie jak np. Fermin, Gavi.

5

Znak czasów. Kiedyś jak nam trenera popychali to Valdes mało nie mordowal na boisku. Teraz stoją panienki i przyglądają

1

Ale zajebal chłop tego karnego.

2

Gundo niewidoczny, ale to miła odmiana. Oriola widziałem co chwilę. Oczywiście jak tracił piłkę

8

@against_modern_football A nie ma prawa być zestresowany? Chłopak ma 18 lat i gra drugi mecz w Europie. Zluzuj majty Grzesiu

2

Xavi, Xavim. Oni mecze z takimi amatorami powinni nawet bez trenera wygrywać. Tutaj jest zero ambicji, waleczności i charakteru w tej drużynie. Xavi jaj im nie doczepi

1

Gundogan jak Romeu

2

Chodź Ilkay, popykasz sobie na Barbastro. To jedyna taka okazja w życiu

0

No nic. Musi trza się szykować na dogrywkę

0

@RoberDzik Sędziowanie z amatorami nie jest wymówką.

0

Wniosków z tego meczu to za bardzo nie ma jak wyciągać, ale uważam, że Fermin gra zdecydowanie za mało. Chłopak jest genialny technicznie, ma podanie i strzał. Zasługuje na więcej szans.

0

Pewnie nam coś strzelą, bo Barca na zero z tyłu nie gra.

0

Jedenastka taka w sam raz, żeby ktoś ważny zszedł z kontuzją. Granie na tym pastwisku jeszcze w tym pomoże.

30

Trzech podstawowych środkowych obrońców na czwartoligowca. Płacz później o urazy Xavi...

25

@Herato Oczywiście, że Suarez. Benzema to półka niżej. Luisito wygrał dwa złote buty w primie Ronaldo i Messiego, w tym raz rywalizując z nimi bezpośrednio w tej samej lidze. To mówi samo za siebie

4

@Miszak No tak nie za bardzo. Lewy gra słabo od dłuższego czasu, a młody zagrał dopiero kilka minut w Europie.

3

@Danny Gaucho Penaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?