0

@spacer Sporo większe, bo celowo trzymam swojego dieselka dłużej na wysokich obrotach żeby się dobrze dogrzał. Gdzieś koło 8/9 w 2.0

36

Po 8 latach reformowania sądownictwa przez Zbigniewa Zero jest ono tak rozpieprzone i upartyjnione, że już nie wiadomo kto tu ma rację, kto wydaje wyroki, które są ważne i kto jakie respektuje. A to tylko jedna z wielu rzeczy, które przez te 8 lat były pilnie "naprawiane" przez Prawo i Sprawiedliwość.
Można się śmiać, ale obecnie to państwo stoi na głowie. Nie są podejmowane żadne ważne decyzje dotyczące przyszłości. Jest jeden wielki chaos, totalna polityczna naparzanka, a najbardziej z tego wszystkiego cieszą się na Kremlu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@hayek My daliśmy dużo więcej niż mogliśmy, bo zabieraliśmy swoim żołnierzom sprzęt z PIERWSZYCH LINII, żeby w pierwszych miesiącach wojny pomóc im przetrwać. Długi czas chłopaki ode mnie z jednostki zostali bez czołgów bo ich wozy pojechały na Ukrainę. Dopiero teraz uzupełniane są braki nowszym sprzętem.

10


xDDD tylko tak da się to skomentować. Chłop, który opóźniał i ciągle opóźnia (min. chodzi o rakiety dalekiego zasięgu Taurus) wszelkie dostawy uzbrojenia teraz będzie apelował o zwiększenie pomocy.

0

@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje. Pewnie wlazł do jakiejś ziemianki głęboko w lesie i palnął sobie w łeb. Nie wierzę, że taki stary cap mógłby być geniuszem zbrodni i wiecznie uciekać jak jakiś Jason Bourne.

0

@gumaz Duda zhańbił się tymi zdjęciami raz na zawsze.

2

@BorzyKrzys Jak matura ustna jest mega stresująca, to ja nie wiem jak oni sobie chcą poradzić później w życiu. Przed nimi jeszcze wiele, dużo bardziej stresujących sytuacji.
Po drugie, jest poprostu prosta. Wystarczy ciągle nawijać i się zda.

4

@Trojanek23 Nie no figo był przecież naszym kapitanem. Bez porównania. To tak jakby Ramos, czy Modric dołączyli do Barcelony.

0

@FcPortoFan1999 To w sumie nie tak dawno temu. Od mistrzostwa Leicester zaraz minie 8 lat.

2

@FCB_dimiC Trzeba pytać w Kielcach

14

@Rl9k1nG A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać do Arabii?

15

@Kuba_1 Ja to się nie zdziwię jak ona za jakiś czas wypali w jakimś wywiadzie, że Robert to tak naprawdę w ogóle jej nie był do niczego potrzebny.

1

@Szklaner Jak się butelki opróżni i trzeba będzie iść po następne.

1

@PatrykBarca W sumie to Real jedynie lepiej punktuje w lidze i to wszystko. Ich gra dupy nie urywa tak samo, a wydali kupę kasy na wzmocnienia latem. Atletico cienkie, w bezpośrednim meczu ich wyjaśniliśmy.
Nie mniej no powinniśmy od naszej drużyny wymagać pełnej kontroli wydarzeń boiskowych w meczu z czwartoligowcami. Przynajmniej ja tak uważam.

8

@hayek Będzie na Mbappe

9


Stary @Luciano99 lądowanie z klasą. Grunt, że butelki całe.

3

@Volk W 1 drużynie Floty Świnoujście co najwyżej

0

@Katalończyk 99 Czasami mam wrażenie, że Polaków zjednoczyć może już tylko Putin atakując nasz kraj.

4

@takisobiektos Taki wielki, a jednocześnie tak mały człowiek.

8


Widzę, że u somsiadów grubo

4

@gumaz @MesQueUnClub96 to ekspert od wszystkiego

0

@Arden Moim zdaniem to fejur. To samo z Artetą i wieloma innymi nazwiskami na tej liście.

0

@Arden Przecież Odoi to rocznik 2000. Epstein od 2008 roku był na liście przestępców seksualnych, a w 2019 roku został aresztowany. Jako 18 latek jeździł na te wyspę balowac?

0

@kuz Jak po co? Na celebrację i fotkę z pucharem chce się załapać.

1

@szkutnik91 Kylian come to Barca.

2

@Popitek12 Przecież Euro 2016 było mega nudne. Słaba atmosfera, mało bramek padało. Jedyne co było pozytywne to występ Polaków. Mundial 2022 to przeciwność. Dużo bramek, kapitalne mecze i emocje.

1

@Janas11224 Denzel denzelem, ale tym naszym gwiazdkom jeszcze bardziej powinno być wstyd. Mają się za niewiadomo jakich panów piłkarzy, top światowy, zarabiają grube miliony, a później na boisku nie widać różnicy między nimi, a pół amatorami. Nawet Guardiola nie nauczyłby ich gry w piłkę, jeśli im samym się nie chce. Wczoraj to jedynie Fermin, Fort i De Jong wyglądali na piłkarzy rzeczywiście z innego poziomu.

1

@matijas Tak bardzo czekacie na tego Marqueza, że chcecie Xaviego zwalniać?

6


Piękny jest w tym sezonie Nico Williams. Szkoda, że nie udało się go pozyskać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?