Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@spacer Sporo większe, bo celowo trzymam swojego dieselka dłużej na wysokich obrotach żeby się dobrze dogrzał. Gdzieś koło 8/9 w 2.0
36
Po 8 latach reformowania sądownictwa przez Zbigniewa Zero jest ono tak rozpieprzone i upartyjnione, że już nie wiadomo kto tu ma rację, kto wydaje wyroki, które są ważne i kto jakie respektuje. A to tylko jedna z wielu rzeczy, które przez te 8 lat były pilnie "naprawiane" przez Prawo i Sprawiedliwość.
Można się śmiać, ale obecnie to państwo stoi na głowie. Nie są podejmowane żadne ważne decyzje dotyczące przyszłości. Jest jeden wielki chaos, totalna polityczna naparzanka, a najbardziej z tego wszystkiego cieszą się na Kremlu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@hayek My daliśmy dużo więcej niż mogliśmy, bo zabieraliśmy swoim żołnierzom sprzęt z PIERWSZYCH LINII, żeby w pierwszych miesiącach wojny pomóc im przetrwać. Długi czas chłopaki ode mnie z jednostki zostali bez czołgów bo ich wozy pojechały na Ukrainę. Dopiero teraz uzupełniane są braki nowszym sprzętem.
10
xDDD tylko tak da się to skomentować. Chłop, który opóźniał i ciągle opóźnia (min. chodzi o rakiety dalekiego zasięgu Taurus) wszelkie dostawy uzbrojenia teraz będzie apelował o zwiększenie pomocy.
0
@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje. Pewnie wlazł do jakiejś ziemianki głęboko w lesie i palnął sobie w łeb. Nie wierzę, że taki stary cap mógłby być geniuszem zbrodni i wiecznie uciekać jak jakiś Jason Bourne.
0
@gumaz Duda zhańbił się tymi zdjęciami raz na zawsze.
2
@BorzyKrzys Jak matura ustna jest mega stresująca, to ja nie wiem jak oni sobie chcą poradzić później w życiu. Przed nimi jeszcze wiele, dużo bardziej stresujących sytuacji.
Po drugie, jest poprostu prosta. Wystarczy ciągle nawijać i się zda.
4
@Trojanek23 Nie no figo był przecież naszym kapitanem. Bez porównania. To tak jakby Ramos, czy Modric dołączyli do Barcelony.
0
@FcPortoFan1999 To w sumie nie tak dawno temu. Od mistrzostwa Leicester zaraz minie 8 lat.
2
@FCB_dimiC Trzeba pytać w Kielcach
14
@Rl9k1nG A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać do Arabii?
15
@Kuba_1 Ja to się nie zdziwię jak ona za jakiś czas wypali w jakimś wywiadzie, że Robert to tak naprawdę w ogóle jej nie był do niczego potrzebny.
1
@Szklaner Jak się butelki opróżni i trzeba będzie iść po następne.
1
@PatrykBarca W sumie to Real jedynie lepiej punktuje w lidze i to wszystko. Ich gra dupy nie urywa tak samo, a wydali kupę kasy na wzmocnienia latem. Atletico cienkie, w bezpośrednim meczu ich wyjaśniliśmy.
Nie mniej no powinniśmy od naszej drużyny wymagać pełnej kontroli wydarzeń boiskowych w meczu z czwartoligowcami. Przynajmniej ja tak uważam.
8
@hayek Będzie na Mbappe
9
Stary @Luciano99 lądowanie z klasą. Grunt, że butelki całe.
3
@Volk W 1 drużynie Floty Świnoujście co najwyżej
0
@Katalończyk 99 Czasami mam wrażenie, że Polaków zjednoczyć może już tylko Putin atakując nasz kraj.
4
@takisobiektos Taki wielki, a jednocześnie tak mały człowiek.
8
Widzę, że u somsiadów grubo
4
@gumaz @MesQueUnClub96 to ekspert od wszystkiego
0
@Arden Moim zdaniem to fejur. To samo z Artetą i wieloma innymi nazwiskami na tej liście.
0
@Arden Przecież Odoi to rocznik 2000. Epstein od 2008 roku był na liście przestępców seksualnych, a w 2019 roku został aresztowany. Jako 18 latek jeździł na te wyspę balowac?
0
@kuz Jak po co? Na celebrację i fotkę z pucharem chce się załapać.
1
@szkutnik91 Kylian come to Barca.
2
@Popitek12 Przecież Euro 2016 było mega nudne. Słaba atmosfera, mało bramek padało. Jedyne co było pozytywne to występ Polaków. Mundial 2022 to przeciwność. Dużo bramek, kapitalne mecze i emocje.
1
@Janas11224 Denzel denzelem, ale tym naszym gwiazdkom jeszcze bardziej powinno być wstyd. Mają się za niewiadomo jakich panów piłkarzy, top światowy, zarabiają grube miliony, a później na boisku nie widać różnicy między nimi, a pół amatorami. Nawet Guardiola nie nauczyłby ich gry w piłkę, jeśli im samym się nie chce. Wczoraj to jedynie Fermin, Fort i De Jong wyglądali na piłkarzy rzeczywiście z innego poziomu.
1
@matijas Tak bardzo czekacie na tego Marqueza, że chcecie Xaviego zwalniać?
6
Piękny jest w tym sezonie Nico Williams. Szkoda, że nie udało się go pozyskać.