Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Nazio_87 Kamiński dopiero co w stanie krytycznym był i umierał z niedożywienia, a tu już do sejmu go będą prowadzić?
Przecież upłyną tygodnie, albo miesiące zanim on wróci do zdrowia xd
1
@Ojciec5tkidzieci Potężne natężenie łaciny podwórkowej
1
@regatta52 Wincyj debilnych torów ulicznych, Wincyj.
8
Ale ten czas zapierdziela...
0
@tristan87 Tak zwana gra z kija
0
@LM10GOAT Cancelo brać już w to lato, a Felixa wypożyczyć na kolejny rok z obowiązkiem wykupu.
0
@BorzyKrzys I dobrze. Nie każdy musi grać w Premier League, czy La Liga. Niech sobie tam siedzi i buduje legendę. Dla mnie to już trochę robi się piłkarzem-ikoną. Mówisz Inter Mediolan, myślisz Lautaro Martinez.
0
@escarabajo Lewy do Lecha?
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze trochę przetrwają. Zobaczymy jak im pójdzie latem. Igrzyska, Euro, Copa America. Tematów będzie mnóstwo
12
Komentarz usunięty
20
@Encore Dembele: "Jesteś zły, bardzo zły"
- cyk czerwona karta.
3
@blakkudium Zieliński oczywiście dupy z ławki dziś nie podniósł. Ahh ten De Laurentis i jego debilne metody. I to jeszcze względem piłkarza, który tyle dał Napoli...
3
@LM10GOAT Zaraz Delfi Geli zostanie zawieszony przez Tebasa xd
0
@sintesox Problem w tym, że Lewemu coś się na stare lata styki popalily i zamiast robić to co umie najlepiej, to się kurla w Inieste chce bawić
7
Mocne xD
1
@hayek Czyli będziemy mieli dwie kopiące się po czole dziewiątki? No brzmi zachęcająco
5
@Firestone Jakbyś napisał to prowadzilibysmy tutaj protesty jak żony Kamińskiego i Wąsika pod więźniem, żeby tylko cię uwolnili.
1
@LaLigaPD Karny z dupy, bo Rudiger faulował. Oczywiście tej sytuacji nie sprawdzili bo byłoby to z niekorzyścią dla mistrzów Hiszpanii 23/24 (znanych od początku sezonu)
0
@A4ron Putellas to jest tam z innych względów ^^
0
@lucca87 Tak damy oświadczenie, to Real zaraz wyskoczy z rasizmem i Negreirą.
0
@Ojciec5tkidzieci Jemu płacą za to pierdzielenie na tyle dużo, że gość już chyba serio uwierzył w konkurencyjność tej śmiesznej ligi.
0
@MESSIah16 Wysłać na front gieroja! A nie czekaj...
0
@AmigoBlancos Efekt Ramosa
1
@Rl9k1nG Śmieszni są Słowacy. Popierają gościa (swoją drogą przestępce), który jawnie wnosi o ustępstwa terytorialne Ukrainy względem Rosji, jednocześnie zapominając, że od południa graniczą z Węgrami, gdzie Orban przedstawia sobie mapy, na których terytorium Słowacji przypisane jest właśnie Węgrom (Słowacja większość swojej historii była częścią królestwa Węgier, a Bratysława była nawet jego stolicą). Bardzo łatwo dzieli się nie swoje, ale karma to okrutna suka i żeby się Słowacy kiedyś nie zdziwili przypadkiem.
0
@LM10GOAT On jak nie widzi Fatiego na boisku, to mecz z góry nieudany.
0
@hayek Może Atletico? Oni lubią brać od nas starych i wypalonych napastników tylko po to, żeby im później zrobili mistrzostwo.
0
@bartekvisca Gramy jak gramy, ale na co najmniej 4 punkty w lidze przekręcił nas Var i takie są fakty. To, że Real ma fory u sędziów też jest faktem. Wystarczy popatrzeć na ich losowy mecz. Każda bramka strzelona im jest sprawdzana przez var wnikliwie tylko po to, żeby ją anulować. Jakaś inna drużyna ma taki handicap?
1
@norbi77 Skończyła tak:
0
@draxidox Ale to musi boleć i piec. Weź się umyj z taką skórą pozdzieraną...
1
@MichuZ44 Widzę, że konkurs na najbardziej debilną nazwę zespołu jest bardzo zacięty. Sauber dużo nie ustępuje