12

@Kuba_1 Dłuższy kontrakt było podpisać

0

@Cule1234 Hiszpańscy sędziowie nie dają rady mają żółtą i czerwoną. Jak dodadzą im niebieską, to już w ogóle będzie Meksyk

0

@KrychaFCB Skażony syf xd. Do momentu wejścia Polski do UE jedliśmy dokładnie taki sam skażony syf, tylko z polskich pól i jakoś nikomu to nie przeszkadzało

15

@John_Doe Jak to dobrze, że Putin to prawdomówny i godny zaufania człowiek.
Kolejna wypowiedź w stylu "biedna Rosja zawsze pokrzywdzona i atakowana przez zgniły zachód i wszystkich dookoła. Ona nie chce, ale jest zmuszona do napadania na wszystkich sąsiadów dookoła".

5

@FcPortoFan1999 Cieszyć się nie musi, ale zachowywać jak ostatni cham i buc też nie

1

@peetwithbarca 1) Klopp, 2) Flick, 3) Nagelssmann, 4) Tuchel.
W tej kolejności, od najlepszej opcji, do najsłabszej.

0

@kaamil1910 "Powinieneś mieć prawo wyjechać". Wojna to przejebana sprawa. Jakby każdy miał prawo wyjechać, to Ukrainy już by nie było. Ogólnie dziwne co piszesz, bo mobilizacja obowiązkowa była od 27 lat w górę. Teraz mają obniżyć wiek poboru, bo brakuje rekruta.

11

Szkoda, że nie mogliśmy tego kocika pooglądać dłużej w naszych barwach. Pamiętam ten przeskok jakości, gdy pojawiał się na boisku w miejsce Braithwaite'a.

0

@Lionel_Messi10 10 milionów na sezon dla jednego z najlepszych napastników na świecie? U nas Fati tyle zarabia, albo nawet więcej.

2

@Aragorn33 Patrzcie się i uczcie się. USA to właśnie taki sojusznik. Nas też zachęcą do wojny z ruskimi, a po jakimś czasie wycofają się z finansowania działań zbrojnych, bo im się to przestanie opłacać. Szkoda jedynie, tych istnień ukraińskich, które zginęły na darmo w tej "kontrofensywie" wymuszonej przez zachodnie elity...

0

@barcelonaLM Raczej pomysł Jarka Kaczyńskiego. Życzę powodzenia...

1

@szkudi7 Ja odczuwam co roku. Czekam z utęsknieniem do końca lutego, bo w marcu już tej wiosny trochę będzie. Dni będą coraz dłuższe, temperatury trochę wyższe. Nienawidzę obecnej pory roku. Zwłaszcza, gdy pogoda jest taka jak obecnie, czyli wietrznie, leje i błoto. Cały dzień szaro i pochmurno. Żyć się odechciewa

1

@Arden Pewnie o Garcii, który przyszedł za Spalettiego

29

Chciałbym tylko przypomnieć, że zawieszenie cukrzyka z Madrytu zostało skrócone z 3 na 2 mecze. Chyba nie muszę mówić z kim akurat był ten trzeci mecz?

0

Conceicao to i tak jest lepszy kandydat niż Marquez, ale z tej dwójki zdecydowanie Flick. Spoza kółka wzajemnej adoracji, z osiągnięciami. Do tego z pewnością chciałby wrócić na salony i udowodnić w świecie futbolu, że porażka w kadrze, to wypadek przy pracy.

6

@barcanawieki Popek alkoholikiem i uzależniony od koksu? Ostatni raz taki zdziwiony byłem, jak po wtorku była środa.

13


13 lat temu miał miejsce chyba najczarniejszy dzień w historii polskiego motorsportu. Szkoda zmarnowanego talentu i szansy na zaistnienie w tak globalnym sporcie jakim jest F1.

2

@Saviola88 Dobrze, że nowego Top Guna robił sam Tom Cruise, bo znając życie Maverick stałby się ciemnoskórym gejem

1

@MESSIah16 Jak powszechnie wiadomo to Biden wjechał czołgami do Donbasu i to on wysłał wojska na Kijów. Putin jest niewinny.

1

@RoberDzik Xavi

2

W odwołaniu powinni napisać, że Roque jest cukrzykiem, a ten rzekomy faul, to wynik gwałtownego spadku poziomu cukru. Do tego niech się młody splacze na Instagramie o rasistowskie okrzyki w jego stronę i zawieszenie będzie anulowane.
Ta metoda działa, bo już taki jeden klub, to przetestował.

2

Napoli w dupę od Hellasu. Ten dwumecz z Barceloną będzie mocarny

0

@Gaz Pedri swój prime ma jeszcze przed sobą. To co widzieliśmy w 2021, to był zaledwie wstęp do jego wielkiego grania. Niech tylko upora się z tymi mieśniówkami i będzie tylko lepiej

3

@kakusus Sugerowanie, że Laporta jest na tym samym poziomie co Bartomeu, albo nawet gorszy, to głupota. To nie Lapcio robił 100-milionowe transfery i to nie on zaprowadził klub na skraj bankructwa. Gdyby nie rządy Barto, być może bylibyśmy w stanie konkurować z Realem o Mbappe, a tak musimy się zadowolić Oriolem Romeu i dzieciakami ze szkółki.

49

Yamal 16 lat, Fort 17 lat, Roque 18 lat, Cubarsi 17 lat, Gavi 19 lat. Niesamowite, że tak młodzi piłkarze potrafią odgrywać tak ważne role w klubie takim jak Barcelona. Przy nich 21-letni Pedri, to już w sumie weteran, a 26-letni Frenkie jak emeryt. Może będzie parę lat posuchy jeśli chodzi o puchary, ale apeluje o cierpliwość. Jak damy czas i zaufamy tym chłopakom, to oni za parę lat nam to pięknie wynagrodzą.

3

@Barca_bwo Jeśli tylko by się odezwał w tym temacie, to pewnie momentalnie zostałby zawieszony na większą liczbę spotkan. Tylko mierdy mają immunitet

2

@DonMatteo901 Jestę prezydentę

2

@Kessie Polska matrioszka xd

0

@mekston W sumie jeśli chodzi o zarządzanie oponami, to chyba nie ma w stawce lepszego kierowcy niż Hamilton. To może być dodatkowy atut.

0

@Kamiloza91 Włoski - Maldini
Francuski - Henry
Holenderski - van Persie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?