Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Mistrz Włoch rozjebany. Kto następny? Mistrz Niemiec, Francji czy Anglii? Kogo Xavineta ma rozjechać?
1
@dominox1998 Można. Jeszcze jak
1
@Sulimo To nie jest mecz na ogrywanie młodych. Roque dostanie swoje minuty w lidze i tyle.
1
@7black4 Życzę mu zdrowia. Niech chłop wyzdrowieje, bo pasowałoby go przed trybunałem stanu postawić.
1
@Lionel_Messi10 Gówniany Midas. Czego nie dotknie, zamienia się w gówno.
10
@chavez Szejker mu sypnął zielonymi za pościk, to wrzucił.
0
@barcelonaLM Jeżeli wiedzą, że w perspektywie paru lat i tak mamy się nawalać z Rosją, to ja jestem za tym, żeby zrobić to na terytorium Ukrainy niż ryzykować całkowite zniszczenie Polski po wschodniej stronie Wisły.
8
Jaki? Kurla sprytny
3
@norbi77 Czego tylko na 7, a nie na 8?
20
Psy szczekają, Xavineta jedzie dalej
4
Nie srajcie się o tego Roque. Przecież Xavi bardzo chętnie stawia na młodych jeśli widzi, że prezentują w danym momencie odpowiedni poziom. Tylko w tym sezonie szansę dostali Fort, Cubarsi i Guiu. Widocznie Vitor narazie odstaje, ale bo ma jakiś niedoleczony uraz, o którym klub nie informuje.
6
@HighestInTheRoom Iniesta, De Bruyne, Modric, Özil
14
@GeneralXavi Ja swoją wziąłem na docieranie gładzi i jest zadowolona. Chyba się z nią ożenię
3
@Lionel_Messi10 Forma mutant ostatnio u Pawełka
12
Tak było
4
@MarioVeB! Murański taktyczny wojownik. Najpierw spierdolka za ochroniarzy, a później kozaczy jak dwóch trzyma Najmana.
5
@AmigoBlancos Lipsk w lidze gorzej od Bayernu ciągnie, a gnietli was dwa mecze jak najgorszych petów. Tylko i wyłącznie dzień konia Lunina, oraz brak czerwonej kartki dla Męczennika spowodował, ze psim swędem się prześlizgneliscie. Hamuj bajere madryciak, bo to, że nas lejecie wcale nie oznacza, że wy jakiś światowy Top gracie
3
A poza tym sądzę, że Real Madryt powinien zostać zniszczony.
3
@blakkudium Lepsze to niż bezsensowne upychanie go na LS, żeby Yamal mógł robić to co do niego należy
4
@domin682 Kto rzuca czymkolwiek w funkcjonariusza na służbie musi liczyć się z tym, że zostanie spałowany. Murem za polskim mundurem cały czas, czy tylko wtedy, gdy pasuje?
0
@FcPortoFan1999 A ja żaden pan. Ptasior jestem
8
@Kondziubarca Wygrywają? Juz samo to, że Ukraina była w stanie obronić swoją niepodległośc to jest wygrana Ukraińców. W końcu mówimy o potyczce "drugiej armii świata" z najbiedniejszym krajem Europy. To, że ruscy po dwóch latach pełnoskalowej wojny podbijają wsie i inne zadupia Donbasu, gdzie psy dupami szczekają nikogo nie obchodzi. Poza tym robią, to tylko i wyłącznie ilością, a nie jakością, czyli typowo dla kacapów. Oni w pierwszych dniach mieli iść na Kijów, a potem terroryzować wschodnia flankę NATO, a zesrali się o jakieś Bachmuty i inne Awdijiwki, o których istnieniu nikt wcześniej nie wiedział.
37
Cieszmy się, że było nam dane żyć w erze rywalizacji Leo Messiego z Ronaldo. Obecne dzieciaki nigdy nie przeżyją czegoś podobnego. Te chłopy waliły po 50/46 goli w lidze na sezon. Pojebane...
0
@HighestInTheRoom No sęk w tym, że Legii w tym sezonie też za bardzo nie wychodzi. Co z tego, że zlaliscie po razie Az i AV, jak później odrazu skompromitowaliscie się na jakichś jaśków z Molde? W pucharze Polski wylecieliście jeszcze wcześniej niż ten śmieszny Lech. W lidze też jesteście gorsi od nich. Rzeczywiście powody do dumy w tym sezonie macie w tej Warszawie.
1
@Xpert77 Stary Verstappena to jedyna nadzieja na jakąś rywalizację w tym sezonie. Jak rozsadzi Red Bulla od środka, to będzie ciekawie.
5
@mordini123 Potężna Austria ze Schlirenzauerem, Morgensternem, Loitzlem i Koflerem. Oni kosili te zwycięstwa hurtowo
1
@Xpert77 Serio wierzysz w to, że w Red-Bullu postawią na kogoś innego niż Verstappen? Po drugie, to z całą sympatią do Alonso, ale Max i tak by go pewnie objechał.
1
@Rastafarnianin Jedno z ciekawszych kont na Twitterze. Pan Janusz potrafi zarzucić ciekawostką
0
@gumaz Madryckim inżynierom nerwy puściły
0
@Benz My właśnie za to płacimy Negreirze. Nie pamiętasz już?