Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Oscar Hernandez od przyszłego sezonu ich ogarnie
0
@Rewolucja123 Prędzej zobaczymy Conor vs Holloway o pas BMF, ale to najpierw McGregor musialby Chandlera ubić
2
@Bulbulator Wywalone w tego Dembele. Ja tam się cieszę, że go już u nas nie ma
0
Orientuje sie ktos, czy jest gdzieś w lubelskim, albo stosunkowo niedaleko opcja pojeżdżenia sobie po płycie poślizgowej?
9
@HighestInTheRoom Tutaj genialne było i podanie i wykoncznie Raphy.
27
Arcydzieło, które można oglądać bez końca.
2
Jaki to był swego czasu kocur. Coutinho dopiero 32 lata, a nawet nie wiadomo, czy żyje
2
@Kidd Dużo ugrał. Oni po Kloppie będą czekać na jakikolwiek puchar, jak United obecnie.
6
@Rewolucja123 Nie obroni bo Xavi Ligę Mistrzów wygrywa
0
@sintesox A pamiętam głosy w listopadzie/grudniu, gdzie pod wątpliwośc podawane było to, czy Xaviemu jeszcze zależy na tej robocie.
Przecież ten gość jest największym kibicem tego klubu. Podejrzewam, że słabe wyniki to właśnie jego bolały najbardziej. On dałby się pokroić za Barcelonę, czego o większości piłkarzy naszej kadry nie można powiedzieć.
0
@DamianBarcaCule Mental ze swoimi pasterzami nie dotarł do tej fazy turnieju. Zresztą i tak nie mógłby zagrac
0
@Chaoss Czyli Sainz do Merca/Red-Bulla/Audi. Ciekawe gdzie wyląduje
6
Ale, że 17-letni Cubarsi będzie na tyle zajebisty, że Christensena wyśle na dma, a Inigo posadzi na ławie to się nie spodziewałem. Trzeba podziękować Xaviemu za to, że tak chętnie stawia ja tych gówniarzy, bo to jest piękny fundament wylany pod przyszłość tego klubu.
2
@JohnnySilverhand Będzie pieprzyl kocopoly na stare lata jak Tomaszewski
7
@Rust_Cohle Strach pomyśleć jakie show da latem, gdy uświadomi sobie, że strzelanie pasterzom na pustyni to trochę inny poziom niż mistrzostwa Europy. Jeszcze niech Portugalia poleci w 1/8 z jakimiś Czechami, to już w ogóle będzie odlot
1
@Kgorecki2500 Oby nigdy tu nie wrócili
0
@TheCule Nie, ale analogicznie za 20 lat Rosja będzie rościla sobie prawo do Białegostoku, Lublina i Rzeszowa. Wtedy też byś oddał pół kraju dla świętego spokoju?
0
@mekston Hamilton głową jest już w czerwonym garażu.
0
@Emhyr Niesamowite, że w kraju brudasów, dzikusów i degeneratów tak dobrze grają w szachy.
0
@Chucky Real 2:1 City i PSG 2:2 Barca
1
@mekston Mechanicy Williamsa mają przejebane
10
@NeroTFP1 Grając Riquim Puigiem i Carlesem Perezem xd
0
Jak ktoś tam jeszcze wpadnie na pomysł z Tuchelem w Barcelonie, to niech lepiej zajebie baranka w ścianę.
0
@koksik2700 Jak sami pójdą na ugodę, to do 10 lat maksymalnie i masz powtórke z rozrywki, bo ruskiego to rozochoci, a bez NATO Ukraińcy sobie nie poradzą.
7
Choćby Deco z Laporta mieli na kutasie stanąć, to mają latem go kupić
0
@Emhyr Przypominam, że Al-Ittihad rok temu wygrało tą ligę z palcem w dupie, ale wielki Benzema potrzebuje wsparcia bo gra sam
0
Komentarz usunięty
0
@Kondi99 Spieprzyliscie*
7
Komentarz usunięty
53
Upadek reprezentacji Brazylii...