0

Alonso 3 kwale z rzędu zlany przez Strolla.

0

Jeździj w red-bullu i przegraj z sierżantem. Perez to jest żart

0

@Faro Twierdzisz, że na wioskach w Polsce pykają dzieci o talencie pokroju Xaviego? Nie mówię, że tak nie jest, ale jakby tak było, to przynajmniej jeden rozgrywający na światowym top poziomie grałby z polskim paszportem, a tak nie jest. Tacy ludzie jak Xavi, Iniesta, Messi to unikaty.

0

@Faro Mam nadzieję, że Flick wyleje kubel zimnej wody na łby co niektórych gwiazdeczek

3

Leclerc jest potężny na tym torze

0

@tristan87 To znaczy Kompany ma moim zdaniem zadatki na dobrego trenera, ale na ten moment nie porownywalbym go do Flicka

0

@Faro Ściągnięcie Roque to był kolejny wałek zarządu z Currym

23

Laporta ma "krew" Messiego i Xaviego na rękach. Nie można się tak obchodzić z ikonami klubu. To tak jakbyś wypieprzył Johana Cruyffa na zbity pysk

1

@97ketrab Dopóki nie strzeli gola w fazie pucharowej mundialu, to nie ma tematy

0

@Kgorecki2500 Czapę powinien dostać i tyle

0

@dafik85 Ten nieomylny Florek kupił Reiniera za 30 baniek

0

@97ketrab Bez przesady. Guido to reprezentant swojego kraju, czego Oriol nigdy nawet nie był blisko. O czymś to swiadczy

29

Do pełnego zwieńczenia cyrku jaki odstawia Laporta z Deco brakuje tylko, żeby Flick po zobaczeniu od środka tego naszego katalońskiego pierdolnika złożył dymisję po miesiącu.

2

@NeroTFP1 Akurat wyjebanie Ronaldo to była jego dobra decyzja. Antony z kolei to placek, który nie powinien mieć prawa głosu.

0

@alegre84 Kompany tam pójdzie i wygra ligę, jednocześnie weryfikując jej śmieszny poziom

0

@PatrychoO Nie będą mu się wtrącali w transfery, bo żadnych nie będzie

0

@Emhyr Nie tym razem. Tu jest inna waga meczu niż wyciąganie meczów z jakimiś plackami w Bundes. Atalanta gra kompletny mecz i jak nikt nic u nich nie odwali to wypunktują Leverkusen

0

Leverkusen to nie wie w ogóle Co się dzieje. Atalanta robi co chce

1

@Khajio Co za rasiści w tym The Athletic. Viniciusa nie dali?

17

Komentarz usunięty

2

@bart_azz Z pewnością to jest ten powód. Masz racje

0

@Pedri16Future Mourinho topowy to był może 12 lat temu. Obecnie to wypalony, siwy zgred z archaincznym spojrzeniem na futbol.

0

@MesQueUnClub96 Z Ronaldo na szpicy to ich jakieś Czechy w 1/8 wywalą i tyle będzie z tej napinki

0

@MichuZ44 Dopóki mają najlepszy samochód w stawce nikt lepszy od Pereza nie jest im potrzebny. Każdy wie, że to ogór, a i tak pudlo w generalce dowozi.

0

@Emhyr Z nieobecnych to tak w zasadzie tylko Sancho jako tako się nadaje.

4

@daniel32778 Równie dobrze mogliby wtedy do tego finału nie dojść, bo Icardi psulby atmosferę w grupie. Jak wyobrażasz sobie Maxiego Rodrigueza i Icardiego w jednej druznie? Takie gdybanie nie ma sensu

0

Przydałby się w tym wyścigu jakiś Latifi, albo Maldonado.

26

Jesień 2022: według Polaków Góralski schowa dziadka Messiego do kieszeni
Wiosna 2024: Góralski obala pół litra po awansie na 3 poziom rozgrywkowy w Polsce i się tym chwali. Jaki kraj, taki Grealish.


29

Adolf Hütter na trenera Bayernu. Idealnie pasujący szkoleniowiec

12

@Arden Chłop w wieku 23 był już najlepszym piłkarzem w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?