0

@Explode Zarząd tez się nie popisał. Gdy Xavi ogłosił, że odchodzi sam Lapcio płakał i przekonywał go do zostania. Teraz, gdy dal się namówić, to nagle chce go zwolnić. Parodia

0

@TheNekro94 Moim zdaniem Laporta. Takiej szopki przy zwalnianiu trenera nie widziałem nigdzie indziej, a to już druga z rzędu. Żaden poważny prezydent nie pozwolilby sobie na to

21

Jak już lewy tak chętnie pierwszy nq trening przyjeżdża, to zamiast pokazywać sztabowi swojego Rolexa niech pobiega sobie kółka, albo przyjęcia piłki poćwiczy. Nie da się na niego patrzeć na boisku

1

@SuperPatsonFCB Real punktuje ponad normę w tym sezonie. Trzeba to przyznać.

0

@Iniesta997 Z Sociedad zrobił swoje i wygrał. Jakby nie patrzeć ten wybrany mecz nie powinien być podstawą do zwolnienia.

3

@Emhyr Jak przejebali sezon w tydzień to go prosili, żeby został. Teraz jak wygrywa, to nagle są wkurwieni. Niesamowite uniwersum w Barcelonie. To już nawet śmieszne nie jest.

2

@blakkudium Brak Zirkzee to błąd imo

1

@Tarins Tak, powinniśmy go zatrzymać. Araujo też nie powinniśmy sprzedawać. Kounde powinien zostać na po, a Balde, Cancelo i Fort powinni być kolejnymi do gry na bokach obrony.

0

@Kozinho. Wątpię, żeby był jakoś dużo gorszy niż Laporta, który jedno mówi, a potem robi drugie przecząc swoim słowom.

1

@Messibestplayerintheworld A pewnie temu, że zarząd obiecał mu przy ostatnim przedłużeniu uregulowanie należności, a teraz przy nowej umowie wymigują się od płacenia i proponują mu mniej. Nie widzę innego powodu.

1

@Bulbulator Palmer>>>Bellingham w tym sezonie, ale, że gra w cienkiej Chelsea, to nikt nawet o nim nie wspomni. Niesamowity jest

0

@Salchent Tylko i wyłącznie Onana z Evertonu. Dobry technicznie, szybki, wybiegany i silny jak koń. Takiego dma nam potrzeba, a nie wypalonego Kimmicha, który teraz częściej na po grywa.

1

@Arden Absolutną zbrodnią zarzadu był brak sprowadzenia klasowego dma, w momencie, gdy nawet sam Busi to postulował.
Nawet stary i powolny Sergio z ostatnich sezonów to jest bez porównania do takiego Oriola.

2

Widzę, że w Realu planują bez żalu pożegnać się z Modriciem, nie oferując mu nowej umowy. Tymczasem w Barcelonie przedłużamy Roberto. Tragedia to jest

1

@MichuZ44 Verstappen to koks, ale jakby obok niego w takim samym samochodzie siedział Norris, Leclerc, albo Alonso zamiast ciepłej kluchy Pereza, to z pewnością wygrywanie nie przychodziłoby mu tak łatwo.

0

@Cvzx Najmniej istotnym jest Alonso. Ferran jednak tych bramek trochę w tym sezonie strzelił

0

@TR3YWAY Dziecko ma, ślub ma to już niech się za granie weźmie w końcu.

0

@Deviler Drogą neymara. Do psg

0

@Cule1234 Jak to się ma do słów Laporty z początku kadencji? Przecież wychowankowie, którzy odeszli z własnej woli mieli mieć możliwość powrotu tylko za darmo.

0

2

@HighestInTheRoom Wątpię. Gość jest dużo cenniejszy niż pierwszy lepszy trep bez żadnej wiedzy, który zwiał z paska. Mamy tu do czynienia z wysoko postawionym sędzią, który zajmował wysokie stanowiska i miał dostęp do ważnych dokumentów.

1

@Hindus Zależy jaka szynka w loży vip w opcji 2.

21

@John_Doe Może I jest hipokrytą, ale o Rybusie wypowiedział się akurat celnie. Kawał pożytecznego idioty i wstyd, że ktoś taki zakładał koszulkę z orzełkiem na piersi. Niech sobie zostanie na zawsze w tej swojej rosji

6

@blakkudium Ale żeśmy sobie zrobili reklamę na rynku brazyliskim.. Wszystkie talenty nasze

2

@97ketrab Czyli nie chcą kontynuować sukcesów z tego sezonu? Szkoda.

2

@NeroTFP1 Raz na 6 lat im się zdarzy klepkę zagrać

1

@michal199500hehe Guido Rodriguez i powrót Erica Garcii to wszystko co możemy dla Pana zrobić.

0

@Bartas7VeB Czego psg go nie chce? Przecież to jest naprawdę kozak grajek.

0

@lntrowertyk Deco to niech się kurla za robotę weźmie.

2

@Arden Ciekawe co tam Zjebas nam wyliczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?