Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@betonito Raczej był lepszym piłkarzem, bo obecnie jest wrakiem
3
@macio_944 Buenos Aires...
1
@tristan87 Siara?
3
@tristan87 Najlepiej marnować jedno miejsce w kadrze, żeby emeryt mógł sobie pojechać i się wódeczki napić. Jak już to mógłby go Probierz do sztabu włączyć, ale nic więcej
2
@vangoor Mam nadzieję, że im też się wreszcie trafi taki Bartomeu u sterów
9
Komentarz usunięty
9
Śmiesznie wygląda po czasie kampania Laporty w ostatnich wyborach prezydenckich. "Kocham Messiego i obiecuje, że tu zostanie", "za moich rządów Real Madryt nie wygrał Ligi Mistrzów". Nono
0
@RosjaninBut Śmieszne jest to, że kluby płacą zawodnikom ciężkie pieniądze i nie mają nic do gadania w takich kwestiach
3
Sracie się z tym Realem jakby co najmniej Messi do nich przychodził.
6
@Rust_Cohle Rzyglem
0
@Kgorecki2500 To była po prostu JRB - jednostka remontowo-budowlana
0
@VegetaPolska Może zachlał pałe
14
@Pedri16Future Trofea może i będzie miał, ale piłkarzem lepszym od Neymara nigdy nie będzie. Ile on ma goli dla kadry? Z 3?
0
@MESSIah16 Xavi, Iniesta, Zidane, Modric, Lampard
1
@mekston Ten sezon to jakaś kara za poprzedni, czy co? Wszystkie kary na mnie idą
7
@IronMan43 To nie jest ta sama klasa co Xavi. Creus w primie robił 20+ asyst w sezonie. Xavi inteligencją boiskową przewyższał wszystkich wymienionych przez Ciebie o klasę.
1
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys Żaden szanujący się kibic Barcelony nigdy nie kibicował Realowi
0
@PatrychoO Całe życie drugi
5
@Kgorecki2500 Styrta jest podpalona, straż jest ale nie gasi
5
@Safrani Czekają aż pierwszy chłopak przypłaci to życiem, czy jak? Porą przestać udawać, że problemu nie ma i zastosować odpowiednie środki zanim nam ciapaki kijami armię zdziesiątkują
0
@damianex10 A teraz go chlystki mniejsze o głowę przestawiają
6
@Faro Kompletnie w to nie wierze, ale jakby go Flick ogarnął to czapki z głów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@szela1899 A ja się wcale nie zdziwię jak ten wyszydzany Kompany spokojnie odzyska mistrzostwo z Bayernem. Moim zdaniem tam jest materiał na dobrego szkoleniowca
0
@Faro Xavi tak mlodym dokopał, że za jego kadencji mieliśmy chyba najwięcej debiutów z La Masii od czasów Pepa. I te chłopaki naprawde wnosili dużą wartosc do zespołu, a że jeden placek Roque nie potrafił się przebić, to już inna sprawa.
0
@Archie Przecież znając życie 3/4 La bamby będzie go zwalniała jak nie będzie dawał grać Fortowi, czy Faye. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jezdzi
1
@Faro Cancelo i Felix też mieli być toksyczni i problematyczni
0
@Derean Problemem nie jest jego wiek, tylko pensja
2
@cinero1996 Na Euro to się jedzie grać, a nie zdobywać doswiadczenie