21

@betonito Raczej był lepszym piłkarzem, bo obecnie jest wrakiem

3

@macio_944 Buenos Aires...

1

@tristan87 Siara?

3

@tristan87 Najlepiej marnować jedno miejsce w kadrze, żeby emeryt mógł sobie pojechać i się wódeczki napić. Jak już to mógłby go Probierz do sztabu włączyć, ale nic więcej

2

@vangoor Mam nadzieję, że im też się wreszcie trafi taki Bartomeu u sterów

9

Komentarz usunięty

9

Śmiesznie wygląda po czasie kampania Laporty w ostatnich wyborach prezydenckich. "Kocham Messiego i obiecuje, że tu zostanie", "za moich rządów Real Madryt nie wygrał Ligi Mistrzów". Nono

0

@RosjaninBut Śmieszne jest to, że kluby płacą zawodnikom ciężkie pieniądze i nie mają nic do gadania w takich kwestiach

3

Sracie się z tym Realem jakby co najmniej Messi do nich przychodził.

6

@Rust_Cohle Rzyglem

0

@Kgorecki2500 To była po prostu JRB - jednostka remontowo-budowlana

0

@VegetaPolska Może zachlał pałe

14

@Pedri16Future Trofea może i będzie miał, ale piłkarzem lepszym od Neymara nigdy nie będzie. Ile on ma goli dla kadry? Z 3?

0

@MESSIah16 Xavi, Iniesta, Zidane, Modric, Lampard

1

@mekston Ten sezon to jakaś kara za poprzedni, czy co? Wszystkie kary na mnie idą

7

@IronMan43 To nie jest ta sama klasa co Xavi. Creus w primie robił 20+ asyst w sezonie. Xavi inteligencją boiskową przewyższał wszystkich wymienionych przez Ciebie o klasę.

1

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys Żaden szanujący się kibic Barcelony nigdy nie kibicował Realowi

0

@PatrychoO Całe życie drugi

5

@Kgorecki2500 Styrta jest podpalona, straż jest ale nie gasi

5

@Safrani Czekają aż pierwszy chłopak przypłaci to życiem, czy jak? Porą przestać udawać, że problemu nie ma i zastosować odpowiednie środki zanim nam ciapaki kijami armię zdziesiątkują

0

@damianex10 A teraz go chlystki mniejsze o głowę przestawiają

6

@Faro Kompletnie w to nie wierze, ale jakby go Flick ogarnął to czapki z głów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@szela1899 A ja się wcale nie zdziwię jak ten wyszydzany Kompany spokojnie odzyska mistrzostwo z Bayernem. Moim zdaniem tam jest materiał na dobrego szkoleniowca

0

@Faro Xavi tak mlodym dokopał, że za jego kadencji mieliśmy chyba najwięcej debiutów z La Masii od czasów Pepa. I te chłopaki naprawde wnosili dużą wartosc do zespołu, a że jeden placek Roque nie potrafił się przebić, to już inna sprawa.

0

@Archie Przecież znając życie 3/4 La bamby będzie go zwalniała jak nie będzie dawał grać Fortowi, czy Faye. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jezdzi

1

@Faro Cancelo i Felix też mieli być toksyczni i problematyczni

0

@Derean Problemem nie jest jego wiek, tylko pensja

2

@cinero1996 Na Euro to się jedzie grać, a nie zdobywać doswiadczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?