Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chłop już nawet z karnego nie strzela. Koniec swiata
0
Jota uratował im ten mecz
11
@kanver_ Zrzygam się jak taki final bedzie
3
@Lionel_Messi10 Dla niego to drobne
4
Styrta się pali
1
@Herato Nie no pewnie. Patrząc na ich kadrę to mają potencjał, żeby pójść na wymianę ciosów z Portugalią
0
Cancelo la zabawa
0
Teraz to już mu musi siąść.
Ja pierdziele, laduje na siłę prosto w bramkarza
17
Odklejek Vidala ciąg dalszy
5
Hiszpania mocna. Szacun też dla Gruzinów za ten turniej. Napewno kibice nie zapomna o ich odważnym występie. Charakterna drużyna.
0
Fabian Ruiz jest zajebisty na tym Euro
1
@TheNekro94 Przecież to wina Verstappena
0
@Gronek Tak. Ruscy wezmą cały Donbas i Ługańszczyzne
1
@Pawlak1992 Zachwycił np. tym, że 5 razy z rzędu jest królem strzelców Ligue 1. Przyjdzie do Hiszpanii i też będzie ładował 25+ bramek na sezon w samej lidze. U nas Lewy tyle przez cały sezon we wszystkich rozgrywkach może wbije
2
@MichuZ44 Z Neymarem grali lepiej niż obecna Brazylia
5
@Faro Porównywać Viniciusa do Messiego, to tak jakby gówno do miodu porównywać. Z czym do ludzi.
0
@DonAndresFCB Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Francja, Rumunia, Austria, Anglia, Szwajcaria
22
Coś pięknego po prostu. Gruzja największe zaskoczenie tego turnieju
4
Zazdroszczę Gruzinom. Atmosfera niepowtarzalna. Fajnie byłoby być dumnym ze swojej reprezentacji na takim turnieju
0
Gruzja gra tak jak my powinniśmy. Niesamowite jaki postęp zrobili. Jeszcze niedawno byli chłopcami do bicia na poziomie Litwy, czy Łotwy, a teraz są w stanie rzucić wyzwanie każdemu
3
Teraz pewnie Portugalia zacznie grać
0
@Messibestplayerintheworld Nic specjalnego nie grają.
4
@Worny Najlepszy okres Xavinety. My wtedy jechaliśmy wszystkich jak leci, a w składzie min. Nico, Adama Traore, czy 40-letni Dani Alves
1
@Witekk10 Derby Przesmyku Suwalskiego z Białorusią
2
@Who_you_mam Austria która przez rok meczu nie przegrała miała zająć ostatnie miejsce?
23
45 minut trzeciego spotkania za nami, a potężna Francja bez gola z gry na tym turnieju. Ich jedyna zdobyta bramka, to samobój. Dużo się Anglii dostaje, a Francja wcale nie lepsza
1
@MesQueUnClub96 No właśnie @TheNekro94 podal
1
@Faro Co z tego? Teraz też nie dostaniemy za niego, tyle ile jest warty. Gość jest w Top3 pomocników na świecie, a Araby rzucą nam pewnie ochlapy
0
Belgia ma te momenty. Jak wyjdą z grupy, to moga zaskoczyć
2
@KrychaFCB Droga wolna. Szkoda, ale jeżeli sam nie jest w 100% pewny, że chce tu grać to niech idzie. Napewno to nie był materiał na kapitana