Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@Arden Nie ma żadnych dowodów na słowa Baeny
0
@Lucyfffer Jak wywala placka Roque po pół roku, żeby wziąć kolejnego placka to ja kurwa wysiadam. Co to są za nazwiska? Mayoral? To już Luuka De Jonga na powrót lepiej ściągnąć
3
@SeeZeR Zdejmowanie flag UE i Ukrainy z pewnością polepszy byt Polaków. To jest tak jak z tym Orbanem, który ponoć dba tylko o interesy Węgrów, a kogo stamtąd nie zapytasz o poziom życia, to narzeka i chce spieprzać na Zachód.
0
Myślę, że w tej kwestii ma gówno do gadania
0
Komentarz usunięty
1
@Popitek12 Negredo
1
@barcanawieki Ta część zdania po przecinku, to akurat dobrze o nim świadczy
2
@kigani Faktem nie jest na przykład to, że Iga ma niewyjsciową twarz. Jest młodą, naturalną i ładną dziewczyną.
5
@Lucyfffer Podolski to Polak. Doskonale ogarnia realia tego narodu
0
@Lucyfffer 1. Francja
2. Mbappe
3. Gundogan/Bruno Fernandes
4. Austria
5. Włochy
1
@JarekS Nie ma czegoś takiego, że dwóch żołnierzy drzemie. Jak masz służbę w nocy 8 godzin, to masz stać, a nie spać. Oczywiście wiadomo, że w rzeczywistości jest tak jak mówisz i przymyka się na to oko, ale właśnie dlatego te posterunki są prowizoryczne.
1
@kanver_ Ciężko uwierzyć, że ten ręcznik był kiedyś wyceniany na 5 mln €
0
@Radioactive9705 Jak to możliwe, że Orły Górskiego, które zdobywały medale na Mundialach nigdy nie zagrały na Euro?
4
@tristan87 Kulesza będzie mógł więcej przechlać, albo rozdać na premie
0
@against_modern_football Moment grania hymnów narodowych to nie miejsce, ani czas na takie burackie zachowania
2
@Borneo I to jest właśnie typowa Polska. Zolnierz nie żyje, prawo nie działa, problem jest realny i narasta, a tutaj zamiast rozmawiać o tym jak temu zaradzić ciągłe kłótnie, która opcja bardziej zjebala
1
Deco to się nadaje to pchania karuzeli.
2
@Destroyer_of_Worlds Real ma z przodu dwa pędziwiatry, a Ty chcesz sprzedać naszego najbardziej mobilnego obrońcę. To już prędzej Ter Stegena bym wolał odpalić
0
Dobry ten ping pong
40
@Arden Ja wiedziałem, że futbol zaliczy upadek po odejściu Messiego z Europy, ale nie sądziłem, że aż tak
0
@Piernik To Tusk z Kosiniakiem ich skuli, czy Żandarmeria Wojskowa? Każdy, kto był w wojsku wie, że żetony to specyficzna formacja, która tylko czeka na to, żeby dobrać się do dupy żołnierzom za dosłownie wszystko.
1
@ACMaldini3 Lepsze to niż Fonseca na stanowisku trenera
1
@Kgorecki2500 Tylko rosół
13
@blakkudium Czyli zmusza
1
@FabianekMrozek Człowiek widmo, a dwa gole nam wjebal
3
@Lionel_Messi10 On to by u nas siadł, a nie w tym marnym Atletico. Cudowny pilkarz
7
@Fenelon Dobrze, że ruskiej nie powiesił w zamian. Brawo
0
@arsenallondyn0 Zdzisław Mroczkowski ze Zmienników
2
@Danny Gaucho Też chciałbym to wiedzieć Stefan