1

@Piotr,1985 Prawda jest taka, że obecnie oprócz City to każdy w starciu z nimi jest underdogiem. Nie ma co się oszukiwac

2

@Comentateiro Akurat za mecz z psg nie ma się co do niego przypierdalać. Tam dali dupy indywidualnie Araujo i Cancelo. Do momentu czerwonej psg nam ssalo i mieliśmy wszystko pod kontrolą.

0

@VegetaPolska To już Ten Haag lepszy.

1

@Kgorecki2500 Kurla jak Niemcy to i my zaraz musimy. Bo znowu nam przyjdzie na dwa fronty jechac

0

@TR3YWAY Nunez to kapiszon, to już 40-letni Lewy lepszy.

0

@mmaciass Przeraża mnie czasami myśl ilu jeszcze takich Szmydtów jest poukrywanych w strukturach państwa polskiego. Ruska agentura robi tu krecią robotę od lat.

0

@Lanosss Ta bo akurat mu się sfarcilo i jego Manchester miał 2 tygodnie dobrej gry, a u nas w obronie śmigał Alonso z Ericiem.

1

@FCBparasiempre Piłkarz wybitny i nie można mu odebrać zaslug dla Barcelony. Jako człowiek, poniżej krytyki.

3

@Arden Ludzie chcą żyć. Nie ma się im co dziwić

2

@MesQueUnClub96 Messi to Top1 sportowiec w historii. Zamykam dyskusje

2

@Stinger_ I ten sezon 15/16, gdzie Suarez ładując 40 goli w lidze przegonił zarówno Messiego jak i Ronaldo. Zdrowy byl. Teraz król strzelców ma problem do 20 dobić.

0

@sevs W zasadzie to ilu trenerów z topu zatrudnil Perez od czasu Guardioli? Mourinho i Ancelotti (druga kadencja to też było ryzyko bo gość wydawał się wypalony w Evertonie i Napoli). Poza tym? Zidane kot w worku, wypalił. Solari, Benitez, Lopetegui? Półka niżej niż Ernesto Valverde. No może ten Pellegrini w miarę dobry trener, ale też żaden top.

1

@MesQueUnClub96 Jupp Heynckes

1

@norbi77 Xavi to beton dlatego daje grać każdemu młodemu zawodnikowi, który prezentuje odpowiedni poziom. Fermina z 3 Ligi wyciągnął i daje mu minuty, ale na Roque się uwziąl. Skończy się pewnie jak z Riquim Puigiem i Pablo Torre. Cała la rambla o nich płakała, że nie dostają szans, a teraz jeden siedzi na ławie w Gironie, a drugi gra w lidze, gdzie Messi ma emeryturę.

3

@Kidd Hamilton w Ferrari, Alonso na dłużej w Astonie, Sainz bez fotela, plotki o Verstappenie w Mercu i Newey poza RBR. Więcej się dzieje w padoku niż na torze w tym sezonie.

1

@MesQueUnClub96 Mekambe to weźmie

0

@supraomnes1 Nie dziwię się. Jest dużo lepszy w tym sezonie niż wyhypowany bellingham

0

@Amidamaru Już się nie srajcie tak o tego Alonso. Równie dobrze gość może się spalić w klubie z wielką presją, której w Leverkusen w ogóle nie zaznal

2

@Rl9k1nG Cristiano Ronaldo jest drugim najlepszym piłkarzem w historii

0

@Rl9k1nG Nie. Mam wrażenie, że Real rozwalcuje bayerniaków. Obym się mylił

5

@lucca87 Sprzedamy Araujo i De Jonga, a skończy się na tym, że w zastępstwie Deco załatwi Guido Rodrigueza i Hermoso

1

@Sulimo Rumakball Ci nie odpowiada?

9

@Volk Przecież do momentu porażki z psg my byliśmy niepokonani od stycznia. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważać, że drużyna zrobiła postęp.

1

@TR3YWAY Co w tym dziwnego, że nie chce, żeby mu kadrę osłabiali? Rok temu obiecali mu zastępstwo na pivocie za Busiego i dostał Romeu, więc Strach pomyśleć kogo Deco załatwi za Frenkiego

1

@Mixtape Nie czekamy

0

@MesQueUnClub96 Tak to puszczajmy do pucharów co roku tylko Lecha, Legie i Raków, mimo, że tak samo gowno grają i kompromitują się w tej samej lidze.
Nie robi mi różnicy, czy 0:5 przegra Legia, czy Jagiellonia

0

@ViscaelBarca2007 Teraz też opcjami są Nico, Sane czy Kvara, a skończy się na jakims Deulofeu

2

@Kalin33 Już to widzę. Starego Lewego nie chcieli puścić za mniej niż 50, a tu nagle swój symbol sprzedadzą za 30

1

@krol211 Sprzedaj tez De Jonga i zastąp go Sliszem.

16

My go już nie sprzedamy. Nikt go nie będzie chciał z taką pensją. Będziemy wypożyczać do końca kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?