Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotr,1985 Prawda jest taka, że obecnie oprócz City to każdy w starciu z nimi jest underdogiem. Nie ma co się oszukiwac
2
@Comentateiro Akurat za mecz z psg nie ma się co do niego przypierdalać. Tam dali dupy indywidualnie Araujo i Cancelo. Do momentu czerwonej psg nam ssalo i mieliśmy wszystko pod kontrolą.
0
@VegetaPolska To już Ten Haag lepszy.
1
@Kgorecki2500 Kurla jak Niemcy to i my zaraz musimy. Bo znowu nam przyjdzie na dwa fronty jechac
0
@TR3YWAY Nunez to kapiszon, to już 40-letni Lewy lepszy.
0
@mmaciass Przeraża mnie czasami myśl ilu jeszcze takich Szmydtów jest poukrywanych w strukturach państwa polskiego. Ruska agentura robi tu krecią robotę od lat.
0
@Lanosss Ta bo akurat mu się sfarcilo i jego Manchester miał 2 tygodnie dobrej gry, a u nas w obronie śmigał Alonso z Ericiem.
1
@FCBparasiempre Piłkarz wybitny i nie można mu odebrać zaslug dla Barcelony. Jako człowiek, poniżej krytyki.
3
@Arden Ludzie chcą żyć. Nie ma się im co dziwić
2
@MesQueUnClub96 Messi to Top1 sportowiec w historii. Zamykam dyskusje
2
@Stinger_ I ten sezon 15/16, gdzie Suarez ładując 40 goli w lidze przegonił zarówno Messiego jak i Ronaldo. Zdrowy byl. Teraz król strzelców ma problem do 20 dobić.
0
@sevs W zasadzie to ilu trenerów z topu zatrudnil Perez od czasu Guardioli? Mourinho i Ancelotti (druga kadencja to też było ryzyko bo gość wydawał się wypalony w Evertonie i Napoli). Poza tym? Zidane kot w worku, wypalił. Solari, Benitez, Lopetegui? Półka niżej niż Ernesto Valverde. No może ten Pellegrini w miarę dobry trener, ale też żaden top.
1
@MesQueUnClub96 Jupp Heynckes
1
@norbi77 Xavi to beton dlatego daje grać każdemu młodemu zawodnikowi, który prezentuje odpowiedni poziom. Fermina z 3 Ligi wyciągnął i daje mu minuty, ale na Roque się uwziąl. Skończy się pewnie jak z Riquim Puigiem i Pablo Torre. Cała la rambla o nich płakała, że nie dostają szans, a teraz jeden siedzi na ławie w Gironie, a drugi gra w lidze, gdzie Messi ma emeryturę.
3
@Kidd Hamilton w Ferrari, Alonso na dłużej w Astonie, Sainz bez fotela, plotki o Verstappenie w Mercu i Newey poza RBR. Więcej się dzieje w padoku niż na torze w tym sezonie.
1
@MesQueUnClub96 Mekambe to weźmie
0
@supraomnes1 Nie dziwię się. Jest dużo lepszy w tym sezonie niż wyhypowany bellingham
0
@Amidamaru Już się nie srajcie tak o tego Alonso. Równie dobrze gość może się spalić w klubie z wielką presją, której w Leverkusen w ogóle nie zaznal
2
@Rl9k1nG Cristiano Ronaldo jest drugim najlepszym piłkarzem w historii
0
@Rl9k1nG Nie. Mam wrażenie, że Real rozwalcuje bayerniaków. Obym się mylił
5
@lucca87 Sprzedamy Araujo i De Jonga, a skończy się na tym, że w zastępstwie Deco załatwi Guido Rodrigueza i Hermoso
1
@Sulimo Rumakball Ci nie odpowiada?
9
@Volk Przecież do momentu porażki z psg my byliśmy niepokonani od stycznia. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważać, że drużyna zrobiła postęp.
1
@TR3YWAY Co w tym dziwnego, że nie chce, żeby mu kadrę osłabiali? Rok temu obiecali mu zastępstwo na pivocie za Busiego i dostał Romeu, więc Strach pomyśleć kogo Deco załatwi za Frenkiego
1
@Mixtape Nie czekamy
0
@MesQueUnClub96 Tak to puszczajmy do pucharów co roku tylko Lecha, Legie i Raków, mimo, że tak samo gowno grają i kompromitują się w tej samej lidze.
Nie robi mi różnicy, czy 0:5 przegra Legia, czy Jagiellonia
0
@ViscaelBarca2007 Teraz też opcjami są Nico, Sane czy Kvara, a skończy się na jakims Deulofeu
2
@Kalin33 Już to widzę. Starego Lewego nie chcieli puścić za mniej niż 50, a tu nagle swój symbol sprzedadzą za 30
1
@krol211 Sprzedaj tez De Jonga i zastąp go Sliszem.
16
My go już nie sprzedamy. Nikt go nie będzie chciał z taką pensją. Będziemy wypożyczać do końca kontraktu