0

0

@LM10GOAT Fati nie przebija się w Brighton to o czym mowa? To nie jest obecnie piłkarz na Barcelone

1

Co tak płaczecie o tego Xaviego? Gość po katarskim kursie zdobył tyle mistrzostw kraju co Klopp przez 10 lat w Liverpoolu. Może być tylko lepiej

1

@Emhyr Ale w Austrii robi robotę. Zresztą w United miał czeladnika, który dołki pod nim kopał. Nikomu by się nie udało tego ogarnąć.

3

@NeroTFP1 Co to znaczy, że powinien związać się "z kimś na swoim poziomie?" Jak można nie znając danej osoby stwierdzać jaki poziom sobą reprezentuje? Idę o głowę, że jest bardziej wartościowa niż zdecydowana większość plastików zadających się z pilkarzami

0

@LM10GOAT Myślę, że to doskonały pomysł żeby lecieć do USA zagrać mecz z Atletico tylko po to, żeby wracać bo w środę gra Liga Mistrzów

0

@takisobiektos Golem w finale Ligi Mistrzów się im spłacił, więc czelsioki i tak pewnie zadowolone.

0

@joloskyy W Hiszpanskiej federacji warunki nigdy nie były, nie są i nie będą równe. Stołeczny klub o białych barwach jest jawnie faworyzowany od zawsze.

2

@Albatros Tak z pewnością banany bawiące się po klubach pojadą na front. Jak zwykle skończy się na tym, że wyślą szaraków zapieprzajacych w Polsce na budowach, polach i w wykończeniówce, a Ci z Mercedesów i Audi dalej będą tu siedzieć.

0

@P33ck I pomyśleć, że rok temu podczas fazy grupowej LM grał z nami o posade

0

@PatrychoO Czarne wstawki zamiast białych, to chyba żałobne po przegraniu pierwszego mistrza od uj wie kiedy

1

@mekston Da radę Messiego z Albą jakoś ogarnąć na rewanz? Xavi grający trener w środku z Gundo i Christensenem. Pique z Cubarsim na środku obrony

0

@Kamiloza91 W lidze 50/50. Real nie będzie punktował tak wybitnie jak w tym sezonie.

7

Dla mnie Real Madryt nie wygrał tego meczu i wuj mnie to obchodzi

0

@Eziusz Z takiego, żeby móc zarejestrować zawodników takich jak Gundo, czy Inigo

1

@bartekvisca Nawet mógłby i 10 milionów kosztować. Co to jest za kwota dla drugiej największej Ligi świata?

3

@Marcelinho99 Rok temu pewnie też wygrali bo Xavi byl trenerem. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jeździ widzę.

4

@QQL5 Nie pierwszy i nie ostatni raz ta liga nas wydymała.

0

@NeroTFP1 Pieprzony madrycki rasista. Uczepił się białego Fermina

0

@VegetaPolska No niestety reszta klubów nie ma tak jak wy, że możecie robić sobie co chcecie i nikt nad wami nie stoi. My jak fikniemy Tebasowi to nam Cubarsiego nie pozwoli zarejestrować w pierwszej drużynie. O jakichś transferach już nawet nie będę mówił.

5

Nic za nami nie przemawia przed tym meczem, dlatego nakopmy im do dupy. Jazda panowie!

0

@Safrani Dziki wschód xd

4

@zadafcb Ale plaskacz w twarz od Anczelota. Jeszcze znając życie nam pewnie napierdolą

0

@kamiVeB Wszyscy byli. Felix tez, nawet wywiad dawał, że dziennikarze nie szanują prywatności zawodników czatując pod prywatnym domem Lewego.

0

@Arden Bo swój klub się wspiera na dobre i złe. Xavi to legenda i człowiek wywodzący się z Barcelony. Przez te wszystkie lata ludzie utożsamiali się wlasnie z nim, Iniestą, Messim, czy Puyolem. Naprawdę was dziwi, że oni go kochają?

59

@kigani Dobrze, że Serena Williams to miss world była.

0

@Miszak A ja się zdziwię. Dostaliśmy bęcki od psg i odpadliśmy z Ligi Mistrzów. W szatni nieporozumienia o wywiad Gundo. Nie gramy już praktycznie o nic, a Real? Wprost przeciwnie. Właśnie wyrzucili najlepszą drużynę świata z Ligi Mistrzów, tytuł mają praktycznie zapewniony, atmosfera jest. Mam nadzieje, ze się pomylę i nie skończy się to kolejnymi wcirami od mierd

0

@tadzik447 Do tej pory nie znalazł się śmiałek, żeby zbadać to miejsce

7

@MOLESTA Życzę Ci, żeby Twoja kobieta Cie tak wspierala i stała za Tobą murem jak żona Gundogana. O to w tym właśnie chodzi.

0

@michal26 Skład może i nienajgorszy, ale burdel organizacyjny i instytucjonalny jaki panuje w tym klubie napewno odstrasza takiego perfekcjoniste jak Pep. Ma więcej do stracenia niż zyskania, więc to się nie wydarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?