Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/Bojar52Jarek/status/1783581724305158147
Na poprawę humoru z rana
0
@LM10GOAT Fati nie przebija się w Brighton to o czym mowa? To nie jest obecnie piłkarz na Barcelone
1
Co tak płaczecie o tego Xaviego? Gość po katarskim kursie zdobył tyle mistrzostw kraju co Klopp przez 10 lat w Liverpoolu. Może być tylko lepiej
1
@Emhyr Ale w Austrii robi robotę. Zresztą w United miał czeladnika, który dołki pod nim kopał. Nikomu by się nie udało tego ogarnąć.
3
@NeroTFP1 Co to znaczy, że powinien związać się "z kimś na swoim poziomie?" Jak można nie znając danej osoby stwierdzać jaki poziom sobą reprezentuje? Idę o głowę, że jest bardziej wartościowa niż zdecydowana większość plastików zadających się z pilkarzami
0
@LM10GOAT Myślę, że to doskonały pomysł żeby lecieć do USA zagrać mecz z Atletico tylko po to, żeby wracać bo w środę gra Liga Mistrzów
0
@takisobiektos Golem w finale Ligi Mistrzów się im spłacił, więc czelsioki i tak pewnie zadowolone.
0
@joloskyy W Hiszpanskiej federacji warunki nigdy nie były, nie są i nie będą równe. Stołeczny klub o białych barwach jest jawnie faworyzowany od zawsze.
2
@Albatros Tak z pewnością banany bawiące się po klubach pojadą na front. Jak zwykle skończy się na tym, że wyślą szaraków zapieprzajacych w Polsce na budowach, polach i w wykończeniówce, a Ci z Mercedesów i Audi dalej będą tu siedzieć.
0
@P33ck I pomyśleć, że rok temu podczas fazy grupowej LM grał z nami o posade
0
@PatrychoO Czarne wstawki zamiast białych, to chyba żałobne po przegraniu pierwszego mistrza od uj wie kiedy
1
@mekston Da radę Messiego z Albą jakoś ogarnąć na rewanz? Xavi grający trener w środku z Gundo i Christensenem. Pique z Cubarsim na środku obrony
0
@Kamiloza91 W lidze 50/50. Real nie będzie punktował tak wybitnie jak w tym sezonie.
7
Dla mnie Real Madryt nie wygrał tego meczu i wuj mnie to obchodzi
0
@Eziusz Z takiego, żeby móc zarejestrować zawodników takich jak Gundo, czy Inigo
1
@bartekvisca Nawet mógłby i 10 milionów kosztować. Co to jest za kwota dla drugiej największej Ligi świata?
3
@Marcelinho99 Rok temu pewnie też wygrali bo Xavi byl trenerem. Łaska kibica Barcelony na pstrym koniu jeździ widzę.
4
@QQL5 Nie pierwszy i nie ostatni raz ta liga nas wydymała.
0
@NeroTFP1 Pieprzony madrycki rasista. Uczepił się białego Fermina
0
@VegetaPolska No niestety reszta klubów nie ma tak jak wy, że możecie robić sobie co chcecie i nikt nad wami nie stoi. My jak fikniemy Tebasowi to nam Cubarsiego nie pozwoli zarejestrować w pierwszej drużynie. O jakichś transferach już nawet nie będę mówił.
5
Nic za nami nie przemawia przed tym meczem, dlatego nakopmy im do dupy. Jazda panowie!
0
@Safrani Dziki wschód xd
4
@zadafcb Ale plaskacz w twarz od Anczelota. Jeszcze znając życie nam pewnie napierdolą
0
@kamiVeB Wszyscy byli. Felix tez, nawet wywiad dawał, że dziennikarze nie szanują prywatności zawodników czatując pod prywatnym domem Lewego.
0
@Arden Bo swój klub się wspiera na dobre i złe. Xavi to legenda i człowiek wywodzący się z Barcelony. Przez te wszystkie lata ludzie utożsamiali się wlasnie z nim, Iniestą, Messim, czy Puyolem. Naprawdę was dziwi, że oni go kochają?
59
@kigani Dobrze, że Serena Williams to miss world była.
0
@Miszak A ja się zdziwię. Dostaliśmy bęcki od psg i odpadliśmy z Ligi Mistrzów. W szatni nieporozumienia o wywiad Gundo. Nie gramy już praktycznie o nic, a Real? Wprost przeciwnie. Właśnie wyrzucili najlepszą drużynę świata z Ligi Mistrzów, tytuł mają praktycznie zapewniony, atmosfera jest. Mam nadzieje, ze się pomylę i nie skończy się to kolejnymi wcirami od mierd
0
@tadzik447 Do tej pory nie znalazł się śmiałek, żeby zbadać to miejsce
7
@MOLESTA Życzę Ci, żeby Twoja kobieta Cie tak wspierala i stała za Tobą murem jak żona Gundogana. O to w tym właśnie chodzi.
0
@michal26 Skład może i nienajgorszy, ale burdel organizacyjny i instytucjonalny jaki panuje w tym klubie napewno odstrasza takiego perfekcjoniste jak Pep. Ma więcej do stracenia niż zyskania, więc to się nie wydarzy