Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@abram3k Atmosfera Camp Nou w takich momentach jest niepowtarzalna. Niech już kończą tą budowę
1
@Safrani Nic nowego. Błaszczak był bardziej zaangażowany w rozwój koreańskiej zbrojeniówki, niż problemami naszej rodzimej
0
@Bobo25 Powiem tak. Możecie mówić, że to fart, szczęście, ale moim zdaniem to, że Atletico do wczoraj było niepokonane na Metropolitano, a od nas przyjęli trójkę, gdzie w obronie graliśmy dwoma nastolatkami, to nie może być przypadek
0
@Faro Xavi ich ogarnie
0
@krol211 Sane to taki sam aparat jak Felix. Czasem magiczny i genialny, ale z muchami w nosie.
14
@Lisuuu Przeciwka
36
Chłop przeżywa to bardziej niż ludzie na stadionie. Największy kibic tego klubu. Czego Xavi by nie spieprzył, i tak na zawsze w serduszku ♥️
3
@Ojciec5tkidzieci Przeciętnego kacapa zabrać na pierwszą lepszą wieś w Polsce, to byłby w szoku, że u nas taki porządek. Domy docieplone, dachy z blachy, okna wymienione, a oni w tej Rosji dalej żyją w barakach z desek i srają do dziury za stodołą. I oni jeszcze gadają, że Europę chcą cywilizować xd
1
@Rl9k1nG Cancelo-Cubarsi-Araujo-Kounde i Christensen na pivocie.
6
@Esteban_ Pora, żeby Bawarczycy zebrali wreszcie baty.
2
Widzę Xaviego podnoszącego puchar Ligi Mistrzów na Wembley po rozjebaniu kolejno dwóch swoich mentorów z przeszłości - Enrique i Guardioli.
7
@VamosRakieta Ani jednym, ani drugim. Wychodzimy potężnym 4-4-2 z Oriolem i Roberto na kierownicy
1
@Michael24 Każdy byle nie PSG, Bayern, czy Real i będzie dobrze.
1
@koziar Dobrze, że Paryż ma pomoc topową, którą za uszy ciągnie 18-latek
0
Xavi pożegna się z nami uszatym pucharem. Ale to będą piękne obrazki
1
Laporta posmarował
2
@Barcasub Bruce Willis, Tom Cruise
0
@Michael24 Czysto teoretycznie tak, jednak trzeba brać poprawkę, że oni na ten etap rozgrywek wracają po dobrych paru latach przerwy. Brak tam doświadczenia i na przykład w meczu z takim Atleti może to zadecydować. W sumie podobnie jest u nas, z tą różnicą, że my mamy dzieciaków otoczonych Gundo, Lewym, Christensenem, Cancelo i Ter Stegenem, którzy swoje w Lidze Mistrzów już pokopali.
28
https://x.com/kuba_cule7/status/1768039118791983522 Cholo dobry wariacik
7
@Forsyth Musiałby go chyba całego obwiesić jak choinkę na święta xd
2
@baryn Tak naprawdę to oprócz City każdy jest do przejścia.
3
Michał Gała już wykazał, że Cubarsi ma 31 lat, czy jeszcze czeka? Pojebane, że można grać tak dojrzale będąc smarkaczem.
45
Mistrz Włoch rozjebany. Kto następny? Mistrz Niemiec, Francji czy Anglii? Kogo Xavineta ma rozjechać?
1
@dominox1998 Można. Jeszcze jak
1
@Sulimo To nie jest mecz na ogrywanie młodych. Roque dostanie swoje minuty w lidze i tyle.
1
@7black4 Życzę mu zdrowia. Niech chłop wyzdrowieje, bo pasowałoby go przed trybunałem stanu postawić.
1
@Lionel_Messi10 Gówniany Midas. Czego nie dotknie, zamienia się w gówno.
10
@chavez Szejker mu sypnął zielonymi za pościk, to wrzucił.
0
@barcelonaLM Jeżeli wiedzą, że w perspektywie paru lat i tak mamy się nawalać z Rosją, to ja jestem za tym, żeby zrobić to na terytorium Ukrainy niż ryzykować całkowite zniszczenie Polski po wschodniej stronie Wisły.
8
Jaki? Kurla sprytny