0

@insp1re We are one

0

@Marcelinho99 Za tyle ile chce Atletico? Nigdy w życiu.

32

@Cochise Z Białorusinami więcej nas łączy niż z Ukraińcami. Białorusini to piękny naród, który niestety jest ciemiężony przez kartoflanego pana i jego zwierzchnika w Moskwie. Życzę im poprostu wolnej i demokratycznej Białorusi. Będzie ciężko, ale żyjemy w historycznych czasach i niewiadomo co się wydarzy.

0

@mmaciass No zajebiście, tylko co zmienia w kontekście obronności Polski? Wy jesteście Amerykanami, czy mieszkacie nad Wisłą? Skoro Donald twierdzi, że nie ma zamiaru bronić największej gospodarki w Europie, to jaka jest szansa, że pomoze nam, czy biednym krajom bałtyckim? Każdy dzień opóźnienia/braku dostaw sprzętu/pomocy dla nas w potencjalnym konflikcie z Rosją oznacza niemiłosierny wpierdol i przelaną krew polskich chłopaków na froncie, no ale przyklaskujmy Trumpowi, bo jedzie po Niemcach i dba o własny tyłek.

10

@Cule1234 Jak taki kluczowy to niech rzucają 20 baniek i jest ich, a nie się będą bawić w jakieś śmieszne wypożyczenia. Kogo jak kogo, ale Angoli to z pewnością stać.

2

@Wilku05 xDD to równie dobrze mogą już całkiem historię ze szkół wyjebać, jak same najważniejsze rzeczy mają być pominięte

7


Tęsknię za Camp Nou.

4

@HighestInTheRoom Widząc ten wpis mam przed oczami templatke z dwoma Spidermanami. Lech i Legia są w tym sezonie tam samo ujowe, a wy się przekrzykujecie kto bardziej

6


Zdrowy Paulo Dybala to kozak absolutny. Jeden z tych zawodników, u których prawie każdy kontakt z piłką ma w sobie coś magicznego.

12

@shahman Szkoda, że nie można kariery tego geniusza przeżyć jeszcze raz...

4

@marcin62 Tego kwiatu pół światu, a 3/4 uja warte.

0

@esem91 Potężny sojusz

0

@Kgorecki2500 To niech lepiej zaczną wysyłać broń i amunicje, a nie sygnały

1

@Benz Żołnierze są od wykonywania rozkazów, a nie buntów. Dostaną rozkaz i pójdą. To nie jest przedszkole chłopie, tam nie masz swojego zdania.

2

@HighestInTheRoom Ten doktorat mu w końcu unieważnili, czy nie?

0

@GeneralXavi On kartkę za to powinien dostać

1

@Kgorecki2500 Dasz sobie rękę uciąć za to, że nie ma szans? Kiedy wy się wreszcie nauczycie, że tacy dyktatorzy jak Putin, czy Kim Dzong Un bardzo często postępują wbrew logice.

3

@FutureFCBarcelona Marzenie mieć Kloppa w Barcelonie...

0

@Matheu12 Ostatnio coraz lepiej. Dostaje sporo szans, złapał luz i wygląda naprawdę dobrze.

0

@AmigoBlancos 12. Łapiemy formę i wygramy Ligę Mistrzów

6

@Arden Dwa lata temu całkiem spore grono (nawet tutaj na Rambli) nie wierzylo, że Putin zaatakuje Ukrainę i rozpocznie pełno skalową wojnę, a jednak się to stało.

0

@Saviola88 Nie będą mieli wyjścia i zejdą

2

@AmigoBlancos Real, City, Lazio (oby), PSG, Borussia, Inter, Arsenal, Barca

1

@dafik85 My mamy limit płacowy prawie jak Sevilla, czy Villareal, a wam się marzą tryplety i uszate puchary. Wypadliśmy z europejskiego topu. Pora się pogodzić z tym, że jesteśmy głęboko w dupie i cieszyć małymi rzeczami. Każdy mecz w fazie pucharowej LM to obecnie sukces.

1

@Kuba_1 Co tu porównywać, jak my limit płacowy zaraz będziemy mieli na poziomie Sevilli, czy innego Villarealu? Dla nas każdy mecz w fazie pucharowej to sukces obecnie.

1

@msbigd Z Chelsea wyleciał parę miesięcy po wygraniu LM, bo miał słabe wyniki. Z PSG też wyleciał za słabe wyniki. Bayern pod jego wodzą za chwilę może pierwszy raz od dawna skończyć sezon w marcu. Patrzysz tylko na dobre strony jak ten finał z PSG, czy świetne pół roku w Chelsea, a minusów jest tak samo dużo.

1

@Alex1995 Przeciw. Przymus do niczego dobrego nie prowadzi. Lepiej, żeby to miało miejsce w sposób cywilizowany, czyli 2-4 tygodnie szkolenia do 21 roku życia (dotyczący wszystkich!) + dobrowolna zasadnicza służba wojskowa (odplatna) tak jak jest obecnie. Wróciłbym jeszcze do szkół średnich taki przedmiot jak PO, gdzie powinno się uczyć zakladania maski gazowej, obsługi broni i raz na jakiś czas strzelania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Eto'o9 R10 Kristov*

1

@PatrychoO Mocne rzadania jak na babke, która praktycznie od dwóch lat nie gra w piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?