0

@Pedri16Future To mityczne "mądre zarzadzanie" w Bayernie od paru lat jest niesamowite. Banda amatorów, a zaczęło się od odejścia trenera, który zrobił z nimi drugi największy sukces w historii klubu.

0

@SeWo77 Jest ryzyko, jest zabawa

2

Komentarz usunięty

16

@wojopancer Niby Los Blancos, a jacyś ciemni

0

@TR3YWAY Pan kapitan!

1

@Pawci023x Barcelona jest w 16 faworytów do wygrania Ligi Mistrzów

3

@don'T.R.I.P.e To ten ci zaraz przepierdoli mistrza z Bayernem.

1

@tomek8756 W jej przypadku nie może być nie.

17

@Jakchcesz Nie, bo za mało stawiał na młodych

2

Jak najdalej z nim od Barcelony

1

@wojopancer Real może wylecieć tylko z City, albo Atletico. Wszystkich innych przejdą

6

@kuz Przecież to co my gramy nie jest nawet namiastką tiki-taki. To nie jest nawet blisko tego stylu. Gwarantuje Ci, że jakby nasi nagle zaczęli klepać z pierwszej piłki w trójkątach jak Xavi z Iniestą, Messim i Busqutesem, to nie byłoby mocnych na takie granie.

2

@Safrani Duda pewnie to samo, bo po co inaczej robiłby z siebie debila i do końca walczył o tych dwóch cieciów.

40

On był niemożliwy jeśli chodzi o strzelanie takich bramek...

1

@parpe Zacznijmy od tego, że w momencie zwolnienia Valverde był co prawda liderem ligi, ale ilość punktów miał mniejszą niż Xavi w obecnym sezonie, po takiej samej ilości kolejek. Dużo osób idealizuje okres Valverde, ale oatatni sezon, to był gówno do potęgi. To, że Real wtedy punktował jeszcze gorzej było inną sprawą. Zobaczcie na nich obecnie. Praktycznie w ogóle nie tracą punktow. Wygrali z całą czołówką ligi, wyciągają mecze, które wydają się być stracone. Punktują wzorowo.
I nie twierdzę, że Xavi robi wszystko Dobrze. Przeciwnie. Bardzo dobrze, że odchodzi.

1

@abram3k XDDD 17 latek popełnił błąd, więc trzeba go ukrzyżować. Lecz się chlopie

0

@MESSIah16 O rosji zapomniał wspomnieć bo zarabiają krocie na sprzedawaniu im dronów, rakiet i amunicji

0

Tuchel cienko piszczy w tym Bayernie. Gdyby nie frajerstwo BVB, to byłby właśnie na dobrej drodze do przerżnięcia drugiego mistrzostwa Niemiec z rzędu.

0

@Maker0 Pewnie Deco, bo nikogo innego sprzedać nie potrafi

0

@ranger3120 Spokojnie. Jako żandarm będę po was wszystkich jeździł. Do więzienia nie trafisz

12

@Kuba_1 Dłuższy kontrakt było podpisać

0

@Cule1234 Hiszpańscy sędziowie nie dają rady mają żółtą i czerwoną. Jak dodadzą im niebieską, to już w ogóle będzie Meksyk

0

@KrychaFCB Skażony syf xd. Do momentu wejścia Polski do UE jedliśmy dokładnie taki sam skażony syf, tylko z polskich pól i jakoś nikomu to nie przeszkadzało

15

@John_Doe Jak to dobrze, że Putin to prawdomówny i godny zaufania człowiek.
Kolejna wypowiedź w stylu "biedna Rosja zawsze pokrzywdzona i atakowana przez zgniły zachód i wszystkich dookoła. Ona nie chce, ale jest zmuszona do napadania na wszystkich sąsiadów dookoła".

5

@FcPortoFan1999 Cieszyć się nie musi, ale zachowywać jak ostatni cham i buc też nie

1

@peetwithbarca 1) Klopp, 2) Flick, 3) Nagelssmann, 4) Tuchel.
W tej kolejności, od najlepszej opcji, do najsłabszej.

0

@kaamil1910 "Powinieneś mieć prawo wyjechać". Wojna to przejebana sprawa. Jakby każdy miał prawo wyjechać, to Ukrainy już by nie było. Ogólnie dziwne co piszesz, bo mobilizacja obowiązkowa była od 27 lat w górę. Teraz mają obniżyć wiek poboru, bo brakuje rekruta.

11

Szkoda, że nie mogliśmy tego kocika pooglądać dłużej w naszych barwach. Pamiętam ten przeskok jakości, gdy pojawiał się na boisku w miejsce Braithwaite'a.

0

@Lionel_Messi10 10 milionów na sezon dla jednego z najlepszych napastników na świecie? U nas Fati tyle zarabia, albo nawet więcej.

2

@Aragorn33 Patrzcie się i uczcie się. USA to właśnie taki sojusznik. Nas też zachęcą do wojny z ruskimi, a po jakimś czasie wycofają się z finansowania działań zbrojnych, bo im się to przestanie opłacać. Szkoda jedynie, tych istnień ukraińskich, które zginęły na darmo w tej "kontrofensywie" wymuszonej przez zachodnie elity...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?