Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker Ziobro*
2
@tbas Biednemu zawsze wiatr w oczy, chuj w dupę i chleb masłem do spodu
1
@Arden A co miał powiedzieć, że to jakieś ogórasy z b-klasy i przyjechaliśmy ich rozjebac? Raz, że my nikogo nie potrafimy rozjebac, a dwa to trzeba okazywać szacunek rywalowi, jak mocny/słaby by on nie był.
1
@draxidox Jak ruskie szczekać nie przestaną to jeszcze Francuzów bym zaprosił.
6
Ten jaki zjazd zaliczył. Od pierwszego bramkarza w Fiorentinie do Panathinakosu. Grunt, że na kadrę pojedzie bo Mikel Probiola ma ustaloną hierarchię xD
0
Jak odpadną z 3-ligowcem, to Xavi sam powinien podać się do dymisji.
1
Przecież nas i tak nie stać na niego. Nie wiem skąd w ogóle te plotki
1
@MESSIah16 Trzeba sobie powiedzieć jasno. Do poziomu Ronaldo dobijało kilku zawodników w poszczególnych sezonach np. Suarez 13/14, 15/16, Lewandowski 19/20, Neymar 14/15, Kane teraz. Do poziomu Messiego nigdy nie dobił nikt.
1
@michalm21 Przecież ten jego "styl" to gwałt na wartościach jakie zbudował w tym klubie Cruyff.
5
@Tartar Taki singiel czy singielka, co mogą cały dobytek spakować w samochód nie wyjadą, bo nie będzie ich na to stać. Wyjadą jak zwykle bogaci biznesmani, politycy i cwaniaki, bo zapłacą na granicy za przepuszczenie. Będzie to samo co z Ukraińcami. Bogaci i ich dzieci bawią się w Polsce i na zachodzie, a biedne szaraki taplają się w błotach Donbasu.
3
@Emhyr Takie nazwisko jak Guardiola też czysto teoretycznie w 2008 roku nie działało na piłkarzy. Klopp? Kto to był przed Borussią? Każdy kiedyś zaczynał, a markę trzeba sobie wyrobić.
Nie zmienia to faktu, że nawet jeśli Motta kiedyś miałby zostać trenerem Barcelony, to narazie jest na to zdecydowanie za wcześnie.
7
@Nazio_87 Arteta w Arsenalu jest nietykalny. Ma bardzo mocna pozycję w klubie, spory budżet transferowy, cierpliwych właścicieli i kibiców. Czyli ma praktycznie wszystko to, czego nie będzie miał w Barcelonie.
2
@LM10GOAT Tak jeszcze Guti w pakiecie i jedziemy.
2
@Patriskos Mourinho w Lechu Poznań od czerwca.
2
@J4no Co by nie mówić głosy oddane mądrze. Zagłosował na trenerów, którzy wygrywali najważniejsze rozgrywki w Europie: Ligę Mistrzów, Premier League, La Liga i Serie A.
5
@Nazio_87 Z Litwy już blisko do Królewca. Ja nic nie mówię
1
@Nazio_87 Kurla bohaterowie na miarę pierwszej linii pod Awdijiwką. Pisze to chłop prawomocnie skazany za nadużycia i niszczenie życia ludziom. Ja pierdole...
1
@Zoker On jest tak wypalony, że zdanie kibiców naprawdę powinno mieć najmniejsze znaczenie. Nikt w zarządzie o zdrowych zmysłach nawet nie powinien pomyśleć o jego kandydaturze.
1
@Emhyr Który to już raz my x tych % z Barca Studios sprzedajemy? XD
13
@Kamilos84 Kuźwa jaki kraj, taki Olimp w ogniu
0
@Kuba_1 Modric już jest znowu gorszy od Xaviego i Iniesty, a Valverde to czopek gorszy od Gaviego.
1
@PatrychoO Zwyzywaja ich od białasów
4
@Encore Fede ma przejebane. Już madryciarze po niego jadą
4
Teraz aby czekać aż się Ronaldo z rodzinką odpali
0
@Encore Tak to jest jak się konkuruje z goatem dyscypliny. Kibice zawsze będą stali za nim.
0
@HighestInTheRoom To jest za okres gdy Messi grał jeszcze na kartofliskach we Francji i był najlepszym asystentem ligi
0
@Encore Ale tą połowę roku, która akurat się nie liczy. Oczywiście nie mówię, że zasłużył, bo ja bym dał Haalandowi
12
Zdecydowanie za wcześnie dla Motty na Barcelonę. Krzywdę byśmy mu zrobili jak Xaviemu wrzucając go na tak głęboką wodę
7
@tbas Życzę mu zdrowia. Niech wyzdrowieje, bo gość musi skończyć w pierdlu. Największa gnida ze wszystkich.
0
@Kgorecki2500 A Europa zamiast rozkręcać na nowo produkcję amunicji, rakiet i ogólnie broni to czeka niewiadomo na co.