0

@Kgorecki2500 A Europa zamiast rozkręcać na nowo produkcję amunicji, rakiet i ogólnie broni to czeka niewiadomo na co.

1

Panie Xavi, daj Pan sobie spokój. Po co sobie psuć nerwy? Lepiej odejść, póki Pan jeszcze nie osiwialeś i dobrze wyglądasz.

0

@Adwokatdiabla Raz na rok to i kura pierdnie

0

@Emhyr Jakby nie patrzeć, to do tamtego meczu punktowalismy dobrze, gra była trochę lepsza i baboli w obronie nie było. Później się wszystko zesralo

6

@RosjaninBut Herr Tusk przeżył 8 lat ciągłej nagonki, to i Andrzejkowi przez 2 lata się nic nie stanie.

4

@Pawel13sz No wierzę, bo co innego mi zostało? Tak samo wczoraj wierzyłem w zwycięstwo. Z każdym kolejnym meczem człowiek się ludzi, że może tym razem coś im przeskoczy. Narazie niestety ciągły zawód, ale kiedyś w końcu musi być lepiej

0

@kamilop Kounde nawet w Sevilli to był elektryk i element zapalny. Jemu często odcina prąd. O ile na prawej obronie naprawdę lubię go oglądać, tak na środku obecnie nie ma racji bytu, mimo, że do momentu kontuzji był w tym sezonie naszym najlepszym stoperem.

4

@Kwasiak98 Nie no za 2023 musi być Haaland, albo ogólnie ktoś z City.

26

@abram3k Ten wielki Theo Hernandez w wieku Balde kopal się po czole na wypożyczeniu w Alaves.

0

@Tomek54321 Chyba tylko Thiago Motta, któremu nieźle idzie w Bologni.

0

@Striker Ale co zagrał partidazo na spadkowicza z Almerii i Hydraulików z 4 ligi to jego. Nasz sztab już uwierzył po tych dwóch meczach, że Roberto jakiś reborn zaliczył i z Realem znowu będzie rajdy robił.

0

@MESSIah16 Z tego co czytałem to ten samolot jest wart ok. 300-400mln dolarów i ruscy mieli ich tylko kilka sztuk. Jeśli się potwierdzi, to będzie to kosztowna strata.

0

@Cvzx Nie wierzę w to, że Xavi karze im być na boisku takim bezjajecznym. Oni wyglądają jakby mieli totalnie w dupie jego polecenia. No chyba, że tam już w ogóle żadnych poleceń nie ma, ale nie chce mi się w to wierzyć.

2

@Kubsoleon Drużyna wcale nie wygląda jakby była murem za Xavim. Wręcz przeciwnie. Jak dla mnie to oni sprawiają wrażenie jakby grali na zwolnienie trenera, bo inaczej nie umiem wytłumaczyć braku zaangażowania, czy pressingu

0

@bartekvisca Pewnie dobrze tańczy i kocha swoją mamę.

0

Xavi to też nieźle się już zapętlił. Napewno każdy pamięta jego początki w tym klubie. Gość non stop szukał optymalnego ustawienia. Dobierał skład tak, żeby tuszować braki, czy słabszą formę poszczególnych zawodników. Nie bał się eksperymentować. Jak nie szło 4-4-2, to rzucał jakieś 3-5-2, 3-4-3, czy 4-3-3. Non stop coś próbował zmieniać, żył tymi meczami, miał pomysły.
Teraz to on wygląda jakby się już poddał. Czy wychodzi, czy nie tłucze non stop to samo. Czy grają dobrze, czy nie wychodzą ciągle ci sami zawodnicy. Schematy te same. Ja potrafię wszystkie zmiany jakie będą wymienić przed meczem i Xavi niczym nie zaskakuje. Nie wiem, czy to presja go tak przygniotła, czy poprostu się tak szybko wypalił. Może, gdyby w sztabie miał doświadczonych ludzi, to mógłby się kogoś poradzić, skonsultować. To normalne, że pierwszy trener nie musi widzieć wszystkiego, ale on niestety nie ma z kim. No nie wygląda to dobrze.

0

@tristan87 Lewy Wreszcie w tym sezonie jest w czymś Naj xD

0

Inaki Pena = Jose Manuel Pinto? Czy gorszy jest? Pinto to chociaż był wariacik, ze swirem w oczach, a Pena wygląda jakby całe życie przestraszony chodził.

1

@Pawlusek Przy wywalaniu Valverde słyszałem to samo. Było gorzej. Jak już mamy zwalniać Xaviego, to bierzmy kogoś konkretnego i tyle.

8

Xavi musi wylecieć, jaką legendą by nie był. Nie można grać w ten sposób mając tyle talentu w kadrze. Drużyna cofa się w rozwoju z miesiąca na miesiąc. Ligi Real już nie wypuści, ale Jest Jeszcze Puchar Króla do wzięcia. Można się dobrze pokazać i zarobić w Lidze Mistrzów. Taki półfinał byłby genialnym osiągnięciem, ale z Xavim to ja nie wiem, czy my to Napoli przejdziemy.
Dodać też trzeba, że zaangażowanie większości piłkarzy jest poniżej krytyki.

12

@Firestone Rozpierdolimy ich 2:1

3

Takich ludzi jak Fermin, czy Gavi nam tu trzeba. Goście z charakterem, zaangażowaniem, którzy nigdy nie odpuszczają. Na takich zawodnikach można coś zbudować i chuj mnie strzela jak w pierwszym składzie widzę takie mameje jak Roberto, który tylko zabiera minuty młodszym chłopakom, którym przynajmniej zależy.

2

Niech jeszcze Teraz spróbują pajace medale za drugie miejsce zdejmować. Na boisku zero charakteru i ambicji, to chociaż przyjąć porażkę jak na mężczyzn przystało.

1

Może Laporta wreszcie przestanie zaklinać rzeczywistośc i robić dobrą minę do złej gry? Pora po męsku podjąć odważne decyzje. Albo wywala Xaviego i bierze kogoś na jego miejsce (Marquez to nie jest żadna opcja), albo odgórnie wypierdala Xaviemu ten memiczny sztab, z jego bratem na czele i otacza go fachowcami znającymi się na robocie. Inaczej ja tego nie widzę, bo ta drużyna leci do nikąd obecnie.

1

@Kai0 No i dobrze. I tak w dupę dostaniemy, a tylko kolejnej kontuzji u niego brakuje.

1

@Matheu12 Bo Negreira... A nie czekaj!

2

Niby czlowiek wiedzioł, a jednak się łudził

1

@zombie Prawdopodobnie tak, ale też nie każda drużyna dostałaby za to karnego. Patrz Barcelona w ostatnim klasyku i sytuacja jeszcze Bardziej klarowna - Rudiger powalający Araujo.

0

@natanvip Tak jest, Rafa Marquez na ratunek. No bo chyba nie wierzycie, że przyjdzie tu ktoś inny?

2

@Panpiwkarz Dobrze w piłkę grasz? Bo @Xavi i @Laporta będą szukać pomocnika do uzupełnienia kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?