Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@AmigoBlancos Nie mój cyrk, nie moje małpy.
4
@LM10GOAT Potężny goleador.
6
@LM10GOAT Miał ponoć szatnie rozpieprzyc, a tu się okazuje, że to jeden z nielicznych, który ma ten MENTAL.
3
@Zoker Deco zatrudni ziomka od imprez Motte i jazda po tytuły.
1
@krol211 Deco ogarnia tylko takich grajków, gdzie sam może zarobić przy transakcji.
9
Karny jest jak Perez gwiźnie
5
Co was Xavi wyjaśnił w minutę tą zmianą. Na kolana przed taktycznym geniuszem
1
Oni zamiast płakać Xaviemu w szatni, powinni pokazać jaja i zapierdalać po tym boisko. To są dorosłe chłopy, czy banda panienek? To już Barca Femeni pokazałaby tu więcej charakteru.
2
Kurła ile jeszcze? Ile jeszcze tego gówna trzeba będzie przepychać?
8
Wypierdolic tych amatorów ze sztabu medycznego. Przecież u nas praktycznie co mecz ktoś się rozwala...
3
@LaLigaPD Obsral zbroje i tyle. Messi Goat!
7
Które wasze ulubione?
1
@sidi12843 Już lepiej tego Węgra z Juvenilu puścić. Chłopak potencjał ma
1
@Dironixu Oby tu nie trafił. To, że mu się pół roku w Chelsea udało, nie czyni z niego trenerskiego wirtuoza. W Bayernie wręcz się kompromituje. Gdyby nie bezjajeczna BVB, to miałby właśnie całkiem sporą szansę na przegranie mistrzostwa Niemiec drugi raz z rzędu.
0
@Kubsoleon Nikt. Po prostu hejterzy Xaviego wymyślili sobie kolejny punkt do przypieprzania się.
0
@kanver_ Pedridependecia jest mniej widoczna, bo właśnie Gundogan robi kapitalną robotę. W zeszłym sezonie jak nie było Pedriego, to nie było gry.
4
@Joe_Barbaro Jemu wóda i koks już dawno styki przepaliły
2
@P33ck Bez porównania. W Leverkusen nie masz żadnej presji. Chłopaczki sobie grają jak Ajax w pamiętnym sezonie Ligi Mistrzów. W Barcelonie za sezon bez pucharów chcą cię powiesić. To jest poprostu inna półka.
1
@Forsyth Wolski to ten, który poda ci grubość pancerza T-80U co do milimetra, w każdym miejscu czołgu. Natomiast o manewrach wojskowych, taktyce itp, to on nie ma zielonego pojęcia.
5
@MESSIah16 Nadciąga demokracja. Niech tam się szykują, bo piksele pojawią się na niebie.
2
@Awtameok_Klana Jeżeli w tym burdelu miałbym posądzać kogoś o brak zaangażowania, to tylko i wyłącznie piłkarzy. Xavi kocha ten klub, dałby się pokroić za Barcelonę i napewno mu na niej zależy. Sama decyzja o odejściu pokazuje, że dobro klubu liczy się dla niego w pierwszej kolejności.
0
@Czarny_ck Setien w Betisie też zrobił dobrą robotę, a w Barcelonie poległ. Alguacil to ciekawe nazwisko, i tylko na takie nas obecnie stać
0
Ta szatnia w szoku, a sami grali na jego zwolnienie
1
@July_6_BcN W szoku? Ewidentnie szwabskie grono (Lewy, Gundo, Ter Stegen, Frenkie) przejęli szatnie i nastawiali resztę przeciwko Xaviemu
0
Lapcio niech tam może zejdzie do nich i im powie, że granie na zwolnienie trenera nic im nie da, bo Xaviego i tak zostawi do końca sezonu. Obrzydliwe jest to, jakie oni zaangażowanie (raczej jego brak) pokazują na tym boisku.
0
@Herato Zidane to akurat objął drużynę doświadczoną i pełną charakternych facetów (nie dzieciaków), gdzie w szatni było pełno autorytetów. Wystarczylo ich zmotywować do zapierdalania, dołożyli mocarne przygotowanie ficzyne i były efekty.
Gdzie są te autorytety i charaktery w obecnej Barcelonie? Brak.
2
@Damian11 Jeszcze rozumiem jakby chciał wyjść Ferminem od pierwszej, mając na boisku jeszcze Yamala i Forta, bo są te ograniczenia z ilością zawodników rezerw na boisku. Ale Fermin znowu kiszony na ławce.
0
Oriol na kierownicy. Zapinamy pasy i jedziemy z żółtą łodzią podwodną
0
@tristan87 Brazylijskiemu hindusowi też styki przepalilo jak Viniciusowi?
2
@Benz Ta czerwona... Jak mu dać czerwoną, skoro i tak się odwolacie i mu anulują.