21

@AmigoBlancos Nie mój cyrk, nie moje małpy.

4

@LM10GOAT Potężny goleador.

6

@LM10GOAT Miał ponoć szatnie rozpieprzyc, a tu się okazuje, że to jeden z nielicznych, który ma ten MENTAL.

3

@Zoker Deco zatrudni ziomka od imprez Motte i jazda po tytuły.

1

@krol211 Deco ogarnia tylko takich grajków, gdzie sam może zarobić przy transakcji.

9

Karny jest jak Perez gwiźnie

5

Co was Xavi wyjaśnił w minutę tą zmianą. Na kolana przed taktycznym geniuszem

1

Oni zamiast płakać Xaviemu w szatni, powinni pokazać jaja i zapierdalać po tym boisko. To są dorosłe chłopy, czy banda panienek? To już Barca Femeni pokazałaby tu więcej charakteru.

2

Kurła ile jeszcze? Ile jeszcze tego gówna trzeba będzie przepychać?

8

Wypierdolic tych amatorów ze sztabu medycznego. Przecież u nas praktycznie co mecz ktoś się rozwala...

3

@LaLigaPD Obsral zbroje i tyle. Messi Goat!

7


Które wasze ulubione?

1

@sidi12843 Już lepiej tego Węgra z Juvenilu puścić. Chłopak potencjał ma

1

@Dironixu Oby tu nie trafił. To, że mu się pół roku w Chelsea udało, nie czyni z niego trenerskiego wirtuoza. W Bayernie wręcz się kompromituje. Gdyby nie bezjajeczna BVB, to miałby właśnie całkiem sporą szansę na przegranie mistrzostwa Niemiec drugi raz z rzędu.

0

@Kubsoleon Nikt. Po prostu hejterzy Xaviego wymyślili sobie kolejny punkt do przypieprzania się.

0

@kanver_ Pedridependecia jest mniej widoczna, bo właśnie Gundogan robi kapitalną robotę. W zeszłym sezonie jak nie było Pedriego, to nie było gry.

4

@Joe_Barbaro Jemu wóda i koks już dawno styki przepaliły

2

@P33ck Bez porównania. W Leverkusen nie masz żadnej presji. Chłopaczki sobie grają jak Ajax w pamiętnym sezonie Ligi Mistrzów. W Barcelonie za sezon bez pucharów chcą cię powiesić. To jest poprostu inna półka.

1

@Forsyth Wolski to ten, który poda ci grubość pancerza T-80U co do milimetra, w każdym miejscu czołgu. Natomiast o manewrach wojskowych, taktyce itp, to on nie ma zielonego pojęcia.

5

@MESSIah16 Nadciąga demokracja. Niech tam się szykują, bo piksele pojawią się na niebie.

2

@Awtameok_Klana Jeżeli w tym burdelu miałbym posądzać kogoś o brak zaangażowania, to tylko i wyłącznie piłkarzy. Xavi kocha ten klub, dałby się pokroić za Barcelonę i napewno mu na niej zależy. Sama decyzja o odejściu pokazuje, że dobro klubu liczy się dla niego w pierwszej kolejności.

0

@Czarny_ck Setien w Betisie też zrobił dobrą robotę, a w Barcelonie poległ. Alguacil to ciekawe nazwisko, i tylko na takie nas obecnie stać

0

Ta szatnia w szoku, a sami grali na jego zwolnienie

1

@July_6_BcN W szoku? Ewidentnie szwabskie grono (Lewy, Gundo, Ter Stegen, Frenkie) przejęli szatnie i nastawiali resztę przeciwko Xaviemu

0

Lapcio niech tam może zejdzie do nich i im powie, że granie na zwolnienie trenera nic im nie da, bo Xaviego i tak zostawi do końca sezonu. Obrzydliwe jest to, jakie oni zaangażowanie (raczej jego brak) pokazują na tym boisku.

0

@Herato Zidane to akurat objął drużynę doświadczoną i pełną charakternych facetów (nie dzieciaków), gdzie w szatni było pełno autorytetów. Wystarczylo ich zmotywować do zapierdalania, dołożyli mocarne przygotowanie ficzyne i były efekty.
Gdzie są te autorytety i charaktery w obecnej Barcelonie? Brak.

2

@Damian11 Jeszcze rozumiem jakby chciał wyjść Ferminem od pierwszej, mając na boisku jeszcze Yamala i Forta, bo są te ograniczenia z ilością zawodników rezerw na boisku. Ale Fermin znowu kiszony na ławce.

0

Oriol na kierownicy. Zapinamy pasy i jedziemy z żółtą łodzią podwodną

0

@tristan87 Brazylijskiemu hindusowi też styki przepalilo jak Viniciusowi?

2

@Benz Ta czerwona... Jak mu dać czerwoną, skoro i tak się odwolacie i mu anulują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?