0

@natanvip Tak jest, Rafa Marquez na ratunek. No bo chyba nie wierzycie, że przyjdzie tu ktoś inny?

2

@Panpiwkarz Dobrze w piłkę grasz? Bo @Xavi i @Laporta będą szukać pomocnika do uzupełnienia kadry.

1

@Barti_Blaugrana Nie można takich rzeczy powiedzieć o reprezentacji Polski

10

Jest Negreira. Już myslalem, że madryciaki zapomniały, ale przed bezpośrednim meczem trzeba wyciągnąć z szafy. Jeszcze tylko Vinicius się splacze o rasizm i mamy komplet.

33

Cały sezon cisza o Negreirze, bo Real sobie prowadzi w lidze, a nam sędziowie błędnymi decyzjami zabrali kilka punktów. Przed bezpośrednim meczem wjeżdża karta Negreira. Standardowe madryckie bzdury.

2

@Popitek12 Te jego makarony najbardziej kojarzą mi sie z rajdem Roberto i golem Messiego na 3:2 w klasyku na Bernabeu. Tam były zaraz po bramce fajne ujęcia na niego, jak się splakal.

1

@Dankho94isback Guiu co wchodził to dochodził do sytuacji, stwarzał zagrozenie, albo strzelał bramki. Dla mnie odpowiedź jest prosta.

1


Prezi dalej odpalony. Jego się nie da nie lubić.

4

@dafik85 Już ostatnio nas zjadł i wyglądał jak amator na tle Fermina.

3

Jak ktoś lubi, to dziś o 20 na TVP Kultura drugi film z serii o Jamesie Bondzie - "Pozdrowienia z Moskwy". W roli głównej oczywiście Sean Connery.

1

@PatrychoO Wygląda jak przedmeczowa, albo treningowa

3

@ranger3120 Najprościej to będzie ci wyjąć tą spaloną i wziąć ją na wzór do sklepu

5



Widzę, że Wujas Laporta w swoim żywiole. No wesoły chłop jest xD

1

@Bobo25 Jego pracodawcy z Moskwy takie zarządzili, czy co?

12

@hayek Prawda jest taka, że jak sami się nie obronimy, to nikt inny za nas tego nie zrobi. NATO swoją drogą, ale nie chce mi się wierzyć, że amerykańscy, niemieccy, czy francuscy żołnierze będą ginąć gdzies na Podlasiu za wolność Polski

0

@Zoker Barcelonie Guardioli w prime to nawet Bayern Juppa Heynckesa by nie zagroził. Nie było lepiej grającej drużyny w historii tego sportu

1

@MOLESTA Scudetto Inter weźmie.

3

@MeMyselfAndI Pokaż mi choć jedno agresywne/chamskie zachowanie Gaviego bez walki o piłkę? Nie przypominam sobie, żeby kogoś celowo ciągał po ziemi, lapal za suty, czy kosił równo z murawą bez celu, albo nie walcząc w tym samym czasie o futbolówkę. Jeżeli traktował kogoś ostro to zawsze w ferworze walki. Nie widziałem u niego takich cwaniackich zagrywek jak choćby u Rudigera, Viniciusa, czy Bellinghama.

79

Robert Lewandowski - debilny faul, potem pocieranie ręką o nos. 3 mecze zawieszenia, odwołanie klubu bez skutku
Julian Araujo - zagotował się chłop, ale ledwo co dotknął rywala - 4 mecze zawieszenia. Odwołanie klubu na 99,9% gówno zmieni.
David Lopez - gość po meczu udzielił wywiadu, w którym powiedział, że sędzia zwracał się do nich z pogardą i ich obrażał - 4 mecze zawieszenia. Odwołanie klubu na 99,9% gówno da.
Nacho Fernandez - pierwsze bandyckie wejście - zawieszenie 2 mecze, skrócone do jednego i przypadkowo wraca przed El Clasico, gdy Real ma problemy ze środkowymi obrońcami. Drugie bandyckie wejście w tym samym sezonie, recydywa - chłop dostaje mecz zawieszenia, tylko za czerwoną kartkę.

Niech mi ktos powie, że ta liga jest równa... Liga Negreiry kurla mać...

17

Komentarz usunięty

5

Milik goli na cały rok nastrzelal

0

@AI8 Panie, kto to panu tak spierdolił? Palcami to było robione, czy co?

1

@Sawik_10 Teraz to bez znaczenia, bo dzięki mądrości Andrzeja TVP i tak jest w stanie likwidacji.

0

@tristan87 Bracia pierdolec Raphinha i Lewy muszą być, no bo jak. Jeszcze El Kapitano na kierownicy. Będzie się dzialo

1

@MichuZ44 Co by nie mówić, to ciężka robota, ale przynajmniej pod dachem i się nie kurzy

1

@MarioVeB! Ale ich elektorat to ciągle kupuje. Tusk agent, Niemcy, zła Unia to są sztandarowe hasła pisu

9


Liga podwójnych standardów. Jak tu niby z nimi rywalizować? Aby czekać, jak cukrzyk Nacho zakończy komuś sezon kolejnym brutalnym wejściem i nie poniesie za to żadnych konsekwencji. Tymczasem chłop za powiedzenie kilku słów prawdy w wywiadzie zawieszony na 4.
Jak Ancelotti gadał farmazony o sędziowaniu na konferencji też nie było żadnej reakcji. Telewizja klubowa robi nagonkę na sędziów i też nie ma żadnej reakcji. Rzygać się chce.

1

@Deviler Kilkanaście tysięcy. W porywach do 20 tysięcy może.

1

@gumaz To znaczy nie powiedzieli mi tego dosłownie, ale tak się to dało odczuć. Wszędzie tylko komuchy, niemieccy agenci, Tusk i zła unia. Każdy kto nie za pisem, to jest zdrajca i agent. To co się teraz dzieje, to nasza wina bo nie głosowaliśmy na PiS xD
Jeszcze się dowiedziałem od nich, że "w lipcu będą kolejne wybory i Tuska już nie będzie". Szkoda ich, bo dali sobie wyprać te głowy strasznie.

0

@AlwaysBlaugrana Moim zdaniem rozwiązaniem sejmu teraz PiS popełniłby polityczne samobójstwo. W następnych wyborach zdobyliby jeszcze mniej mandatów niż mają teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?