0

Lewy w pierwszym na to barbecue? Tam to już napewno coś strzeli xD

1

@Strays77 Niech już idzie sobie tańczyć w pizdu, bo na boisku się patrzeć na niego nie da.

1

@against_modern_football No jak Roque będzie zarabiał tyle co Lewy i miał tyle doświadczenia w Europie co on, to też będziemy go jebać. Tutaj mieliśmy pierwsze kilkanaście minut tego zawodnika w Europie. Idź tam chanuke Grzesiu gasić.

0

@Losiex Zacznie robić na boisku to co do niego należy to może ludzie trochę zejdą z krytyką. Narazie kaleczy ten sport

0

Dobra spokojnie. Z ich skupieniem to Las Palmas z pół minuty może wyrównać

3

@MessibestplayerintheworldŁo kurwa. Przy optymizmie jest minimum 4 tygodnie, to jak tutaj panuje niepokój, to Cancelo ma sezon z bani

7

Mam nadzieję, że ten kolega co miał dziś holtera założonego, to jednak odpuścił sobie oglądanie

0

@NeroTFP1 Słowo taktyka to akurat zna jak nikt inny. Sęk w tym, że albo nie potrafi przekazać swojej wiedzy, albo ta grupa piłkarzy przestała go słuchać. Może za bardzo obrosli w piórka po wygraniu mistrzostwa? No cholera wie. Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć tego, że obrońcy, którzy rok temu byli nie do przejścia, teraz popełniają szkolne błędy i nie potrafią się skupić.

1

Z całym szacunkiem dla Xaviego. Zawsze będę go szanował i kochał za to co zrobił dla tego klubu zarówno jako piłkarz, jak i trener, ale to już czas. On się z tego nie odkręci. Gość zabrnął w ślepą uliczkę i to do niczego nie prowadzi. On już chyba nie potrafi dotrzeć do tej grupy piłkarzy. Sam się tu wykończy jeśli będzie musiał to dociągnąć do końca sezonu. Lepiej dla obu stron byłoby się rozstać.

2

Xavi w przerwie znowu będzie musiał powiedzieć najtrudniejsze słowa w swoim życiu. Christensen i Felix zesraja się ze strachu, a Gundogan i Lewy się obrażą bo ktoś raczył ich skrytykować. I tak to się kręci. Do zobaczenia w meczu z 3-ligowcami.

47

Najważniejsza jest stabilność i powtarzalność. Każdy mecz gramy tak samo. Szkoda, że tak samo chujowo

1

A był sobie taki Marc Guiu co jak wchodził to ładował bramki, ale w nagrodę za dobre występy został wyjebany do Juvenilu

0

@Firestone Za Koemana byliśmy na 8, także jeszcze trochę

0

@LaLigaPD Nie no kurla. Nacho za bandyterke i recydywę meczyk zawieszenia, a tu będą chłopu 3 mecze dawać. Liga Pereza

1

@michaleu XDDD tylko jeden z tych dwóch madryckich debili mógl sobie to zrobić. Czekamy na odpowiedź viniego

1

@hayek Jakby taka Putellas założyła onlyfansa to wartość odrazu by jej wzrosla

4

@macio_944 Duda to dla odmiany poszukalby swoich jaj, bo od 2015 roku dalej mu nie zstąpiły. Największa pizda na tym stanowisku od upadku komuny

1

@HighestInTheRoom Ter Stegen, Alves, Puyol, Mascherano, Alba, Busqutes, Rakitic, Iniesta, Messi, Suarez, Ronaldinho

1

@tristan87 Jakby na końcu kółko zrobił to bym powiedział, że to Antony.

4


Ten syn Ronaldinho nie odpalił. Trzeba szukać w Brazylii kolejnego.

0

@MarioVeB! Chłopak z potencjałem. Życzę mu znalazienia sobie klubu, w którym będzie mógł liczyć na regularne występy, bo u nas tego nie dostanie.

7

@barcelonaLM Ale w tym kraju jest burdel.

3

@jacobFCB Kurla ale Stephena Hawkinga to na tej liście się nie spodziewałem xD

5

@Czajka90 Zaraz Real Madryt podlapie i wiadomo co będzie, w wiadomo czyjej sprawie

0

@Swistus172 Zero. Chłop jest cienki

0

Często śledzę sobie rozwój piłkarzy, którzy opuścili nasze rezerwy i grają teraz gdzie indziej. Ostatnio zainteresował mnie Ilias Akomach. W tym sezonie jak narazie 1 gol + 5 asyst dla Villarealu. Ciekawe jak mu się tam powiedzie w przyszłości? My mamy jeszcze jakaś kontrolę nad nim, czy tam % od następnej sprzedaży?

7

@macio_944 Ale przyznać trzeba, że to wygląda jak taki niskobudżetowy film akcji ze Scottem Adkinsem, który często poleci na Pulsie o 20. Motywem przewodnim jest mordobicie.
Na pierwszy rzut oka dałem się nabrać.

16

@PatrychoO Ani jednego piłkarza mistrza Hiszpanii, Włoch i Niemiec. Brak piłkarzy finalisty Ligi Mistrzów. Brak króla strzelców La Liga, czy Serie A, ale w zamian za to są tu Modric, Courtois, Rudiger, Militao, Valverde co wygrali Puchar Króla i Benzema, Ronaldo i Messi klepiacy z pastuchami na emeryturze. Dajcie spokój. A no i jeszcze Martinez za mundial w 2022 roku musiał się dostać do drużyny roku następnego.
Ter Stegen, Frenkie, Osimhen to w bierki grają?

9


Nike robi gówniane koszulki, żeby raz na jakiś czas wyjechać z czymś takim. Somsiady z lepszej strony Madrytu będą miały ładne trykoty

7

@MichuZ44 Brakuje go w padoku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?