4

@macio_944 Niezwykle to jest to, że Kaczyński wychodzi, sam się ora, a potem jego wyborcy Ci będą zaklinać rzeczywistośc, że tak nie jest i on tak nie powiedział.

2

@Kgorecki2500 Szojgu z Gierasimowem sami się za wszystkich podpisują

1

W tym roku nominuję @Rust_Cohle bo wczoraj postawił mi flaszke. Należy mu się wyróżnienie za użeranie się z niewydarzonym synem.

6

@tbas Ziobro rozpieprzyl sądownictwo jak nikt inny do tej pory

0

@Nazio_87 A w Orzyszu jeszcze gorzej

7

"Kroll" na Stopklatce. Pewnie większość z was nawet nie zdaje sobie sprawy, że taka patologia jak na początku tego filmu naprawdę działa się kiedyś w wojsku. Niejeden po takiej dwuletniej zecie wyszedł skrzywiony psychicznie.

1

@PatrychoO No Brazylia naprawdę ładnie to grała ostatnio w Pucharze Konfederacji 2013. Wtedy ten cały hype na Neymara i złoto na mundialu w ojczyźnie był niesamowity.

3

@PatrychoO Ujnia niesamowita jak dla mnie

1

@Romario87 Nie no tu widać, że nic nie dziabnął jeszcze, bo sztywny jak sztacheta od płotu.

3

6


Lewy co Ty robisz?

3

@TheNekro94 Piłeczki dalej rzucałby zajebiaszcze, tylko szkoda, że nasze asy z przodu i tak by ich nie potrafili dobrze przyjąć

13

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pustelnik I dobrze, że udało mu się wyjechać. Boniek był za dobry na siedzenie w polskiej lidze, a tak przynajmniej Polska miała sportowego ambasadora na zachodzie.

0

@Barca2022 O Fernandezie to w ogóle coś ciężko powiedzieć, bo pojawił się na boisku tylko raz, z Dynamem Kijów i w tym meczu wyglądał nawet nie najgorzej. To musiał być kolejny przewal kasy Bartomeu.

0

@draxidox Sprzedał duszę diabłu za gola na mundialu.

0

@NeroTFP1 Już wiadomo skąd nagle się wziął w KSW xD

2

@lajcior Ona to się dopiero rozkręca. Niestety w przeciwieństwie do jej męża

0


Last dance Bobka w Dortmundzie to bym obejrzał

1

@rocky5 Po pierwsze obrona przeciwpowietrzna w Polsce jest w budowie i tak naprawdę dopiero za kilka lat będzie to funkcjonowalo. Po drugie żadne państwo na świecie nie jest w stanie zestrzelić każdej rakiety wlatujacej na swoje terytorium, bo nie da się uchronić całkowicie tak dużej przestrzeni. Nawet w takim Kijowie rakiety spadają, gdzie nowoczesnych systemów przeciwrakietowych jest x razy więcej niż w całym naszym kraju. Po trzecie zestrzelenie takiego obiektu nie powoduje, że on nagle znika i go nie ma. Zestrzelona rakieta, jej kawałki spadają i też powodują zniszczenia, dlatego czasami lepiej poczekać aż sama spadnie gdzieś na polu.

0

@lajcior O to już się madryciaki martwić nie musicie. Na pensje dla Lewusa jest to i dla Mbappe się znajdzie

1

Od palenia tego gówna masz śmiech jak świnia kaszel.

1

Mam nowy zajebisty film - "śmierć w Wenecji". Nieźle brzmi co?

2

@Kgorecki2500 Rzeczywistość jest brutalna. Ukrainie potrzeba rekruta i takie akcje będą coraz częstsze

1

@tomek8756 Gavi i Pedri, piękne chłopaki. Tylko albo aż zdrowia im brakuje

4

@Stinger_ W skokach to czasami z konkursu na konkurs się potrafi zmienić. Stoch cały sezon potrafi skakać średnio, a na igrzyskach się o medale zawsze bije

0

@Kgorecki2500 Niby jak ma rację? Tusk rządzi to chyba wygrał. Jak ma się zachowywać? Morawieckiego na stołek wpuścić?

0


To już lepiej było dołożyć i brać tego Osimhena. Przynajmniej strzelałby bramki. Transfer Rayi też dziwny, zwłaszcza, że Ramsdale to świetny bramkarz. O ile wcześniejsze ruchy transferowe Arsenalu mi się bardzo podobały np. wzięcie Trossarda w styczniu, tak w tym okienku ktoś się ewidentnie zapędził. Płacenie takich pieniędzy za Havertza to głupota

3


Pamiętam, że Czeczeńcy dali im wtedy popalić i spuścili niezły łomot w Groznym. To była bardzo krwawa wojna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?