0

@barcelonaLM Jak go podpiszą to oficjalnie uznam, że osoby z działu skautingu Barcelony nie mają pojęcia o piłce nożnej

0

@P33ck Oj takiego Nevilla to widziałbym jako następce Ten Haaga w United. Za rok graliby w championship xD

2

@Bartas7VeB 33 letni Gundogan gra wszystko, bo widocznie jest w stanie. 36 letni Modric biegał dla Realu po 90 minut w każdym meczu i nikt nie płakał.

2

@matirix20 Obaj kozaki, ale chyba Alvareza. Świetny i uniwersalny piłkarz. Każdą pozycję w ataku obskoczy

0

@MesQueUnClub96 U mnie z kolei lekko śniegiem przyprószone, ale wieje tak, że odczuwalna na dworze to chyba z -15 stopni. Najgorzej, że trzeba iść zaraz choinke wyciąć

4

@tomek8756 No Duda musiałby kompletnie na łeb upaść, żeby teraz dalej dawać sobą sterować z tylnego siedzenia. Ma okazję zapunktować na przyszłość

0

@Nazio_87 Przecież ten dziadzia o 3 w nocy z łóżka by nie wstał. Komu on takie bajki wciska. Jak stan wojenny wprowadzili to spał do południa, ale teraz z pewnością trzymał rękę na pulsie

0

@Gaz Chciałbym przeżyć to jeszcze raz...

2


Nawet ładnie strzelali w Ekstraklasie tej jesieni.

0

@LM10GOAT Połowa sezonu a nasz najlepszy napastnik ma 9 goli. Kurla Suarez kiedyś 4 w jednym meczu ładowal. Teraz człowiek docenia te czasy jeszcze bardziej.

0

@Deeespacito Z madryciakow się śmiejecie, że nie szanują swoich legend, a sami robicie to samo. Najpierw z Koemanem, teraz z Xavim. Wy byście byli w stanie nawet Cruyffa na taczkach wywozić jakby wstał teraz z grobu i mu nie poszło w Barcelonie.

3

No to jest problem, że sędzia w tym bandyckim wejściu widział tylko żółtą kartkę

4

@TheNekro94 Wszystko zależy od tego czy im naprawdę będzie się chciało i czy będzie motywacja. Jeżeli Messi wszedłby na takie obroty jak na początku w Interze, to myślę, że mogą powalczyć. Zwłaszcza, że Messi raczej będzie chciał być w formie, bo Copa America niedługo.

5

@Rl9k1nG Dopóki się nie odezwie, to może i tak

22

@avanes Czy ten pojazd po Roque jest teraz z tobą w pokoju?

14

https://x.com/R1FCB/status/1738026147621859723
Żeby się przypadkiem nie okazało, że Guiu jest bardziej przygotowany do gry w pierwszej drużynie Barcelony niż nasz nowy Brazol, a my z niego zrezygnujemy bo wielomilionowe transfery Lewy i Roque muszą grać. Chłopak co wchodzi to strzela, albo daje coś ekstra od siebie. Piłka go szuka i ma dobre wyczucie. Moim zdaniem zasługuje na więcej szans. Zwłaszcza w naszej sytuacji, gdzie atakujący kopią się po czole.

1

Po chuj to się w ogóle stresować. Tą lige może wygrać tylko jedna drużyna

8

https://x.com/WBC24News/status/1737887003968970994
I wy się dziwicie, że Tuskom, Sienkiewiczom i innym Kosiniakom się nie chce z nimi pierdolić i robią swoje. Gość skazany, bez mandatu posła wchodzi sobie na salę, bierze udział w głosowaniu i jeszcze pokazuje takie gesty w sejmie. Z nimi się nie da inaczej.

3

@MichuZ44 Szkoda, że znalazło się dla pirata drogowego i mordercy.

0

@BartqRKO Równie dobrze możesz się położyć spać i już nigdy nie obudzić. Przerażające jest to jak kruche jest ludzkie życie.

1

@Kuba_1 Sergi Roberto jest k**** niezniszczalny

0

@Ojciec5tkidzieci Może tylko ten Va Banque zdejmą, bo większego fachowca od lekkiej niż Babiarz, to nie ma.

4

@Pawel13sz Boras po wódzie wydaje się być fajnym gościem. Taki prosty chłopak z Dębicy

0

@Encore Ten sam poziom, ale DiscoCzarek może więcej wypić.

0


Cóż za przypadek, że takie informacje wypływają akurat po zwolnieniu Kwiatkowskiego

1

@Sysia11 Kiedyś w końcu się zgodzą, ale nie jest perspektywa roku, czy dwóch. Zajmie to trochę więcej czasu

0

@Pedri16Future xDD dorosły chłop się obsral?

2

Ciekawe, czy byli ludzie, którzy serio myśleli, że po tych 8 latach ciągłego opluwania, szydzenia, donoszenia ze strony PiSu, Tusk wróci do polskiej polityki i będzie potulnie wysłuchiwał tego co mają mu do powiedzenia, licząc się z prawem? Dla mnie to było oczywiste, że jak on wróci, to się odgryzie. Tusk wrócił pić kawę i spuszczać w******* tym, którzy przez 8 lat poniżali go, jego rodzinę i całego środowisko. Obecnie wygląda na to, że właśnie skończył pić kawę.

1

@Vernon_Roche Zerowa. Xavi zostaje do końca sezonu

0

@cules100pro Jak zwykle wylizą dupę uefie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?