Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Niedługo minie 10 lat od wypadku Michaela Schumachera. Tyle lat jeździć po 300km/h, centymetry od barier i ryzykując życiem, żeby załatwić się na emeryturze, zjeżdżając na nartach...
6
@Kinginiesta Ja to się zaczynam powoli czuć jak Di Caprio w Wyspie Tajemnic. Nie wiem, która rzeczywistość jest prawdziwa xD
1
@Messibestplayerintheworld Naprawdę myślę, że w La Masii jest jakiś chłopak, który zagrałby lepiej niż ten gościu, który w wieku 22 lat dalej siedzi w lidze brazyliskiej.
8
Lichocka nigdy rozumem nie grzeszyła, ale być posłem partii, która straciła władze i dodawać zdjęcie z reżyserki TVP Info, krzycząc przy tym o obronie niezależności mediów publicznych jest co najmniej wymowne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Awtameok_Klana @norbi77 @HypeR Dzięki Panowie. Zachęciliście mnie do odpalenia.
5
@IronSanHybrid Hahaha ja pierdole alleluja Andrzej Duda
13
PiS to jest wstyd dla Polski. Zdecydowanie najgorsza partia od upadku komunizmu.
2
@IronSanHybrid To on jeszcze nie śpi? Wieczorynka już dawno była
12
@barcelonaLM Ja pierdole co farsa. Najgorsza partia w Polsce.
0
@HypeR Jak wypadł Ritchson w tym serialu "Reacher" na Amazonie? Tom Cruise aktorsko kozak, ale jako fan serii książkowej muszę przyznać, że nie pasował do tej roli.
0
@Gaz Ależ zajebisty to był turniej
9
Obecnie byłby naszym najlepszym grajkiem z przodu. W Arsenalu kozak absolutny
5
@arsenallondyn0 Nie mogę patrzeć na te portugalską świnie z opaską kapitana
0
@Herato Nam w Polsce łatwo jest oceniać, bo siedzimy sobie w ciepłych domach i tematem tygodnia jest Braun z gaśnica w sejmie. Za naszą wschodnią granicą rzeczywistość jest zupełnie inna. Tam kładziesz się spać i nie wiesz, czy zaraz na głowę nie spadnie ci ruska rakieta. Braki w dostawie prądu, wody, czy ciepła to już niemal codzienność. Ludzie praktycznie codziennie tracą kogoś bliskiego. Nie każdy nadaje się do siedzenia w okopie, na mrozie. Nie każdy chce uczestniczyć w czymś tak brutalnym jak ta wojna, nie każdy chce zabijać. Ja tam to rozumiem i sam osobiście nie wiem jakbym postąpił w podobnej sytuacji. Moim zdaniem Ci co są u nas legalnie, to nie powinno być mowy o jakiejś przymusowej deportacji. Obecnie mężczyzni w wieku poborowym nie mają możliwości legalnie przekroczyć granicy, więc jeśli zostaną złapani powinni być odsyłani z powrotem.
0
@Cvzx Sławek Peszko
1
Mógłby jutro wyjść Ferminem i Casado w środku, ale nie. Pewnie standardowo będzie Romeu i Roberto. Niezrozumiałe jest dla mnie to, że Fermin gra tak mało. Zwłaszcza po tym jak zagrał z Realem, potem mvp z Szachtarem. Myślałem, że po kontuzji Gaviego będzie grał więcej, a tu się narazie nie zanosi.
4
ŚP. Jan Nowicki o naszym nowym zimowym wzmocnieniu. Warto przypomnieć.
1
@abram3k Teraz Romeu z Roberto pokażą jak chodzi piłeczka.
0
@speed1 No organizm musi się przyzwyczaić, ale Xavi też mu nie pomaga tym, że non stop katuje go po 90 minut.
Brakowało jeszcze tego, żeby pojechał na kadrę Hiszpanii się kopać z jakimś Cyprem.
5
Ciekawe, czy Deco już dzwonił do Pedriego, żeby sprawdzić, że nie symuluje kontuzji
11
Ten Krychowiak w Barcelonie to jedna z bardziej absurdalnych plotek jaką słyszałem. Przecież to już zdecydowanie lepiej byłoby, żeby Xavi osobiście zagrał.
5
Znowu Bierzemy kolejnego Prince'a, albo Oriola?
1
Lipsk tanio skóry nie sprzeda. Ciekawy dwumecz może być.
4
I elegancko. Znowu moje dwie ulubione drużyny się spotykają. Napoli już nie tak mocne jak sezon temu, ale to wciąż będzie ciekawy sprawdzian dla ekipy Xaviego. Szansa na ćwierćfinal dla Barcy jest spora
0
@LaLigaPD Za Mudryka Chelsea daje 70, Hojlund co strzelił 20 goli w całej karierze 75 to Angole na Raphinhe, mistrza Hiszpanii co najmniej 80 mogą wyłożyć
5
Tak, naprawdę
2
Cały DiscoCzarek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kuba_1 Parę tygodni słabszej gry i już takie opinie. Widzę, że większość już zapomniała, że ten sam Kounde przed kontuzją był jednym z najlepszych obrońców w Europie. Może potrzeba mu więcej czasu, żeby znowu wejść na dobre obroty