55

Oriol wczoraj partidazo. Ciekawe kiedy my wreszcie skończymy ściągać takich placków na zapchajdziury. Każdy śmiał się z transferu Paulinho, ale on to był piłkarsko ze dwie półki wyżej niż Romeu.
Szczerze mówiąc to ja wolałbym oszczędzić te 3 miliony euro i grać kimś młodym z rezerw np. Casado. Przynajmniej człowiek by się mniej irytował, gdy wiesz, że ewentualny błąd popełnia mlodziak, z którego jeszcze może coś kiedyś być.

2

@sebo939 Kounde po kontuzji to jest poziom Ekstraklasy. Straszny zjazd

0

@Ziemny Ale to też są koty w worku. Inaczej zarządza się kadrą Girony, czy Brighton, gdzie trener jest największym autorytetem, a inaczej kadrą Barcelony, gdzie masz wielu utytułowanych, doświadczonych zawodników i do poskromienia dochodzi Ci ego gwiazdeczek.

7

@Faro No to może pora zacząć zatrudniać trenerów, którzy mają kompetencję do prowadzenia tak wielkiego klubu, a nie strzelać po kolejnych wynalazkach jak Tata Martino, Setien, czy Xavi nie mający żadnego doświadczenia na takim poziomie. Winą Xaviego jest to, że ta robota go przerosła, że ma za małe doświadczenie? Moim zdaniem nie. Chłop chciał pomóc klubowi swojego życia, a Laporta wrzucił go na gorące krzesło bo nie miał nikogo innego. Przecież sam wcześniej wyśmiewał Fonta, że swoj projekt opiera tylko na Xavim i niczym innym. Wyszło co najwyżej średnio, ale jebanie go od góry do spodu za wszystko zaczyna się robić śmieszne, bo tak na dobrą sprawę, to on niczego jeszcze w tym sezonie nie przegrał.

3

@Faro Tak jest zwalniajmy trenerów nawet co dwa miesiące. Podpadnie La bambie decyzjami, to odrazu out. Dziwnym trafem kluby grające najlepiej na świecie mają jednego trenera przez wiele lat.

3

@Ziemny Conte to koszt 10 milinów euro w górę, 3 razy tyle co Xavi. Do tego konfliktowy i w lidze mistrzów zazwyczaj się kompromituje. Flick sprawdzony tylko w jednym środowisku, nigdy nie wyszedł poza swoją strefę komfortu. Tak na prawdę to kot w worku. Bielsa nie trenował nigdy klubu z topu, poza tym jest selekcjonerem Urugwaju.
Nie ma obecnie sensownych nazwisk na rynku dlatego Xavi dojedzie do końca sezonu. Wtedy zobaczymy co wygramy itp. Jeżeli będzie słabo to w lato uderzymy po De Zerbiego albo Michela.
Już raz wywalismy Valverde w styczniu bo większość tego chciała i zastąpiliśmy na szybko średniakiem Setienem. Wszyscy piali z zachwytu, że gorzej to na pewno nie bedzie. Wtedy też graliśmy na wszystkich frontach i wygraliśmy grupę w Lidze Mistrzów. Przegrany był jedynie superpuchar po świetnym meczu z Atletico. Chyba nie muszę przypominać jak zakończyła się ta zmiana?

0

Kounde i Christensen też kuźwa skały nie do przejścia w tym sezonie xD Byle pachołki nam bramki ładują aż miło

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bartula Nic sobie nie zepsuł. Tak samo jak Koeman. Dokonali tyle dla naszego klubu, że Nawet te średnio udane przygody trenerskie nie są w stanie tego zatrzeć.

40

W takiej grupie śmiechu dostać dwa razy w ryj od jakichś Ukraińców bez stadionu i Belgów, to jest po prostu wstyd.

0

Spokojnie, za 10 minut przypomną sobie, że trzeba gola strzelić.

1

@OskP Właśnie z wolnego rynku to nikogo.

1

Lewandisney znowu przekopie się po czole 90 minut nie stwarzając żadnego zagrożenia z potężną Antwerpią? Kurla no warto mu bulic te 20 baniek za sezon.

0

@Volk Przybliża to jego transfer do Realu

1

Co to za cyrk zaczyna się odpierdzielac?

1

@Hasszz z Roberto to jest tak, że lepiej jak go nie widać. Przynajmniej wiesz, że nic nie zjebał

2

No i brawo Ferran. To on powinien zacząć ten mecz na 9 od pierwszej minuty.

1

@Muevertigo Mentalność. Rok temu po tym zespole było widać głód zwycięstw, ogień, nieustępliwość i walkę do końca. Obecnie zrobiliśmy dwa kroki w tyl w każdym aspekcie.

0

@ShawnC O nim to już nawet nie chce mi się rozmawiać. Miałem nadzieję, że dziś obejrzę na 9 kogoś kto biega i szuka wolnych przestrzeni. Widząc składy mocno się zawiodłem.

1

Weźcie się za grę bo zaraz was Laporta zagoni do układania kostki wkoło Camp Nou. Gdzieś te 3 banki trzeba będzie sobie odbić

0

@Matt_i1992 Pierwsze co zrobiłby Klopp czy Pep to wypierdzielilby takich grajków jak Oriol, czy Roberto.

21

Gramy o 3 bańki euro z drużyną pokroju Legii Warszawa i nie potrafimy na boisku zrobić nic. Chyba trzeba sobie zrobić przerwę od oglądania Barcelony bo ostatnio aż oczy bolą

2

Nie no Oriol i Roberto w pomocy. Nikt normalny nawet dla jaj nie wystawiłby ich obu na raz.

0

@MesQueUnClub96 Stochowa też tańczy bachate czy co?

0

@Ziemny Na zwolnienie Valverde też byl ostatni moment i średniak Setien miał dowieźć sezon do końca. Jak się skończyło chyba każdy pamięta

0

@escarabajo Kibice Milanu pokochaliby Donnarume jeszcze bardziej.

0

@ricardo0705 Pewnie nikt z top 5 nie chce mu dać walki, a co by nie mówić Dos Anjos to znane nazwisko i kasa się będzie zgadzać. Z Gaethje, Oliveirą i Islamem byłby raczej bez większych szans. Z Poirerem nie zawalczy. Jedynie z Chandlerem jakoś go widzę, ale ten chyba zajęty wiecznym czekaniem na McGregora.
Mimo wszystko wolałbym zobaczyć rewanż z Armanem albo Dariushem.

2

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Najbliższa okazja już niedługo bo grają z mocnym Liverpoolem.

2

@Puyolex Nie no Fermin dziś od pierwszej minuty musi zacząć, bo ostatnio gra za mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?