0

@FcPortoFan1999 Nico Gonzalez to coś gra u was w tym Porto?

1

@Katalończyk 99 Ciekawe czy oni w ogóle się z tym stadionem wyrobią na to 125 lecie klubu.

0

@tristan87 Realik walnął focha

1

@FcPortoFan1999 Bierzemy go. W drugą stronę dajemy Lewego i gitara

0

@Mattems Nas nie stać na trenera z topu, a jak ma przychodzić kolejny Setien to już wolę, żeby Xavi został.

1

@fart Akurat Sociedad gra na wysokim poziomie. Powiedziałbym, że wyższym niż BVB, czy Newcastle więc męczarnie z nim, to żaden wstyd.

0

@Kgorecki2500 Morale tego batalionu będzie świetne. Nie będzie to miało żadnej wartości bojowej. Skończy się jedynie rzezią ludzi, bo pewnie poddanie też nie wchodzi w grę, jak za plecami idą ci kadyrowcy z Czeczenii i strzelają do każdego, kto nie chce walczyć.

2

@LM10GOAT Czysto teoretycznie mamy dobrych zawodników pod jego ulubione wahadełka, ale gość jest mocno konfliktowy. W Lidze Mistrzów od x lat idzie mu podobnie do Xaviego w sumie. Do tego pewnie pensja 2 razy taka jak Xavi.

0

@Rust_Cohle Pewnie 3 wygrają. Tylko z Liverpoolem przeczuwam stratę punktów.

2

@Katalończyk 99 A moim zdaniem on taktycznie potrafi zespół przygotować. Wystarczy popatrzeć jak potrafi zjeść Ancelottiego. Problem jest w tym, gdy ten plan nie działa i trzeba reakcji. Może zmiany w sztabie trenerskim by mu pomogły. Z całym szacunkiem do jego brata, ale może pora wziąć kogoś bardziej doświadczonego na asystenta, a nie kurczowo trzymać się jednego. Nawet Guardiola zmienia członków sztabu.

0

@DaPidejpi Tak. Patrząc na niego mam vibe oglądania czeladnika z madery w jego ostatnich podrygach w Manchesterze. Zero pożytku na boisku, ciągła frustracja i bezradność. Może będzie trochę lepiej, ale ciągle nie wystarczająco na Barcelonę, jeśli chcemy rywalizować z najlepszymi.

0

@bari_94 Akurat wygraną z Galatasaray w Stambule to szanuje. Turasy zrobili taki kocioł, jazgot i huk, że na prawdę szło w pory narobić.

0

@barteq Kadrę mamy co najwyżej średnią. Mamy braki Praktycznie na każdej pozycji nie licząc środka obrony. Mamy 13/14 zawodników nadających się do gry z czego połowa z nich nie ma nawet 21 lat.

0

@tbas Nie wiem. Powinien się zaleczyć do końca, ale Martinez też jest szklany i jak będzie dużo grał zaraz się rozwali.

4

@Cvzx Jak można wyjebać trenera, który zdobył ci 2 puchary w sezonie, w tym pierwsze mistrzostwo od 4 lat? Zwłaszcza w naszej sytuacji, gdzie musimy oglądać każde euro po 3 razy zanim je wydamy. Zasługiwał na szansę i tyle. Pora zrozumieć, że czasy, gdy mistrzostwo zdobywaliśmy rok do roku się skończyły. Teraz każdy zdobyty puchar musimy traktować jak wielki sukces. Już nie jesteśmy dominatorem, czy europejskim hegemonem. Przynajmniej na razie.

0

@TheNekro94 Na polecenie trenera? Chyba raczej przychodzą gracze na których nas stać. Psioczenie na Busiego, Griezmanna, czy Dembele było w pewnym sensie zrozumiałe, ale chyba każdy, który chciał ich odejścia nie chciał zastępować ich Oriolem Romeu, Ferranem Torresem, czy dzieckiem Yamalem. Dodatkowo te Tebasowe limity doprowadziły do tego, że takiego Griezmanna to musieliśmy sprzedać. Nawet jakby go chciał Xavi zostawić, to nie zmiescilibysmy jego pensji w limicie, albo nie bylibyśmy w stanie rejestrować innych zawodników. Jesteśmy w dupie finansowej i o to się wszystko rozbija.

0

@tbas Christensen to ponoć od początku sezonu gra z jakimiś dolegliwościami. To też może mieć wpływ

1

@mientusek1407 Xavi nie ma tego komfortu co Czesiek, bo Lewy sobie zrobił jakąś wkrętke w głowie i częściej przebywa w strefach defensywnego pomocnika, albo na skrzydle. Nie da się grać lagi jak nie ma napastnika w polu karnym.

0

@partymaker Frenkie De Jong?

2

@Kalin33 Ta niesamowita drużyna była mocna tylko w śmiesznym sezonie covidowym. Ostatnie osiągnięcia Flicka, to raczej kompromitacje z kadrą Niemiec. Gościu ma tryplet na koncie, ale tak na prawdę też jest niewiadomą.

5

My lepiej wyglądaliśmy z 40-letnim Alvesem na boku i Adamą Traore na skrzydle.

0

@sintesox Z takim to znaczy jakim? Panuje tu przekonanie jakbyśmy mieli kadrę na poziomie jakiegoś Manchesteru City, a tak na prawdę jesteśmy słabi. Lewy emeryt, Ferran, Raphinha są słabi. Felix nie nasz i przyszedł się odbudować, a Yamal to dziecko. Okej, stać nas na więcej niż 1 celny strzał z Szachtarem, ale kadrę mamy tak na prawdę słabą.

1

@clyde Karny jest jak sędzia gwiźnie

0

Kurla to już czeladnik w ostatnim sezonie w Manchesterze się lepiej gibał na boisku niż Lewy.

5

Przegrywamy z drużyną, która ma stadion rozjebany przez wojnę i musi tułać się po Europie jak jakiś cyrk obwoźny. Drugi mecz z rzędu gramy totalne gówno.

10

Bardzo ciekawe jest to, że zagraliśmy świetne 60 minut z Realem Madryt, potem mieliśmy tydzień przerwy i teraz gramy drugi mecz z rzędu fatalnie. Czyżby porażka w klasyku, w wiadomo jakich okolicznościach aż tak zabiła morale tej ekipy? Ewidentnie widać, że coś się nie klei. Zaczęliśmy się cofać w rozwoju.

6

W kiepskim świecie Kiepskie sprawy, marne życie i zabawy.

7

Kurla to już atak Jutgla-Luuk-Ilias Akomach robił większy dym na boisku, niż nasze dzisiejsze asy.
Może to zasługa tego, że za plecami mieli Riquiego Puiga, a nie jakiegos tam Gundogana.

3

@Firestone Tam jest właśnie miejsce dla takich piłkarzy jak Raphinha, czy Torres.

2

@P33ck Lewy gra nawet gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?