1

@gumaz Trójka z tyłu. Christensen -Araujo-Inigo. Balde z Cancelo na bokach. Gavi-Gundo-Fermin w środku. Felix i Ferran z przodu. Tak bym to widział.

0

@FCBparasiempre Nie przesadzaj. Legia, czy Raków zebrałyby od tego Szachtara wciry.
Po drugie, mierzmy siły na zamiary. To już nie jest Barca Guardioli, czy Barca z Messim. Teraz jesteśmy drużyną jak każda inna. Musimy się cieszyć z każdego zwycięstwa. Ciągłe życie historią do niczego nas nie zaprowadzi

3

@Benz To znaczy jak powiem tak. Ogólnie jest mi szkoda, że ciężko zachorował, ale niestety przegapił szansę na zamilknięcie.

1

@karolup Jakby był na prawdę dużo lepszy to by dostawał. Patrz na przykład Yamala, czy Fermina.

0

@karolup Bo potrzebny był doświadczony gracz, który nie będzie jęczał w razie jakby nie było dla niego minut.

1

@LaLigaPD Jeżeli będzie się w takim tempie rozwijał, to ja bym go u nas widział szczerze mówiąc.

0

@Szmulek Dlatego wyścig o tytuł w PL będzie ciekawy. Arsenal, Liverpool no i Totki mają szansę

0

@FCBparasiempre Więcej optymizmu panie. Zobacz jakimi chłopakami my gramy. Przed sezonem nikomu nie śniło się, że na ligę mistrzów będą wychodzić Fermin, Yamal, Guiu, czy Casado.

25

Gitara jest. Komplet 9 punktów przy licznych kontuzjach, lider grupy, awans praktycznie zapewniony, a więc plan minimum na obecną chwilę wykonany. Trzeba wygrać grupe. Potem liczyć na dobre losowanie w 1/8, powalczyć o 1/4, a najlepiej to do niej awansować i będzie to dobry występ w tegorocznej Lidze Mistrzów naszej kochanej Barcelony.

1

@agaFCB Zaraz go będą sprzedawać w pakiecie z wiecznym polamancem Pedrim, a później będzie zdziwienie, że nie ma kim rotować.

1

@Simone Na Bayern to możemy isc, ale nie z Guiu, Casado, Alonso, Romeu, czy Yamalem na boisku. Jedni to jeszcze dzieci, a jedni w ogóle się na ten poziom nie nadają.

22

@abram3k xDD to jest 16-latek. W dupach się wam przewraca

1

@hayek Jak mamy być drużyną, skoro połowa podstawej jedenastki się leczy, a druga połowa wraca po urazach xD. Nawet nie mają kiedy się zgrać

5

No cóż, Real w sobotę musi. Jakiekolwiek punkty dla nas uznam za fantastyczny wynik. Nawet wymęczone 0:0. Niestety mamy 6/11 grajków z podstawowej jedenastki rozwalone. To jest jeden wielki dramat i tak nie może być.

0

@sk13 Jakby został Ansu, albo Abde to byśmy Felixa nie zarejestrowali. Jak się nie obkrecic, dupa z tyłu.

0

Przy obecnej eksplozji talentu Fermina, po prostu debilizmem będzie przyśpieszanie powrotu Pedriego na jakieś el Clasico. Już niech się leczy, tyle ile trzeba. Najważniejsze, to żeby Frenkie wrócił

3

Fermín López Marín dziś z brameczką

4

@PatrykBarca Kto taki mądry i mówi, że Gundogan gra słabo? Ma inne zadania niż w City, nie robi takich liczby, ale pod nieobecność Frenkiego i Pedriego trzyma nam cały środek pola za mordę.
Gość robi mega robotę. Ja tam jestem z niego zadowolony.

2

@Popitek12 Tak, ale Newcastle go nie puści. Nawet za te 10 miesięcy będą wołać chorą kwotę

4

@DaPidejpi Trochę tego bylo, więc na szybko: Z Sevillą, z Galatasaray, z Realem ze 3 razy, z Villarealem, z Bilbao. Krótką pamięć macie? Już zapomnieliście jak nam ratował 3 punkty z Sevillą kładąc Rakitica na glebie? Co grał w SPH z Realem? Chłopak ma 20 lat, a już ma grać partidazo co mecz jak Messi? Dajcie sobie na wstrzymanie. Gdyby w zarządzie byli tacy porywczy, to De Jonga, czy Ter Stegena też już byśmy posprzedawali, bo mieli fatalne okresy, a można było za nich przytulić dobrą kasę.

2

No i lipa. Starcie Jon Jones vs Stipe Miocic wypada z karty UFC 295, przez kontuzje Goata. W zastępstwie Pavlovich vs Aspinall o tymczasowy pas wagi ciężkiej

12

@damiano996 No nie można by. Dopóki kadra była kompletna, to Xavi ładnie rotował w tym sezonie. Minuty dostawał Fermin, Yamal. To, że teraz nam wypadło 5 gości z podstawowej jedenastki, to niestety ograniczylo mu pole manewru, a i tak nie boi się wpuścić takiego Guiu na boisko.

3

@lntrowertyk Gundo to nie Neymar, czy inny Coutinho, że ma się wyróżniać. Gość odpierdziela tyle czarnej roboty, trzyma cały środek pola za mordę mając parodyste Romeu obok. Cały czas pokazuję klasę.

1

@ShawnC Dobrze, że takie zjeby nie były kibicami, gdy Messi na początku łapał mięśniówki. Pewnie byście go sprzedali do Chelsea, czy innego Interu, bo parę razy wypadł przez uraz.

18

@bari_94 Zarzuty to może nie, ale widzę, że większość już zapomniała, że baxton mataczyl w sprawie. Przez to, że publikował dane jednej z dziewczyn, kilka innych wycofało się z ujawnienia swoich przypadków.
W jednym rzędzie ze Stuu, czy Dubielem bym go nie stawiał, ale swoje za uszami ma i na pewno żadne politowanie mu się nie należy.

3


Nie wiem czy było, więc warto wspomnieć, że urodziny obchodzi dziś Alex Zanardi. Niesamowity gość. Pamiętam jak 2 lata po utracie nóg już popylał BMW w WTCC obok Priaux.

13

@VegetaPolska Już jest Twoja. Nie ma innej opcji.

1

@DonMatteo901 Kurła jeszcze nie widziałem, żeby po przegranym meczu wzięli to na klatę i przyznali się, że zagrali do dupy. Zawsze jest jakieś ale, wymówki. A to sędzia nie taki, a to rywal agresywny, a to rasizm na trybunach. Nawet po derbach z Atletico, gdzie nie istnieli były wymówki.

1


Ale to jest dobre

1

@Lionel_Messi10 Pamiętam jak wymiatał na mundialu w Rosji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?