15

180 (!) Drużyna rankingu FIFA robi sobie na nas 4 punkty w dwumeczu. Przecież to jest totalna kompromitacja

2

@mate92 Poniżej 7 Konfy

1

@MesQueUnClub96 Mógł nie trafić w bramkę

0

@Ojciec5tkidzieci Wreszcie. Brawo młodzież. O to chodzi

0

@Vampir707 Milik

26

@kulek22 Wygrali, ale przegrali

0

Nasz ewentualny występ na Euro u somsiadów nie ma żadnego sensu. 180 drużyna z rankingu FIFA gra z nami jak równy z równym drugi mecz z rzędu.

0

@Emhyr "Jak zrobić tak, żeby zarobić, a się nie narobić"

0

@Commando Prywatyzacja*

2

@Pawlak1992 Jak Kaczyński umrze, to PiS się rozleci. Te wszystkie Morawieckie, Ziobry i inne Czarnki się zagryza między sobą

1

Mikel Probiola też łeb dobry. Jak chciał grać na wrzutki to trzeba było Bukse od 1 minuty wystawić

0

@RafiVeB Homokomando to nie, ale od jutra będą czarnych inżynierów po domach kwaterować podobno

1

@barcowy1899 Myślę, że teraz to bardzo chętnie, ale za słaby wynik zrobili, żeby ktokolwiek z Pisu był zainteresowany.

1

@require Zamykaj się w domu i nie wychodz. Zaraz zgraja inżynierów z bliskiego wschodu opanuje twoje miasto

3

"ALE W KOŃCU MAMY OKAZJE" rzekł Robert Podolinski w 46 minucie meczu z Mołdawią.

1

Milik do bazy. Buksa wejdzie, raz łeb dołoży i gol będzie.

6

@avanes Po co ma to robić, jak może dogadać się z Tuskiem? Na koalicji z PiSem straciłby wszystko to, co zbudował do tej pory.

9

@Zoker I Bardzo dobrze.

20

Pięknie będzie zobaczyć jak te wszystkie Kanie, Rachonie, Konrady Węże i inne Holeckie wylecą na zbity pysk

0

@tobiasson92 Ogórek to chociaż buźkę ma niegłupią to gdzieś się zaczepi, ale Rachon to już tylko TV Trwam

3

Mołdawia jest.od nas po prostu lepsza.

0

Przez 8 ostatnich lat, Polcy i Polaki...

1

@Chucky Cry more

2

@barcanawieki Co w tym dziwnego? Od lat mają swój betonowy elektorat, który co by się nie działo da im 30% głosów. Słaby wynik


0

No niestety rywal potrafi wymienić więcej niż dwa podania i nie wstaje jutro o 5 do roboty, więc mogą być problemy naszych orłów

7

Podolinski zdziwiony, że Mołdawia nie wyszła przestraszona. Dopiero co nas ojebali 3:2, jak najgorszych frajerów, to kogo mają się bać?

1

@DonMatteo901 PZPN za Kuleszy to jest jedna wielka kompromitacja

1

Znowu ten niebezpieczny Nicolaescu

0

@Dertinho Potrafi biegać

1


Ale jak to? Nie chcą przyjąć swoich braci w wierze? Pewnie znowu spłynie wszystko do Europy, no bo gdzie indziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?