Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
180 (!) Drużyna rankingu FIFA robi sobie na nas 4 punkty w dwumeczu. Przecież to jest totalna kompromitacja
2
@mate92 Poniżej 7 Konfy
1
@MesQueUnClub96 Mógł nie trafić w bramkę
0
@Ojciec5tkidzieci Wreszcie. Brawo młodzież. O to chodzi
0
@Vampir707 Milik
26
@kulek22 Wygrali, ale przegrali
0
Nasz ewentualny występ na Euro u somsiadów nie ma żadnego sensu. 180 drużyna z rankingu FIFA gra z nami jak równy z równym drugi mecz z rzędu.
0
@Emhyr "Jak zrobić tak, żeby zarobić, a się nie narobić"
0
@Commando Prywatyzacja*
2
@Pawlak1992 Jak Kaczyński umrze, to PiS się rozleci. Te wszystkie Morawieckie, Ziobry i inne Czarnki się zagryza między sobą
1
Mikel Probiola też łeb dobry. Jak chciał grać na wrzutki to trzeba było Bukse od 1 minuty wystawić
0
@RafiVeB Homokomando to nie, ale od jutra będą czarnych inżynierów po domach kwaterować podobno
1
@barcowy1899 Myślę, że teraz to bardzo chętnie, ale za słaby wynik zrobili, żeby ktokolwiek z Pisu był zainteresowany.
1
@require Zamykaj się w domu i nie wychodz. Zaraz zgraja inżynierów z bliskiego wschodu opanuje twoje miasto
3
"ALE W KOŃCU MAMY OKAZJE" rzekł Robert Podolinski w 46 minucie meczu z Mołdawią.
1
Milik do bazy. Buksa wejdzie, raz łeb dołoży i gol będzie.
6
@avanes Po co ma to robić, jak może dogadać się z Tuskiem? Na koalicji z PiSem straciłby wszystko to, co zbudował do tej pory.
9
@Zoker I Bardzo dobrze.
20
Pięknie będzie zobaczyć jak te wszystkie Kanie, Rachonie, Konrady Węże i inne Holeckie wylecą na zbity pysk
0
@tobiasson92 Ogórek to chociaż buźkę ma niegłupią to gdzieś się zaczepi, ale Rachon to już tylko TV Trwam
3
Mołdawia jest.od nas po prostu lepsza.
0
Przez 8 ostatnich lat, Polcy i Polaki...
1
@Chucky Cry more
2
@barcanawieki Co w tym dziwnego? Od lat mają swój betonowy elektorat, który co by się nie działo da im 30% głosów. Słaby wynik
0
No niestety rywal potrafi wymienić więcej niż dwa podania i nie wstaje jutro o 5 do roboty, więc mogą być problemy naszych orłów
7
Podolinski zdziwiony, że Mołdawia nie wyszła przestraszona. Dopiero co nas ojebali 3:2, jak najgorszych frajerów, to kogo mają się bać?
1
@DonMatteo901 PZPN za Kuleszy to jest jedna wielka kompromitacja
1
Znowu ten niebezpieczny Nicolaescu
0
@Dertinho Potrafi biegać
1
Ale jak to? Nie chcą przyjąć swoich braci w wierze? Pewnie znowu spłynie wszystko do Europy, no bo gdzie indziej.