0

@RosjaninBut A czyli najpierw to #muremzamundurem, ale jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i się postawił, to będzie jechany. Żałośni są.

8

Panie Boże miej w opiece Araujo na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju

7

@Popitek12 Setka to jest dobra, jak masz jeszcze 0,7 w pogotowiu

3

@Kgorecki2500 Egipt ma offset na Abramsy, to ręki na Izrael (pupilków USA) nie podniesie.

11

Brak Frenkiego i Kounde na rządowych. Bez dwóch najlepszych zawodników tego sezonu. Nie wróży to zbyt dobrze.

0

@tristan87 Nie wiem, ale kolega mówił, że tak.

10


Myślę, że ma to w dupie

2

@barcanawieki Nie no kurwa, PiS prawie 40%. Nie ma ratunku dla tego kraju

19

@Culers 15 października, ale cena trochę wzrośnie

1

@macio_944 Te Jarek, minister do spraw bezpieczeństwa, gdzie byłeś jak rosyjskie rakiety wlatywały do Polski?

0

@gumaz Polskiej armii nie stać, żeby takich ludzi tracić. Czerwona kartka dla Błaszczaka

4


Robi wrażenie, to jak ten system u nich sprawnie działa. Każdy dostał broń, balistyke i przydział do tego w czym się szkolił.
U nas w podobnej sytuacji, to nie w wiem, czy starczyłoby dla każdego butów.

0

W "Wyspie tajemnic" Di Caprio od początku był psychiczny? Czy jednak go tam otruli i zeswirowal w tym ośrodku? Oglądałem to już tyle razy i za każdym razem się czlowiek zastanawia.

1

@tomek8756 Teraz już za późno na rozmowy. Idf ich zutylizuje

5

@Ojciec5tkidzieci Wydaje mi się, że Kowalski tak na prawdę to ma w domu ołtarzyk Tuska. Przecież, gdyby nie Donald, to on nie miałby co w życiu robić

8


Dawać mu McGregora

2

@DLFCB Ale to spojrzenie ma takie sukowate jednak. Przynajmniej na tym zdjęciu

5

Wygrał Paweł Kozioł

0

@TR3YWAY Hołownia najwięcej wygrał w tej debacie.

3

Blondyna to niezły Goebbels pisowski.

0

@Colon Nie powiedział nigdy nikt

1

Miał przedstawić stanowisko swojej partii, a było tylko Tusk, Tusk i Tusk.

0

@Wierzbin Nie bo bramkarz w takie sytuacji skupia się na piłce, a nie tym co robi jakikolwiek zawodnik

5

@mordini123 Ligi Mistrzów w środę nie ma, ale ligę kobiet, której nikt nie ogląda to będą transmitować

1

@DaPidejpi Fajnie jakby Juve w Top4 nie było.

3

@Romario87 Tak to jest jak się pozwala sobie wjebac gola w 18 sekund. Sami sobie jesteśmy winni

1

@VegetaPolska Z Sevillą go widziałeś, czy zajęty byłeś pisaniem do kolejnych dupeczek?

3

@Herato Takiego jak Messi to już nie będzie

3

Październik, a my już pół składu rozjebane. Dobrze, że grupę LM łatwą mamy, bo znowu byśmy nie wyszli

0

Mareczkowi to by się przydała poważna konkurencja w bramce, a nie taki Inaki Pena, który nie jest dla niego żadnym rywalem. Najlepszy Ter Stegen to był, gdy u nas siedzieli Bravo i Cillessen. Owszem ma czasami okresy wybitnej gry, jak na przykład w zeszłym sezonie, ale nikt mi nie powie, że dobra rywalizacja wyszlaby mu na gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?