Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut A czyli najpierw to #muremzamundurem, ale jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i się postawił, to będzie jechany. Żałośni są.
8
Panie Boże miej w opiece Araujo na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju
7
@Popitek12 Setka to jest dobra, jak masz jeszcze 0,7 w pogotowiu
3
@Kgorecki2500 Egipt ma offset na Abramsy, to ręki na Izrael (pupilków USA) nie podniesie.
11
0
@tristan87 Nie wiem, ale kolega mówił, że tak.
10
Myślę, że ma to w dupie
2
@barcanawieki Nie no kurwa, PiS prawie 40%. Nie ma ratunku dla tego kraju
19
@Culers 15 października, ale cena trochę wzrośnie
1
@macio_944 Te Jarek, minister do spraw bezpieczeństwa, gdzie byłeś jak rosyjskie rakiety wlatywały do Polski?
0
@gumaz Polskiej armii nie stać, żeby takich ludzi tracić. Czerwona kartka dla Błaszczaka
4
Robi wrażenie, to jak ten system u nich sprawnie działa. Każdy dostał broń, balistyke i przydział do tego w czym się szkolił.
U nas w podobnej sytuacji, to nie w wiem, czy starczyłoby dla każdego butów.
0
W "Wyspie tajemnic" Di Caprio od początku był psychiczny? Czy jednak go tam otruli i zeswirowal w tym ośrodku? Oglądałem to już tyle razy i za każdym razem się czlowiek zastanawia.
1
@tomek8756 Teraz już za późno na rozmowy. Idf ich zutylizuje
5
@Ojciec5tkidzieci Wydaje mi się, że Kowalski tak na prawdę to ma w domu ołtarzyk Tuska. Przecież, gdyby nie Donald, to on nie miałby co w życiu robić
8
Dawać mu McGregora
2
@DLFCB Ale to spojrzenie ma takie sukowate jednak. Przynajmniej na tym zdjęciu
5
Wygrał Paweł Kozioł
0
@TR3YWAY Hołownia najwięcej wygrał w tej debacie.
3
Blondyna to niezły Goebbels pisowski.
0
@Colon Nie powiedział nigdy nikt
1
Miał przedstawić stanowisko swojej partii, a było tylko Tusk, Tusk i Tusk.
0
@Wierzbin Nie bo bramkarz w takie sytuacji skupia się na piłce, a nie tym co robi jakikolwiek zawodnik
5
@mordini123 Ligi Mistrzów w środę nie ma, ale ligę kobiet, której nikt nie ogląda to będą transmitować
1
@DaPidejpi Fajnie jakby Juve w Top4 nie było.
3
@Romario87 Tak to jest jak się pozwala sobie wjebac gola w 18 sekund. Sami sobie jesteśmy winni
1
@VegetaPolska Z Sevillą go widziałeś, czy zajęty byłeś pisaniem do kolejnych dupeczek?
3
@Herato Takiego jak Messi to już nie będzie
3
Październik, a my już pół składu rozjebane. Dobrze, że grupę LM łatwą mamy, bo znowu byśmy nie wyszli
0
Mareczkowi to by się przydała poważna konkurencja w bramce, a nie taki Inaki Pena, który nie jest dla niego żadnym rywalem. Najlepszy Ter Stegen to był, gdy u nas siedzieli Bravo i Cillessen. Owszem ma czasami okresy wybitnej gry, jak na przykład w zeszłym sezonie, ale nikt mi nie powie, że dobra rywalizacja wyszlaby mu na gorsze.