0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Popitek12 Przecież ma dobry samochód w tym sezonie. Na początku to był drugi najlepszy w stawce nawet. To, że nie potrafią go rozwijac dalej, to już inna sprawa.

0

@MOLESTA W Polsce jakby ciapaki chcieli wyjść i demonstracje na ulicy robić, to dostaliby wpierdol i tyle by było.

0

@Bernard777 W jego prime go dziadek Messi objechał jak dzieciaka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcepanowyKsiaze W kontekście trenerki nie ma to żadnego znaczenia. No może jedynie daje mu minimalnie większy margines błędu, bo co by się nie działo, to kibice i tak będą go lubieć.

0

@Popitek12 Nie dojadę do lokalu wyborczego, bo na pisorlenie ropy nie ma, a tu prawie rezerwa.

1

@tomek8756 8 lat śledztwa, komisji i ciężkiej pracy, żeby dowieźć, że Tusk oblał kawą Kaczyńskiego.

0

@martin43 To jest zwykłe, przedwybrocze manipulowanie cenami, a nie dobroduszność Orlenu.

1

@FutbolFan To jest taka dzicz, że to aż dziwne, że tam ktoś był w stanie zaplanować i zrealizować zakrojoną na tak szeroką skalę operację terrorystyczną (tak terrorystyczną bo Hamas nie uderza w obiekty infrastruktury wojskowej, tylko w cywilów)

1

@Chaoss Na pewno był potencjał na strzelanie co sezon po 20/25 goli w klubach z Top 5 lig Europy. Szkoda tych kontuzji, ale i tak się nieźle pozbierał

1

@Sulimo A cierpią jak zwykle postronni ludzie.

1

@MichuZ44 Moim zdaniem tak. Wielkie rozczarowanie tego sezonu. Jeździ jak ostatnia ciamajda. Powiedzmy sobie szczerze, dysponując najlepszym samochodem w stawce on musi dojeżdżać w tym Top5 i wchodzić do Q3 praktycznie co wyścig.

5

Kamień na kamieniu tam nie zostanie. Mają pretekst do wjechania na pełnej...

5

@FutbolFan Na razie świętują, ale jak się Żydy ogarną to będzie odpowiedź i do nich. Nie od dziś wiadomo, że Iran stoi za dozbrajaniem hamasu

2

@MichuZ44 Nie no największe ogóry to niepodważalnie Sargent i Stroll.

0

@TurboAntos Maneskin-Honey?

1

@mekston Ocon tak jakby zapatrzył się w Pereza i zapomniał, że jeszcze Hulkenberg jest między nimi

0

@BorzyKrzys On jest jeszcze gorszy według mnie.

0

Świetne są te klasyczne malowania z Gulfa. Oj obejrzałby takiego biało-czerwonego Mclarena z chamską reklamą Marlboro.

1

@LaLigaPD Jedyne czego Pedriemu brakuje to zdrowie. Jak z tym się ogarnie, to jego talent wystrzeli mocno.

0

@titikaka Nie spinaj się tak madryciaku.

1

Patrząc na to co się wyrabia w Izraelu, to aż się wierzyć nie chce, że człowiek człowiekowi może wyrządzać takie piekło. Nie chce wyrokować, kto jest dobry, a kto zły w tym sporze. Wiem, że Izrael względem Palestyny grał ostro i nie fair. Święci nie są, ale moim zdaniem odpowiedź Hamasu też jest grubą przesadą. Po mojemu to jest tak.
Jesteś bojownikiem na wojnie i strzelasz do zolnierza = jesteś żołnierzem
Jesteś bojownikiem na wojnie i strzelasz do cywili, zwykłych ludzi = jesteś zbrodniarzem.

0

@kamilos1214 Z jakiej podobnej pozycji na boisku? Bellingham pomocnikiem jest chyba tylko na papierze.

1

@Nazio_87 Bo Jarek jak widzi Tuska, to piana mu z pyska leci. Nie byłby w stanie nic powiedzieć ze złości.

1

@mekston Nawet niezłe kółko poskładał Hamilton

0

@Matheu12 Do Fame-u nie wróci. Rozpara i Pasternak go nie wezmą

1

@Firestone Piękna okładka.

6

@Sysia11 Akurat Fame postępuje słusznie. Nie ma innej opcji jak wywalić na zbity pysk każdego, kto miał choć trochę powiązań w tej aferze i nie ma żadnej litosci. Ciekawe tylko ilu im zawodników zostanie na koniec xD

0

@DLFCB No to się przywitają. Kibole Legii pobiją kiboli AZ. Później wam zamkną stadion na 3 mecze najwyżej, ale co to na was.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?