1

@BorzyKrzys De Laurentis szybko go do pionu ustawi. Nie będzie mu jakiś szaman z Nigerii fikał

4

@karolup Gra wygląda lepiej niż rok temu. Wyjdziemy z pierwszego miejsca luźno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Oho zaczynamy. Zaraz siatkarze wystąpią na Igrzyskach. Tfuu

19

Widzę, że poziom debaty publicznej przed wyborami puka w dno od spodu. Premier RP proszę ja was.
Ze względu na to co sam odwalał ze swoimi działkami, na jego miejscu wstydzilbym się odzywać w takim tonie do kogokolwiek.

2

@shahman Nikt nam Xaviego obrażać nie będzie!

1

"Technologia Goal-line? To nie jest kwestią ekonomiczną, ale kwestią użytkowania. W sezonie będzie cztery lub pięć sytuacji tego typu, w których w 99% przypadków można zobaczyć, czy jest to bramka, czy nie."
No tak, a później w tych 99% przypadków akurat nie uznają gola Barcelonie z Betisem. Weź ty jebas już odejdź.

7

Geniusz Perez co zawsze pięknie wszystkich ogrywa kapitalną kadrę złożył Ancelottiemu nie ma co. Jeszcze tylko czekać, aż Mbappe w styczniu przedłuży z PSG do 2026.

2

Oglądam sobie Vanilla Sky z 2001 roku. Taki młody Tom Cruise się tam wydaje, a przecież miał wtedy już 39 lat xD

3

@P33ck Szkoda głupoty prezesa. Juve w kryzysie, Roma za słaba, Milan średni. Inter mocny, ale można powalczyć. Mogło Napoli mieć swoje 2/3 sezony dominacji w Serie A, ale niestety szansa została zmarnowana, bo główny architekt sukcesu sprzed roku odszedł.

35

@Popitek12 I co myślisz, że jak wycisniesz te 140kg to jej szczęka opadnie i ucieknie sprzed ołtarza do Ciebie? Wybrała innego, a skoro bierze z nim ślub, to znaczy, że jest pewna swojego wyboru i niczego nie żałuje. Nie psuj jej tego dnia chłopie, bo tylko się ośmieszysz.

1

@Encore We had The best player in the world. Tak powinna brzmieć poprawna wypowiedź

3

@DonMatteo901 Poważni ludzie...

0

@AlphaNumeric Oglądałeś ostatnie 4 mecze, czy bazujesz na tym co było w zeszłym sezonie? Nie da się nie zauważyć, że zrobiliśmy spory progres jeśli chodzi o styl gry.

1

@Emhyr Amerykanie zaraz i Ukraińców i Polaków ustawią do pionu. Za dużo zainwestowali w tą wojne i osłabienie Rosji, żeby teraz dwa państewka kłóciły się o jakieś zboże jak dzieci w piaskownicy.

1

@Ojciec5tkidzieci Ich prawo nie obowiązuje przecież.

0

@Fabik87 Rządowi wyskoczą Ci zaraz z Bellinghamem grającym w ataku mówiąc, że to lepszy pomocnik.

7

23 września 1939 roku urodził się Janusz Gajos. 84 urodziny dziś świętuje. Piękny wiek.

0

@Sulimo Nie no bimberek z Podlasia to top

0

@urbipl Czyli prawdą może okazać się teoria, że Amerykanie nie będą chcieli mieć dużych sił lądowych. Postawią wszystko na marynarkę i lotnictwo (to jest im potrzebne w potencjalnej wojnie z Chinami), a Polska będzie batem w Europie na ruskich, gdyby chcieli fiknąć.

1

@kynio302 Maverick przeleciał

4

@Reviven Myślę, że mimo wszystko radziłby sobie gorzej. Xavi ma ten magnes, że legendarnym zawodnikiem był tak na prawdę chwilę temu. Pewnie każdy zawodnik obecnej kadry jarał się jego grą i dlatego mają do niego dużo respektu. Koeman dla nich to może być prehistoria. Pod uwagę trzeba wziąć też aparycję obu Panów. Xavi ma w sobie coś takiego, że przyciąga ludzi, a Koeman wręcz przeciwnie. Swoją osobowością odpychal od siebie. Wystarczy przypomnieć te wywiady, których udzielał po winku, albo konferencje pomeczowe.

3

@Rastafarnianin Połowa Angoli z Aston Villi przewartościowana x2. Nie odejmuje to oczywiście nic z wczorajszego zwycięstwa Legii

4

@ChampionLW Dla troglodytów z trybun (nie mylić z normalnymi kibicami), to pewnie ważniejsze niż dzisiejsze 3 punkty

1

@Barca1992 Martinez to jest dobry bramkarz i nic ponad to. Specjalista od pojebanych interwencji i od serii rzutów karnych.

1

@jacob345 Ale lidera 1 ligi Górnika Łęczna to ty szanuj

0

@Kidd Co to oznacza dla Roberta Kubicy?

59

Ostatnie 4 mecze to 16 strzelonych goli. Dawno tak nie ładowaliśmy. Xavineta się rozkręca, więc na dniach trzeba spodziewać się nowych informacji o Negreirze, albo Tebas z czymś wyskoczy.

0

Ale co Marcepanek postawił 2:1 na Antwerpię bo "nie ma Oriola" to jego

6

Może to jest ten moment, gdy tym chłopakom coś przeskoczyło w głowie i powieziemy wszystkich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?