Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys De Laurentis szybko go do pionu ustawi. Nie będzie mu jakiś szaman z Nigerii fikał
4
@karolup Gra wygląda lepiej niż rok temu. Wyjdziemy z pierwszego miejsca luźno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Oho zaczynamy. Zaraz siatkarze wystąpią na Igrzyskach. Tfuu
19
Ze względu na to co sam odwalał ze swoimi działkami, na jego miejscu wstydzilbym się odzywać w takim tonie do kogokolwiek.
2
@shahman Nikt nam Xaviego obrażać nie będzie!
1
"Technologia Goal-line? To nie jest kwestią ekonomiczną, ale kwestią użytkowania. W sezonie będzie cztery lub pięć sytuacji tego typu, w których w 99% przypadków można zobaczyć, czy jest to bramka, czy nie."
No tak, a później w tych 99% przypadków akurat nie uznają gola Barcelonie z Betisem. Weź ty jebas już odejdź.
7
Geniusz Perez co zawsze pięknie wszystkich ogrywa kapitalną kadrę złożył Ancelottiemu nie ma co. Jeszcze tylko czekać, aż Mbappe w styczniu przedłuży z PSG do 2026.
2
Oglądam sobie Vanilla Sky z 2001 roku. Taki młody Tom Cruise się tam wydaje, a przecież miał wtedy już 39 lat xD
3
@P33ck Szkoda głupoty prezesa. Juve w kryzysie, Roma za słaba, Milan średni. Inter mocny, ale można powalczyć. Mogło Napoli mieć swoje 2/3 sezony dominacji w Serie A, ale niestety szansa została zmarnowana, bo główny architekt sukcesu sprzed roku odszedł.
35
@Popitek12 I co myślisz, że jak wycisniesz te 140kg to jej szczęka opadnie i ucieknie sprzed ołtarza do Ciebie? Wybrała innego, a skoro bierze z nim ślub, to znaczy, że jest pewna swojego wyboru i niczego nie żałuje. Nie psuj jej tego dnia chłopie, bo tylko się ośmieszysz.
1
@Encore We had The best player in the world. Tak powinna brzmieć poprawna wypowiedź
3
@DonMatteo901 Poważni ludzie...
0
@AlphaNumeric Oglądałeś ostatnie 4 mecze, czy bazujesz na tym co było w zeszłym sezonie? Nie da się nie zauważyć, że zrobiliśmy spory progres jeśli chodzi o styl gry.
1
@Emhyr Amerykanie zaraz i Ukraińców i Polaków ustawią do pionu. Za dużo zainwestowali w tą wojne i osłabienie Rosji, żeby teraz dwa państewka kłóciły się o jakieś zboże jak dzieci w piaskownicy.
1
@Ojciec5tkidzieci Ich prawo nie obowiązuje przecież.
0
@Fabik87 Rządowi wyskoczą Ci zaraz z Bellinghamem grającym w ataku mówiąc, że to lepszy pomocnik.
7
23 września 1939 roku urodził się Janusz Gajos. 84 urodziny dziś świętuje. Piękny wiek.
0
@Sulimo Nie no bimberek z Podlasia to top
0
@urbipl Czyli prawdą może okazać się teoria, że Amerykanie nie będą chcieli mieć dużych sił lądowych. Postawią wszystko na marynarkę i lotnictwo (to jest im potrzebne w potencjalnej wojnie z Chinami), a Polska będzie batem w Europie na ruskich, gdyby chcieli fiknąć.
1
@kynio302 Maverick przeleciał
4
@Reviven Myślę, że mimo wszystko radziłby sobie gorzej. Xavi ma ten magnes, że legendarnym zawodnikiem był tak na prawdę chwilę temu. Pewnie każdy zawodnik obecnej kadry jarał się jego grą i dlatego mają do niego dużo respektu. Koeman dla nich to może być prehistoria. Pod uwagę trzeba wziąć też aparycję obu Panów. Xavi ma w sobie coś takiego, że przyciąga ludzi, a Koeman wręcz przeciwnie. Swoją osobowością odpychal od siebie. Wystarczy przypomnieć te wywiady, których udzielał po winku, albo konferencje pomeczowe.
3
@Rastafarnianin Połowa Angoli z Aston Villi przewartościowana x2. Nie odejmuje to oczywiście nic z wczorajszego zwycięstwa Legii
4
@ChampionLW Dla troglodytów z trybun (nie mylić z normalnymi kibicami), to pewnie ważniejsze niż dzisiejsze 3 punkty
1
@Barca1992 Martinez to jest dobry bramkarz i nic ponad to. Specjalista od pojebanych interwencji i od serii rzutów karnych.
1
@jacob345 Ale lidera 1 ligi Górnika Łęczna to ty szanuj
0
@Kidd Co to oznacza dla Roberta Kubicy?
59
Ostatnie 4 mecze to 16 strzelonych goli. Dawno tak nie ładowaliśmy. Xavineta się rozkręca, więc na dniach trzeba spodziewać się nowych informacji o Negreirze, albo Tebas z czymś wyskoczy.
0
Ale co Marcepanek postawił 2:1 na Antwerpię bo "nie ma Oriola" to jego
6
Może to jest ten moment, gdy tym chłopakom coś przeskoczyło w głowie i powieziemy wszystkich?