3

@_barti Historia uczy, że trenerów można zwalniać po pijaku

0

Borek odpalaj jakiś monolog

1

Zaraz sobie Grzesiu pierdyknie fotke z okolicznościowa koszulką z okazji setnego meczu, w wywiadzie powiedzą, że grali dobrze i ta nieuznana bramka podcięła im skrzydła. Potem miesiąc spokoju

0

@A4ron Michniewicz sam wydał na siebie wyrok kłócąc się o pieniądze

6

Przecież gdyby nie ten karny z pasterzami owiec, to byśmy 1 punkt w dwóch meczach zdobyli.

1

@Sulimo To jeszcze trzeba z Mołdawią wygrać u siebie, a to nie będzie proste

4

Grosik wejście smoka xD

0

Nietykalny Grzesiu zostaje

0

@Antajbandaj Widocznie za mało Morawiecki im obiecal za awans na euro. Na Mundialu był bardziej chojny

3

@MesQueUnClub96 Bronić też nie ma go za co. Gra chujnie jak większość

1

@Sulimo Kto się będzie modlił, ten się będzie modlił. Mi tam się lepiej Euro będzie oglądało bez tych patałachów

2

@Faro To już lepiej samych Ukraińców wystawić. Przynajmniej w piłkę umia grać i maja zespół. Nasze gwiazdeczki im niepotrzebne.

0

Ale w następnym meczu to już na pewno będzie nowe otwarcie.

5

Teraz to się dopiero zacznie. Oni będą z każdą minutą coraz bardziej nakręceni, a nasi coraz bardziej zesrani

7

Zarówno my jak i oni prezentujemy żenujący poziom gry w piłkę.

4

Budzę się rano w albańskim raju, choć niektórym kończy już się tutaj film

0

Nasza największa szansa na 3 punkty dziś to walkower dla gospodarzy. W 1 minucie już odwalają xD

1

@barcelonaLM Na boisku ciężary, to w tym musimy szukać szansy. Może ich sprowokujemy na tyle, że walkowera wyrwą xD

1

@AFA90 Młody człowieku. Ty się zastanów co ty wypisujesz tutaj na forum. To może czytać jego syn

1

Borek to nie jest nalepka na kibel

3

@arsenallondyn0 Piraci bez Deppa mają być? To bez sensu

2


Nie posrają się orły? Pokażą osobowość?

1

@Rewolucja123 Lepszego momentu na historyczną wygraną mogą nie mieć xD

3

@Roobo Takie wypowiedzi lubią się źle zestarzeć. Chciałbym zobaczyć jak Lewy zamyka mu ryj, ale z drugiej strony chciałbym zobaczyć to szambo, które wybije po naszej przegranej xD

19

@Cotutajsiedzieje Ciekawe czy Niemcy sraliby się wtedy, że siedzicie tam u nich w gościnie i piwo pijecie zamiast na froncie być, tak jak obecnie robi to część Polaków w stosunku do Ukraińców.

32

@FutbolFan A potem wjeżdżał Messi cały w kolorach blaugrana i orał ich 90 minut

8

@MesQueUnClub96 Jeden jest ekspertem w TVP, drugi trenuje pastuchów w Arabii, trzeci kompromituje się z kadrą w Mołdawii i gra jak równy z równym z Wyspami Owczymi, a czwarty trenuje klub w Serie A. Odpowiedź jest prosta. Sousa.

11

@Rastafarnianin Jarek dał mu torby z darami, auto z alufelgami, portfel cały wypchany dolarami to teraz tańczy tak jak mu zagra.

9

@Kessie Kurlaaa no nic, trza wstać bo na tym polega odpowiedzialność

4

Plecy mnie bolą jakbym w rurze spał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?