Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@_barti Historia uczy, że trenerów można zwalniać po pijaku
0
Borek odpalaj jakiś monolog
1
Zaraz sobie Grzesiu pierdyknie fotke z okolicznościowa koszulką z okazji setnego meczu, w wywiadzie powiedzą, że grali dobrze i ta nieuznana bramka podcięła im skrzydła. Potem miesiąc spokoju
0
@A4ron Michniewicz sam wydał na siebie wyrok kłócąc się o pieniądze
6
Przecież gdyby nie ten karny z pasterzami owiec, to byśmy 1 punkt w dwóch meczach zdobyli.
1
@Sulimo To jeszcze trzeba z Mołdawią wygrać u siebie, a to nie będzie proste
4
Grosik wejście smoka xD
0
Nietykalny Grzesiu zostaje
0
@Antajbandaj Widocznie za mało Morawiecki im obiecal za awans na euro. Na Mundialu był bardziej chojny
3
@MesQueUnClub96 Bronić też nie ma go za co. Gra chujnie jak większość
1
@Sulimo Kto się będzie modlił, ten się będzie modlił. Mi tam się lepiej Euro będzie oglądało bez tych patałachów
2
@Faro To już lepiej samych Ukraińców wystawić. Przynajmniej w piłkę umia grać i maja zespół. Nasze gwiazdeczki im niepotrzebne.
0
Ale w następnym meczu to już na pewno będzie nowe otwarcie.
5
Teraz to się dopiero zacznie. Oni będą z każdą minutą coraz bardziej nakręceni, a nasi coraz bardziej zesrani
7
Zarówno my jak i oni prezentujemy żenujący poziom gry w piłkę.
4
Budzę się rano w albańskim raju, choć niektórym kończy już się tutaj film
0
Nasza największa szansa na 3 punkty dziś to walkower dla gospodarzy. W 1 minucie już odwalają xD
1
@barcelonaLM Na boisku ciężary, to w tym musimy szukać szansy. Może ich sprowokujemy na tyle, że walkowera wyrwą xD
1
@AFA90 Młody człowieku. Ty się zastanów co ty wypisujesz tutaj na forum. To może czytać jego syn
1
Borek to nie jest nalepka na kibel
3
@arsenallondyn0 Piraci bez Deppa mają być? To bez sensu
2
Nie posrają się orły? Pokażą osobowość?
1
@Rewolucja123 Lepszego momentu na historyczną wygraną mogą nie mieć xD
3
@Roobo Takie wypowiedzi lubią się źle zestarzeć. Chciałbym zobaczyć jak Lewy zamyka mu ryj, ale z drugiej strony chciałbym zobaczyć to szambo, które wybije po naszej przegranej xD
19
@Cotutajsiedzieje Ciekawe czy Niemcy sraliby się wtedy, że siedzicie tam u nich w gościnie i piwo pijecie zamiast na froncie być, tak jak obecnie robi to część Polaków w stosunku do Ukraińców.
32
@FutbolFan A potem wjeżdżał Messi cały w kolorach blaugrana i orał ich 90 minut
8
@MesQueUnClub96 Jeden jest ekspertem w TVP, drugi trenuje pastuchów w Arabii, trzeci kompromituje się z kadrą w Mołdawii i gra jak równy z równym z Wyspami Owczymi, a czwarty trenuje klub w Serie A. Odpowiedź jest prosta. Sousa.
11
@Rastafarnianin Jarek dał mu torby z darami, auto z alufelgami, portfel cały wypchany dolarami to teraz tańczy tak jak mu zagra.
9
@Kessie Kurlaaa no nic, trza wstać bo na tym polega odpowiedzialność
4
Plecy mnie bolą jakbym w rurze spał