0

O ataku pozycyjnym w wykonaniu reprezentacji Polski powinno się książkę napisać. To jest po prostu cos nie do wytłumaczenia xD

1

@Emhyr Na razie niech potwierdzi swoją jakość w kolejnym sezonie grając dla Napoli.

3

@Arkon Z ciekawości obejrzę ten film, żeby ogarnąć o co cała ta inba

1


Potężny Wuja. To był dopiero selekcjoner

4

@Katalończyk 99 Na pewno mają atmosferę

0

@JaroCoach Dziś raczej wygramy, ale w Albanii dostaną w trąbę.

0

@Czajka90 KumanBall. Będą chłopaczki grali tiki taki.

21

@Krystian_Kawalarz xDDD o luju złoty

2

Dziś patałachy na remis z potężnymi Wyspami Owczymi.

2

@SuperPatsonFCB Mówisz o 7 meczach, a teraz popatrz na liczby z całego sezonu. Przecież całościowo Messi nawet w samych G+A był lepszy.

1

@dAvi_2 Złota Piłka - Messi. Haaland będzie musiał pocieszyć się Złotym Andrutem im. Roberta Lewandowskiego.

2

@valdeq Akurat niezłe staty wykręcił, co nie zmienia faktu, że na żadne Top3 nie zasłużył. Za sam Puchar Króla? Na Mundialu nic nie pokazał, w Lidze Mistrzów dostali wciry. Ligę przegrali z Barceloną. O czym my tu w ogóle rozmawiamy? Na 3 miejscu albo Mbappe, albo ktoś z City.

3

@Janas11224 Klub przechodzi największy kryzys instytucjonalny, organizacyjny i sportowy od x lat, a mimo to i tak byliśmy w stanie wygrać mistrzostwo Hiszpanii z faworyzowanym Realem, gdzie o naszej sile często stanowili dzieciaki pokroju Gaviego, czy Pedriego. Trochę cierpliwości ludzie.

0

@patrykppp17 Dobrze, że ta Aston Villa się nabrała na niego i go wzięła od nas. Największym plusem jest to, że go nie ma na naszej liście płac

0

@TheNekro94 Z nartami, bo bez będzie za duża różnica wagi.

0

@FcPortoFan1999 Warto pamiętać, że każdy metr wyzwolonej ziemii to krew, pot i kolejne ofiary obrońców Ukrainy.
Cholernie ciężka sytuacja

3

@pixi77 XD nawet Colina pochwalił Marciniaka za ten finał, ale jakiś Jasiek z FcBarca.com zna się lepiej. Gdyby popełniał tak ewidentne rzekome błędy, o których tu piszesz to nie sędziowałby potem finału Ligi Mistrzów.

0

Komentarz usunięty

5

@barcelonaLM Konrad Wonsz. Wiadomości TVP Info

6

@Cotutajsiedzieje Ale im ten mundial siadł na banie. Coś pięknego.

0

@PatrykBarca Drągowski to przecież gra w Serie B, a nie lidze Top 5

9

@GeneralXavi Dlatego śmieszne jest przypieprzanie się do Gaviego. Chłopak ma 19 lat i 100 meczów rozegranych dla Barcelony. To, że teraz ma słabszy okres, nie oznacza, że te minuty, które obecnie zbiera nie zaprocentują np. za 2/3 lata.

4

@bartas97 Całe życie załatwiają między sobą w szatni, a potem wyglądają na tle amatorów z Mołdawii jak ostatnie pały. Widocznie nie macie na tyle jaj panie Milik, żeby po męsku dać sobie po razie i załatwić sprawę raz na zawsze. Poobrażane primadonny. Milionerzy pokłócili się o pieniądze.

1

@Herato On będzie ciągnął do tego Mundialu, choćby miał się kopać po czole całkowicie i na ławce siedzieć. Może akurat Bruno z Felixem i Ramosem wygrają mu mundial, to się zapisze do statystyk i będzie główną gwiazdą podczas celebracji

0

@Borry To niech się pruje do swojego bramkarza placka, albo van Dijka i Berghuisa, że karnych specjalnie nie strzelali

10

No ta wiadomo. Prowadzili 2:0 w finale i specjalnie doprowadzili do dogrywki, żeby większe jaja były.

1

@Kapitan hawk Wtedy jest tak zwany dopuszczalny błąd

1

Komentarz usunięty

1

@joloskyy Brahim to placek pierwszej klasy. To już ten Asensio był lepszy

2

4 kolejki za nami, w każdej kontrowersje na korzyść Realu, ale oni będą pieprzyć o sędziowaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?