8

@pt9 A miał wszystko. Koeman na niego stawiał, to pieniążki były ważniejsze

2

@FutbolFan Wiadomo, że wskazówki tak doświadczonych graczy dla młodziaków są bezcenne. Dlatego też między innymi chciałem powrotu Messiego

3

@ChampionLW Kubica będzie reklamował hot-dogi na Camp Nou

2

@LukaszFan Niech go pompują. Tyle mu na koniec kariery zostało, że gdzies tam między informacjami o meczach eliminacji europejskich pucharów poleci drobnym drugiem informacja, że emerytowany Ronaldo strzelił gola na pustyni.

1

@escarabajo Jak dobrze się pokaże w Lipsku, to ja bym go miał na radarze w kontekście wzmocnień dla Barcelony

0

@partymaker Brak płynności w grze nie zmienia tego, że partolimy sporo wykreowanych, dogodnych sytuacji. Lewy jest w tym przodownikiem

4

"Łzy słońca" z Brucem Willisem na Pulsie jakby coś

6

@Messibestplayerintheworld Xavi Simons coraz śmielej sobie poczyna na europejskich boiskach. Jeszcze może być z niego kawał grajka.

1

@BorzyKrzys To akurat wiadomo już od dawna.

20

@tbas Akurat Eric z całego grona placków (Lenglet, Alonso, Eric, Roberto) powinien być ostatni do odejścia. Zwłaszcza patrząc na to jakie problemy ze zdrowiem mają Araujo, Christensen i Inigo

9

No ciekawe czemu?

2

@mrboom Sasin już zaciera rączki. Kolejne miliony złotych będą się rozpływać w niewyjaśnionych okolicznościach

6

@dziaraka Nie nazwalbym go flopem. Okej problemy ze zdrowiem rzucają cień na jego etap u nas, ale zawsze, gdy był zdrowy można było na nim polegać. Grał Vermaelen, to byłem spokojniejszy niż jak wchodzi Alonso, Eric, czy Lenglet. Mathieu też był solidny.

10


Szkoda jego kłopotów ze zdrowiem, bo zawsze, gdy był dostępny grał po prostu świetnie i był pewnyn punktem drużyny.

12

@doc Dobra kasa. Za rok tyle za niego nie dostaniemy. Zapewnić sobie jakiś % od przyszłej sprzedaży, podziękować i akceptować.
Tam pogra więcej i może odejdzie gdzieś do Anglii za fajną kwotę

34

Ale się musiało wczoraj podobać Xaviemu show naszego kapitana, aż dopięli Cancelo na drugi dzień xD

1

@Sulimo Na razie na prawdę solidnie. Na pewno nie zawodzi

17

https://x.com/IgorJakubowsk10/status/1696098834844189147 Następne bezmózgi. Legioniści dumni z zastraszania dzieci?

4

@ToWinaSedziego Niech Wisełka już zawsze gnije w 1 lidze, razem ze swoimi małpami biegającymi wszędzie z maczetami.

0

@MarcepanowyKsiaze Szkoda chłopaków na to wysyłać. Wyłapać wszystkich, zamknąć na jedynm stadionie. Rozdać maczety i czekać aż się wybija sami co do jednego.

1

@Rust_Cohle Pełna zgoda. Do tego powinno się przestać nakładać na niego presję, że to ma być na już nasz nowy lider. To jeszcze dzieciak, jemu już pewnie szumi w głowie. Trzeba na niego chuchać i dmuchać.

1

@BorzyKrzys Jeszcze zerwane bicepsy jak u Jacka Murańskiego.

0

W sumie nieźle nam idzie, jak na to, że gramy cały mecz bez obrony

1

Dawaj Lengleta za Kounde. Jak się bawić to się bawić

3

Nie no jak oni tego Cancelo nie ściągną to ja nie wiem jak my mamy rywalizować na jakimkolwiek froncie. Zmiennika dla Balde brak, prawego obrońcy nie mamy w ogóle i musi grać tam Kounde/Araujo. Biorąc pod uwagę zdrowie Urusa, Christensena, Inigo i to, że Kounde z Balde też lubią wypaść, to znając życie w najważniejszym momencie sezonu będziemy grać Alonso, Lengletem, Ericiem i Roberto w obronie.

0

@dom3kk Kogo miał wystawic? Balde polamany, Araujo połamany. Zmiennika dla Balde brak, nominalnego po brak. Skandalicznie skompletowana kadra

0

Kubica by pojechał

2

Alonso - Maguire. Ale by to chodziło w United.

0

@tbas Oddać go tam i zapomnieć. Zmiennik dla Balde z niego żaden, a zarabia też nie mało. Tylko wtedy Cancelo musi przyjść.

0

@krol211 Kogo miał wystawić? Araujo kontuzja i Kounde gra na środku, Balde dyskomfort. Cancelo dalej nie ogarnięty, Fresenda przepadl. Grają nominalni zmiennicy. To, że się do niczego nie nadają to już inna kwestia. Mamy braki kadrowe i nie da się tego oszukać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?